Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Ked už pravidlá učtu ,tak pre všetkých!

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

od alex » Pia Mar 11, 2011 12:11 pm

http://www.babybazar.sk/podmienky.php
V. POVINNOSTI POUŽÍVATEĽA
8. Je zakázané zadávať duplicitné inzeráty v rámci jedného bazárika!

-------------------------
a sandras, no skúsim to navrhnuť aby sa nedalo napísať slovo nové, ale veľa ľudí píše do popisu ako nové a pod, čiže aj keď spravime výber nickov aby sme mohli urobiť kontrolu, nájde nám aj tieto inzeráty a tým je to potom zdĺhavejšie

--------------------------
motylik222 ja mám všetko poznačené, mám na to taký systém :roll: upozornenie Vám bolo posielané 22.2.2011 a 9.3.2011 ste boli nanovo kontrolovaná, no dané inzeráty ste tam mala :!: preto boli vymazané a Vám pozastavené pridávanie inzerátov. Ak by ste tam tie inzeráty nemala, nemali by sme ani my dôvod vám pridávanie blokovať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od motylik222 » Pia Mar 11, 2011 3:17 pm

alex píše:http://www.babybazar.sk/podmienky.php
V. POVINNOSTI POUŽÍVATEĽA
8. Je zakázané zadávať duplicitné inzeráty v rámci jedného bazárika!

-------------------------
a sandras, no skúsim to navrhnuť aby sa nedalo napísať slovo nové, ale veľa ľudí píše do popisu ako nové a pod, čiže aj keď spravime výber nickov aby sme mohli urobiť kontrolu, nájde nám aj tieto inzeráty a tým je to potom zdĺhavejšie

--------------------------
motylik222 ja mám všetko poznačené, mám na to taký systém :roll: upozornenie Vám bolo posielané 22.2.2011 a 9.3.2011 ste boli nanovo kontrolovaná, no dané inzeráty ste tam mala :!: preto boli vymazané a Vám pozastavené pridávanie inzerátov. Ak by ste tam tie inzeráty nemala, nemali by sme ani my dôvod vám pridávanie blokovať


Mne je to už všetko jedno,budem nadalej inde po inzercií ponukat inzerovat

ako je to tu fakt niak divné zvláštne,včera som si chcela nahodit Adidas tenisky mnou nosené

ale radšej kašlem na to ,ešte aj tam sa stopne že nemôžem ponukat značkové nie?(môj názor neviem ako to je ..

Ja som vám Alex nijak neublížila, mala som od vás záujem kupit tričko pre

drobca,akože vaša odpoved so mnou obchodovat nebudete je dost zvláštna,no som z toho celého smutná :roll: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

od alex » Sob Mar 12, 2011 2:08 pm

motylik222 píše:Mne je to už všetko jedno,budem nadalej inde po inzercií ponukat inzerovat
ako je to tu fakt niak divné zvláštne,včera som si chcela nahodit Adidas tenisky mnou nosené
ale radšej kašlem na to ,ešte aj tam sa stopne že nemôžem ponukat značkové nie?(môj názor neviem ako to je ..
Ja som vám Alex nijak neublížila, mala som od vás záujem kupit tričko pre
drobca,akože vaša odpoved so mnou obchodovat nebudete je dost zvláštna,no som z toho celého smutná :roll: :idea:


Nakoľko sa jedná o môj tovar a moje veci, myslím si že je len na mne komu veci predám.
Pokiaľ niekto so mnou komunikuje štýlom "desať" výkričníkov a "desať" otáznikov, nemám záujem obchodovať. Nie ste prvá a ani posledná s kym som odmietla obchodovať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od lindda » Ned Mar 13, 2011 10:24 pm

mna ovela vias se..e ze napr niekto ma zaplateny ucet a ma pasku ze novy tovar a v popise ze par krat oblecena ale ako nove ty vole to co je :-/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od Janka81 » Ned Mar 13, 2011 11:18 pm

lindda píše:mna ovela vias se..e ze napr niekto ma zaplateny ucet a ma pasku ze novy tovar a v popise ze par krat oblecena ale ako nove ty vole to co je :-/


to máš pravdu..mal by napísať skor "ako nové"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Ned Mar 13, 2011 11:43 pm

Suhlasim aj ja to je veru dosť chore.Ved bud je to nove alebo pouzite ale v 100% stave. :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pon Mar 14, 2011 8:55 am

martinka74 píše:Suhlasim aj ja to je veru dosť chore.Ved bud je to nove alebo pouzite ale v 100% stave. :D :D :D


:wink: dobre hovoríš :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od alex » Pon Mar 14, 2011 9:50 am

zrovna som čítala jednu diskusiu o takomto probléme, kde kúpila dotyčná tričko s tym že bolo označené ako nový tovar. No prišlo použíté a následne udelila hodnotenie predávajúcej, ktorá jej tam odpísala, že ale dcéra ho mala iba pár krát oblečené čiže si stoji za svojim že bolo nové! ... ja už sa ničomu nečudujem, len nechápem čím poniektorí ludia rozmýšlajú
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Pon Mar 14, 2011 12:05 pm

alex píše:zrovna som čítala jednu diskusiu o takomto probléme, kde kúpila dotyčná tričko s tym že bolo označené ako nový tovar. No prišlo použíté a následne udelila hodnotenie predávajúcej, ktorá jej tam odpísala, že ale dcéra ho mala iba pár krát oblečené čiže si stoji za svojim že bolo nové! ... ja už sa ničomu nečudujem, len nechápem čím poniektorí ludia rozmýšlajú


noo,tak to by som Ti ja vedela porozprávať čím!! :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od motylik222 » Pon Mar 14, 2011 12:12 pm

alex píše:
motylik222 píše:Mne je to už všetko jedno,budem nadalej inde po inzercií ponukat inzerovat
ako je to tu fakt niak divné zvláštne,včera som si chcela nahodit Adidas tenisky mnou nosené
ale radšej kašlem na to ,ešte aj tam sa stopne že nemôžem ponukat značkové nie?(môj názor neviem ako to je ..
Ja som vám Alex nijak neublížila, mala som od vás záujem kupit tričko pre
drobca,akože vaša odpoved so mnou obchodovat nebudete je dost zvláštna,no som z toho celého smutná :roll: :idea:


Nakoľko sa jedná o môj tovar a moje veci, myslím si že je len na mne komu veci predám.
Pokiaľ niekto so mnou komunikuje štýlom "desať" výkričníkov a "desať" otáznikov, nemám záujem obchodovať. Nie ste prvá a ani posledná s kym som odmietla obchodovať.


Pani slečna ALex"
tie výkričníky a otázniky neboli tak celkom myslené Vám
ale priamo administrátorom,to neviem či ste ako admin VY
a použujem ich opät sem že inzerenti čo som priamo adminom písala ,ako je možné že pod učtom ako ja štandart maju Nový Tovar,vaša odpoved bola áno vieme o nich je z nich zmazaná len jedna inzerentka.
Nadalej si ostatné z nich dalej predávaju Nový Tovar na Objednávku a vyše 80inzerátov,takže ked už su pravidlá,nechápem načo čakáte po týždni aj viac že to nestopnete nezmažete ,čo vám je luto že príde dotyčná o 89alebo kolko ich tam má inzerátov?
Takže v tomto sa neomluvam vôbec ,čo sa ešte týka toho trička pre môjho malého predajte hoc komu, ja som vám nepovedala že musíte ho práve mne predat
len ide o to,že ked už máte od pár ludí info a takýchto štandart učtov a nič s tým nerobíte čakáte neviem načo..ešte mna sprdnete že vám píšem niaké výkričníky otázníky .,a že si predáte tovar komu uznáte za vhodné.,ako adminovia som vždy myslela že sa zaoberaju odpovedami rôznymi návrhmi ,možno podobný systém ako maju iné bazáriky ,no vidím že žial som sa mýlila, je to tu hrozne divné,mám tu viac takých čo od nich pravidelne nakupujem , su tu krásne veciny pre tie naše deturence .,keby kvoli týmto ludom sem nenazriem tak ako nemám tu čo robit.!!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

od alex » Pon Mar 14, 2011 1:39 pm

Myslim si, že je zbytočné stále dokola tu vysvetlovať a písať to isté.
Kto chce pochopil, kto nie bohužiaľ :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od motylik222 » Pon Mar 14, 2011 7:57 pm

alex píše:Myslim si, že je zbytočné stále dokola tu vysvetlovať a písať to isté.
Kto chce pochopil, kto nie bohužiaľ :idea:


Ano bohužial mám svoje posledné slová "
nepochopím to ste dobre vystihla
pretože mne bloknete učet, nemôžem nadalej pridávat inzeráty že som bola vami upomenutá ,ale to už ked ja píšem na jednu samu osobu viac krát ,že má to samé čo som mala ja už vyše týždna a nemá zaplatený učet aj iné dalšie inzerentky ,takisto všetko aj adminom som písala tak to je už podla vás pochopitelné? ako ste napísala" kto chce pochopí". divné to pravidlá.
Za týžden nakuknem zo srandy z 89inzerátov kolko bude navýšených,pevne verím že dotyčná má výnimku aj iné dalšie,ale to tu už bolo písané nevyjadrujem sa viac k tomu
len mi je luto tých čo platia a zbytočne,ako som už písala budem sa opakovat mne je to v podstate jedno ,ale ešte raz
Dakujem za bloknutie učtu !
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

od alex » Uto Mar 15, 2011 10:44 am

motylik222 píše:pretože mne bloknete učet, nemôžem nadalej pridávat inzeráty že som bola vami upomenutá ,ale to už ked ja píšem na jednu samu osobu viac krát ,že má to samé čo som mala ja už vyše týždna a nemá zaplatený učet aj iné dalšie inzerentky ,takisto všetko aj adminom som písala tak to je už podla vás pochopitelné?


pre upresnenie, vy ste bola upozornená 22.2.2011 toto upozornenie ste ignorovala :!: a zablokované pridávanie inzerátov ste mala až 9.3.2011 :idea: čiže si spočítajte koľko sme dali času Vám.
Ak neviete postupnosť a nevidíte do pozadia, tak to radšej neriešte
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od motylik222 » Uto Mar 15, 2011 7:16 pm

alex píše:
motylik222 píše:pretože mne bloknete učet, nemôžem nadalej pridávat inzeráty že som bola vami upomenutá ,ale to už ked ja píšem na jednu samu osobu viac krát ,že má to samé čo som mala ja už vyše týždna a nemá zaplatený učet aj iné dalšie inzerentky ,takisto všetko aj adminom som písala tak to je už podla vás pochopitelné?


pre upresnenie, vy ste bola upozornená 22.2.2011 toto upozornenie ste ignorovala :!: a zablokované pridávanie inzerátov ste mala až 9.3.2011 :idea: čiže si spočítajte koľko sme dali času Vám.
Ak neviete postupnosť a nevidíte do pozadia, tak to radšej neriešte

Ok ako poviete Vy .,bez komentára už neriešim!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

od inguli » Uto Mar 15, 2011 8:49 pm

pani motylik mali ste 20 dni aby ste zmazali nove inzeraty ci ako to ..
nechapem naco tu riesite dookola to iste..
ved ked ste upozornila tak ok..teraz uz len treba cakat tak ako sa cakalo na vas od 22.2 do 9.3
alebo viete presne ze neboli upozornené tie predavajuce?ako viete ze nedostali rovnaku spravu ako vy a dostali cas na zmenu ako vy?
nic v zlom len nechcite aby zas robili vynimku ze vam dali cas a im ani den?!!
chapete ma?9ho ste to tu zacala pisat tak si myslim max tyzden je prec odvtedy co ste vy napisali adminovi aby posvietili na dalsie ked uz aj na vas...
a pridavam sa k alex ked do toho clovek nevidi nemal by riesit stale dookola ...ja som admina nikde nerobila a ani neviem s cim to chodi len podla toho viem pisat svoj nazor co tu citam a mam pocit ze vas ani nenapadlo ze ako aj vam napisali mohli aj im..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť