Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Ked už pravidlá učtu ,tak pre všetkých!

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

od Janka81 » Uto Mar 15, 2011 10:35 pm

inguli píše:pani motylik mali ste 20 dni aby ste zmazali nove inzeraty ci ako to ..
nechapem naco tu riesite dookola to iste..
ved ked ste upozornila tak ok..teraz uz len treba cakat tak ako sa cakalo na vas od 22.2 do 9.3
alebo viete presne ze neboli upozornené tie predavajuce?ako viete ze nedostali rovnaku spravu ako vy a dostali cas na zmenu ako vy?
nic v zlom len nechcite aby zas robili vynimku ze vam dali cas a im ani den?!!
chapete ma?9ho ste to tu zacala pisat tak si myslim max tyzden je prec odvtedy co ste vy napisali adminovi aby posvietili na dalsie ked uz aj na vas...
a pridavam sa k alex ked do toho clovek nevidi nemal by riesit stale dookola ...ja som admina nikde nerobila a ani neviem s cim to chodi len podla toho viem pisat svoj nazor co tu citam a mam pocit ze vas ani nenapadlo ze ako aj vam napisali mohli aj im..


nie že mohli napísať-ale určite aj druhým písali inguli :wink:

ono si fakt asi ani nevieme predstaviť tú robotu adminov..mna osobne by tu už dávno šlahlo :roll: :roll: :oops: :oops: :cry: :cry: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od alex » Uto Mar 15, 2011 10:46 pm

Janka81 píše:nie že mohli napísať-ale určite aj druhým písali inguli :wink:
ono si fakt asi ani nevieme predstaviť tú robotu adminov..mna osobne by tu už dávno šlahlo :roll: :roll: :oops: :oops: :cry: :cry: :wink: :wink: :wink:


píšeme samozrejme všetkým na koho nás upozornia + samozrejme robíme kontroly aj my.
Napr. dosť často nám píše jedna užívateľka (ktorú nebudem samozrejme menovať) veľmi nám tým pomáha a ona sem veru nikdy nenapísala, že ako je možne, že na niekoho upozornila a stále má inzeráty tam.
Všetko má svoju postupnosť. Pre všetkých platia rovnaké pravidlá. Žiaľ je veľa užívateľov, ktorý tieto pravidla nerešpektujú-ignorujú a dokonca sa ich snažia všeliako obísť.
V minulom roku som prešla 7-tisíc nickov, ktore vygeneroval systém, ak sa to zdá niekomu málo a že nič nerobíme tak ja už neviem ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Uto Mar 15, 2011 10:56 pm

no vidíš alex..a rob to za tie peniaze :wink: :wink: :wink: :wink:

ale teraz vážne..fakt Ti nezávidím a naverbujem "robotníčky " na výpomoc! :P

a pripojím sa aj ja samozrejme pravidelne..mám pocit,že už o tom aj snívaš..myslím o tých nickoch :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od alex » Uto Mar 15, 2011 11:00 pm

ja snívam len o predaji :lol: :lol: :lol: vieš čo myslím 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Uto Mar 15, 2011 11:15 pm

alex píše:ja snívam len o predaji :lol: :lol: :lol: vieš čo myslím 8)


viem,viem..ani nevieš,aký relax potom príde :wink: :wink: :lol:


teda asi aj vieš..heh
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Str Mar 16, 2011 9:51 am

Janka81 píše:
inguli píše:pani motylik mali ste 20 dni aby ste zmazali nove inzeraty ci ako to ..
nechapem naco tu riesite dookola to iste..
ved ked ste upozornila tak ok..teraz uz len treba cakat tak ako sa cakalo na vas od 22.2 do 9.3
alebo viete presne ze neboli upozornené tie predavajuce?ako viete ze nedostali rovnaku spravu ako vy a dostali cas na zmenu ako vy?
nic v zlom len nechcite aby zas robili vynimku ze vam dali cas a im ani den?!!
chapete ma?9ho ste to tu zacala pisat tak si myslim max tyzden je prec odvtedy co ste vy napisali adminovi aby posvietili na dalsie ked uz aj na vas...
a pridavam sa k alex ked do toho clovek nevidi nemal by riesit stale dookola ...ja som admina nikde nerobila a ani neviem s cim to chodi len podla toho viem pisat svoj nazor co tu citam a mam pocit ze vas ani nenapadlo ze ako aj vam napisali mohli aj im..


nie že mohli napísať-ale určite aj druhým písali inguli :wink:

ono si fakt asi ani nevieme predstaviť tú robotu adminov..mna osobne by tu už dávno šlahlo :roll: :roll: :oops: :oops: :cry: :cry: :wink: :wink: :wink:


ano jani ja viem ..preto som pisala tak ze mohli ..lebo som to tak myslela ze ci pani nenapadlo ze uz medzitym mohli napisat aj im?tak nejak ..:-)
ale vsak ty mi rozumies ze?/ked prave nie po mad.pisem :-))))/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Str Mar 16, 2011 4:41 pm

jááj inguli,ja už Tebe aj madarsky rozumiem :wink: :wink: :wink:

inak sme tu už pekne dlho,že??jak tak kukám,obe od 2008!! budeme 3 roky oslavovať :wink: :wink:

alex nech chladí šampus :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od skajka » Str Mar 16, 2011 4:48 pm

a dá sa predávať na MMB aj bez toho že máš zaplatený účet?? :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 3:32 pm

od Janka81 » Str Mar 16, 2011 5:13 pm

skajka píše:a dá sa predávať na MMB aj bez toho že máš zaplatený účet?? :shock: :shock:



podľa mna dá,rovnako ako tu,ale tiež bez určitých výhod,ktoré majú platené účty :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Str Mar 16, 2011 7:27 pm

Janka81 píše:jááj inguli,ja už Tebe aj madarsky rozumiem :wink: :wink: :wink:

inak sme tu už pekne dlho,že??jak tak kukám,obe od 2008!! budeme 3 roky oslavovať :wink: :wink:

alex nech chladí šampus :lol: :wink:

heh jasne moze :-)aj tak som uz davno nepila alkohol :wink: snad uz je tomu aj rok..
no zachvilu oslavujeme s manzelickom 7 rok a vtedy si uz veru dám :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od martinka74 » Str Mar 16, 2011 8:33 pm

skajka píše:a dá sa predávať na MMB aj bez toho že máš zaplatený účet?? :shock: :shock:



Da,ale vtedy su sance na predaj nulové.Jedine ,ze by ste kazdy den tie inzeraty vymazavali a nahadzovali odznovu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Mar 16, 2011 10:53 pm

inguli píše:
Janka81 píše:jááj inguli,ja už Tebe aj madarsky rozumiem :wink: :wink: :wink:

inak sme tu už pekne dlho,že??jak tak kukám,obe od 2008!! budeme 3 roky oslavovať :wink: :wink:

alex nech chladí šampus :lol: :wink:

heh jasne moze :-)aj tak som uz davno nepila alkohol :wink: snad uz je tomu aj rok..
no zachvilu oslavujeme s manzelickom 7 rok a vtedy si uz veru dám :-)
tak si daj aj za mna a že blahoželám!!:-))nech sa Ti darí aj nadalej :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Mar 16, 2011 10:54 pm

martinka74 píše:
skajka píše:a dá sa predávať na MMB aj bez toho že máš zaplatený účet?? :shock: :shock:



Da,ale vtedy su sance na predaj nulové.Jedine ,ze by ste kazdy den tie inzeraty vymazavali a nahadzovali odznovu.



ved to..to sa asi nikomu nechce :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť