Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - Je to normálne????

Je to normálne????

od domi191 » Uto Máj 05, 2009 9:31 am

môže mať 3 ročný chlapec sexuálne úchylky?? :cry: môj Timo doma stále mi pozerá na zadok,tlapká ma po nom a chce mi dať pusu na zadok,a to kto k nám príde tak aj babke a ked sedím sadne si vedla mna a čumí a ked ho upozorním že čo to robí tak sa zahambene sková alebo si zakryje tvár...ja už neviem,sama sa hanbím zato čo robí a už nieraz to dopadlo aj krikom....a ešte čo je horšie-chytká chodidlá a vonia mi nohy jak keby ho to "vzrušovalo alebo čo....ja už rozmýšlam že pôjdem k psychologičke ale hanbím sa ja neviem prosím ak niekto má takúto skúsenosť,čo treba robiť??všímať si to musím,lebo nenechám ho chytať každého za zadok a pozerať no nohy-prišla k nám sesternica a sedela na gauči a on jej ležal pri nohách na zemi a asi pol hodinu sa nepohol len kukal na jej nohy....ja už neviem čo mám s ním robiť,biť ho zato nechcem,už som mu to vysvetlovala asi milion krát ale on mi vždy na to povie že on lúbi prdelky.....mám navštíviť tú psychologičku?ja som sa rozprávala aj s mojou mamou ale ani ona neviem čo máme robiť...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od ellanoir » Uto Máj 05, 2009 9:55 am

Podla mna taky maly chlapec nemoze mat sexualne uchylky, ale ak si chces byt ista, vyhladaj psychologicku - ona ti najlepsie bude taketo spravanie vediet vysvetlit. Ak sa tak velmi hanbis o tom s psychologom rozpravat priamo, napis do nejakej poradne cez net, napr. tu
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module= ... isoryID=10
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od domi191 » Uto Máj 05, 2009 10:01 am

dakujem za radu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od bubufo » Uto Máj 05, 2009 11:17 am

myslim,ze to nie je ziadna "uchylka" je to obdobie 3-ych chlapcov.
moj by zas vsetkym chytal prsia :D sestrin syn ked mal tolko to chcel "robit " s vankusmi :D
takze by si sa nemala nejak znepokojovat, to ho prejde.
ale nie celkom v puberte sa to vrati nazad a nepusti ich to do smrti :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od domi191 » Uto Máj 05, 2009 11:21 am

tak teda dúfam že ho to prejde časom,v puberte mi to už nebude vadiť,to nech si chytá baby kolko bude chcieť :lol: :lol: :lol: no uvidíme či ho to prejde.dakujem:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od bubufo » Uto Máj 05, 2009 11:23 am

myslim ze prejde, ved uvidis ak nie chod sa poradit k odbornikom
ale verim ze to nebude treba :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od nanaaa » Uto Máj 05, 2009 11:56 am

Prepáč Domi, sle neskutočne som sa pobavila na tom, že ti hovorí, že lúbi prdelky :lol: :lol: :lol: Je to dobrá maska.Podľa mňa je to v jeho veku úplne normálne, prechádza takým obdobím a začína si asi trošku uvedomovať sexualitu.Veď koľko článkov som čítala o detskej onanii a práva vo veku okolo 3 rokov.Ale viem, že s tvojej strany to musí byť ťažké, je to asi dosť nepríjemné, hlavne pri nvštevách a ľahko sa druhému hovorí, že to prejde a netreba si to všímať.Ja by som sa tiež na tvojom mieste poradila s detskou psychologičkou.Určite ti povie, že je to normálne, ale od povolanej osoby to znie lepšie a hlavne ti dá určite dobré rady, ako v takejto situácii reagovať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od domi191 » Uto Máj 05, 2009 12:16 pm

ved hej,aj mne to bolo na začiatku smiešne,no už ma potom smiech prešiel ked si už ani nemôžem pri nom lahnúť na brucho zadkom hore lebo hned vystrelí jak raketa a čumí a chytá...... :lol: :lol: :lol: :lol: ale uvidíme,ked ho to neprejde určite to budem riešiť ešte to nechám tak zatial.... :roll: pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od nanaaa » Uto Máj 05, 2009 12:25 pm

domi191 píše:ved hej,aj mne to bolo na začiatku smiešne,no už ma potom smiech prešiel ked si už ani nemôžem pri nom lahnúť na brucho zadkom hore lebo hned vystrelí jak raketa a čumí a chytá...... :lol: :lol: :lol: :lol: ale uvidíme,ked ho to neprejde určite to budem riešiť ešte to nechám tak zatial.... :roll: pa


Domi a nevidel vás s manželom pri niečom?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od domi191 » Uto Máj 05, 2009 2:17 pm

nie nemohol určite,ked mal 1 rok som sa s priatelom rozišla....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am

od mariana74 » Str Máj 06, 2009 3:27 pm

aj ja som sa dobre pobavila,sorry,ale musí byť na zožratie keď tak capká po zadku.netreba si ho za určité obdobie všímať.on s tým potom prestane.keď je na to upozorňovaný,len ho to viac láka.verím ,že pri návštevách to nie je nič príjemné,ale treba návštevu upozorniť,nech si to nevšímajú.treba mu dať čas a ak tak,potom to riešiť.ale ja za tým nevidím nič zlé.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: Je to normálne????

od veronci89 » Str Máj 06, 2009 10:58 pm

domi191 píše:môže mať 3 ročný chlapec sexuálne úchylky?? :cry: môj Timo doma stále mi pozerá na zadok,tlapká ma po nom a chce mi dať pusu na zadok,a to kto k nám príde tak aj babke a ked sedím sadne si vedla mna a čumí a ked ho upozorním že čo to robí tak sa zahambene sková alebo si zakryje tvár...ja už neviem,sama sa hanbím zato čo robí a už nieraz to dopadlo aj krikom....a ešte čo je horšie-chytká chodidlá a vonia mi nohy jak keby ho to "vzrušovalo alebo čo....ja už rozmýšlam že pôjdem k psychologičke ale hanbím sa ja neviem prosím ak niekto má takúto skúsenosť,čo treba robiť??všímať si to musím,lebo nenechám ho chytať každého za zadok a pozerať no nohy-prišla k nám sesternica a sedela na gauči a on jej ležal pri nohách na zemi a asi pol hodinu sa nepohol len kukal na jej nohy....ja už neviem čo mám s ním robiť,biť ho zato nechcem,už som mu to vysvetlovala asi milion krát ale on mi vždy na to povie že on lúbi prdelky.....mám navštíviť tú psychologičku?ja som sa rozprávala aj s mojou mamou ale ani ona neviem čo máme robiť...


nemohol to vidiet od vádho manzela alebo priatela?? mozno vás potajomky špehoval alebo čo. mozno to odkukal od ocka a len napodobnuje.

aj nám sa stane ze sa manzel pozabudne a pred malým ma pobozká na intímnej partii avsak malý ma len 8 mes. takze este opakovat to nebude avsak pozor si uz dávame

raz mi manzel fukal do brucha tak sme sa bláznili a malý to začal opakovat a robil mi to dva dni potom zabudol

skuste sa zamxsliet či to nemá odkukané. niekedy sa deti v noci tvária ze spia no nespia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Str Máj 06, 2009 11:01 pm

teraz som si prečítala ze ste sa s priatelom rozišli tak berte príspevok za bezpredmetný.

ale mohol to vidiet v telke :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od domi191 » Štv Máj 07, 2009 7:08 am

veronci89 píše:teraz som si prečítala ze ste sa s priatelom rozišli tak berte príspevok za bezpredmetný.

ale mohol to vidiet v telke :D :D



no ved aj to som si myslela že z telky,ale nikdy nezvykne pozerať filmy večer,lebo mi chodieva každý deň spať už o 20:00 dlhšie ked je tak už pri bozkávaní mu zakryjem oči.... no neviem,už odkedy som začala diskusiu to ešte nespravil,uvidíme,aj to je pravda že je teraz viac s mojou mamou lebo chodím do práce ale ani ona si teraz nič nevšimla,môže byť že to robí len vtedy ked sa nudí,a možno aj aby upútal moju pozornosť,lebo teraz si uvedomujem že to robí ked mám nejakú prácu a on sa len tak motá po byte a potom príde zamnou,a aj pri návšteve to je tak že si ho nevšímame lebo sa rozprávame a zrazu to spraví....dakujem baby že som si o tom mohla pokecať lebo nemám s kým kedže nemám momentálne mužskú oporu a kamošky ešte deti nemajú,tak snimi sa moc o tomto pokecať neviem...diki fakt:) :lol: :lol: :lol: už som kludnejšia :wink: :wink: :wink: D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť