Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - Ked manzel pracuje v zahranici

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od brigita1988 » Str Nov 05, 2014 3:12 pm

Riesit to vsetko vycestovanim neviem ci by bol najlepsi napad, ked ma doma mamu, ktora jej pomaha. Vonku by nemala nikoho...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od sandras » Str Nov 05, 2014 4:12 pm

brigita1988 píše:Riesit to vsetko vycestovanim neviem ci by bol najlepsi napad, ked ma doma mamu, ktora jej pomaha. Vonku by nemala nikoho...

ved by mala manžela ...

ono je to ťažko, ale tento stav, ktorý popisuje Zuzulik, no neviem ... mam z toho zmiešané pocity.
Píše, že zarába na dom, ak aj je doma, s deťmi nepomáha ... ako si teda buduje k deťom vzťah? Aby sa vám potom nestalo, že v krásnom velkom dome budú veľa seba žiť praticky cudzí ľudia. Žiaden dom za to nestojí, že deti vyrastajú bez otca, aspoň podľa mňa.

Ja som zažila až do 16 rokov, že môj otec robil preč, okrem 3 rokov, čo sme boli spolu ... a nebolo to bohviečo, pre nikoho, ani pre mamu, ani mňa, ani jeho. naši tiež postavili dom, a ked bol hotový, predali sme ho... A čo sa týka vzťahov, bolo a je to často komplikované, velakrát vidím problémy v komunikácii, prameniace z toho, že sme si žili každý "svoj život" a zrazu byť spolu je akosi nezvyk. Napriek tomu, že celkovo máme rodine bezproblémové vzťahy. V puberte som otca nevedela akceptovať, všetko som dovtedy bola vždy zvyknutá riešiť s mamou a ak mi on niečo povedal, nechapala som, načo sa do niečoho stará. Samozrejme, dnes viem, že mal na to právo a nemyslel to zle.

Moj muž, aj ked robil na týždnovkách, ak bol doma, nešetrila som ho. Normálne mi s deťmi pomáhal, staral sa o ne, aj prebaloval, kŕmil, v noci vstal k malému. On teda aj sám od seba chcel a deti boli hlavná motivácia, prečo neprestal hladať prácu v blízkosti domu, čo sa nakoniec podarilo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od vladkaPD » Štv Nov 06, 2014 4:08 pm

po kauze borova by som do anglicka nesla ani keby co bolo. a uz vobec nie s detmi, by som sa kazdy den obavala co bude ako bude ci mi nezaklopu na dvere a nezoberu mi decka :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od terez254 » Ned Nov 09, 2014 8:10 pm

musi to byt tazke,ale mnoho ludi tak zije.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť