Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Ked už pravidlá učtu ,tak pre všetkých!

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Ked už pravidlá učtu ,tak pre všetkých!

od motylik222 » Str Mar 09, 2011 7:34 pm

Dnes mi boli zmazané pár inzeráty ,nakolko beriem na vedomie že pri učte štandart sa nemôže inzerovat Nový Tovar.
V poriadku,len tak okolo 5minut som sa tu preklikala ,našla som tolko inzerujucich Nový Tovar na Objednávku,že sa mi to nezdá,ked už maju byt pravidlá tak pre všetkých.!
Určite že sa to nedá odsledovat kedže je na bazáriku niekolko stovák tisíc inzerujucich,ale povedzme že niekto si za službu SIlver Gold iné poctivo platí alebo zaplatí ,druhý to maju Zadarmo a nič sa s tým nedeje.
Takže myslím že treba to začat niak ako poriešit alebo no neviem,určite že som sa ozvala kedže mne to stopnu nemôžem mat v ponuke a druhý další maju aj vyše 80-inzerátov a je to v pohode.,tak ma to hnevá.
Dakujem za rôzne názory....
:wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

od inguli » Str Mar 09, 2011 7:39 pm

Určite že sa to nedá odsledovat kedže je na bazáriku niekolko stovák tisíc inzerujucich..

presne tak.. :wink:
a nemyslim si ze vas stopnu zato ze ste to sem napisala je to vas nazor
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od motylik222 » Str Mar 09, 2011 7:42 pm

inguli píše:Určite že sa to nedá odsledovat kedže je na bazáriku niekolko stovák tisíc inzerujucich..

presne tak.. :wink:


Ano chápem ,ale tak no neviem je to také nespravodlivé voči tým čo si za učet službu platia.Mne to je ako v podstate jedno, kedže mám štandart neplatený učet..len mi nedalo na to reagovat,som už proste taká.. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

od Janka81 » Str Mar 09, 2011 8:09 pm

motylik222 píše:
inguli píše:Určite že sa to nedá odsledovat kedže je na bazáriku niekolko stovák tisíc inzerujucich..

presne tak.. :wink:


Ano chápem ,ale tak no neviem je to také nespravodlivé voči tým čo si za učet službu platia.Mne to je ako v podstate jedno, kedže mám štandart neplatený učet..len mi nedalo na to reagovat,som už proste taká.. :)


nebojte sa..ono sa to určite priebežne všetko rieši a na každého raz dojde:-))práve preto,aby sme my platiaci mali aj výhody oproti neplatiacim klientom :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Str Mar 09, 2011 8:13 pm

motylik222 píše:
inguli píše:Určite že sa to nedá odsledovat kedže je na bazáriku niekolko stovák tisíc inzerujucich..

presne tak.. :wink:


Ano chápem ,ale tak no neviem je to také nespravodlivé voči tým čo si za učet službu platia.Mne to je ako v podstate jedno, kedže mám štandart neplatený učet..len mi nedalo na to reagovat,som už proste taká.. :)

aj ja som mala dlho silver no posledny cas som nic dlho nepredala tak uz nemam.. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od motylik222 » Str Mar 09, 2011 8:17 pm

Janka81 píše:
motylik222 píše:
inguli píše:Určite že sa to nedá odsledovat kedže je na bazáriku niekolko stovák tisíc inzerujucich..

presne tak.. :wink:


Ano chápem ,ale tak no neviem je to také nespravodlivé voči tým čo si za učet službu platia.Mne to je ako v podstate jedno, kedže mám štandart neplatený učet..len mi nedalo na to reagovat,som už proste taká.. :)


nebojte sa..ono sa to určite priebežne všetko rieši a na každého raz dojde:-))práve preto,aby sme my platiaci mali aj výhody oproti neplatiacim klientom :wink:

No ved ja som len zvedavá ,pár čo som našla takých ako som bola ja že maju na Objednávku šperky hodinky a pod.,som nahlásila cez kolonku upozornit Admina,či ich teda zrušia ,hlásila som okolo 7-10inzerentov ,nemám na to čas ani náladu ,tak len v rýchlosti čo som našla pod štandart učet
ako nechcem byt v tomto v uvodzovkách svina,že som im pár inzerentov napísala ,len ma ozaj zaujíma či budu mat zmazané inzeráty ,alebo budu nadalej ponukat Nový Tovar :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

od Janka81 » Str Mar 09, 2011 8:25 pm

určite budú hned upozornení,aby si to zmazali,alebo im to bude zmazané-ved nie je v záujme admina,aby išiel sám proti sebe--chce to len čas :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od motylik222 » Str Mar 09, 2011 8:30 pm

Janka81 píše:určite budú hned upozornení,aby si to zmazali,alebo im to bude zmazané-ved nie je v záujme admina,aby išiel sám proti sebe--chce to len čas :wink:

Ved áno,ja by som ináč neinzerovala moju ponuku keby viem že to takto oddelene tu beží
to že ja si málo čítavam podmienky a tieto záležitosti,napr.inzerujem na minibazar.sk bez učtu,takže som myslela že aj tu to tak.... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

od Janka81 » Str Mar 09, 2011 8:40 pm

motylik222 píše:
Janka81 píše:určite budú hned upozornení,aby si to zmazali,alebo im to bude zmazané-ved nie je v záujme admina,aby išiel sám proti sebe--chce to len čas :wink:

Ved áno,ja by som ináč neinzerovala moju ponuku keby viem že to takto oddelene tu beží
to že ja si málo čítavam podmienky a tieto záležitosti,napr.inzerujem na minibazar.sk bez učtu,takže som myslela že aj tu to tak.... :wink:


bolo aj tu ..ja si pamätám ešte v 2009 určite..ale tak každý musí z niečoho platiť účty,aj BB :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od alex » Štv Mar 10, 2011 9:49 am

no čo k tomu dodať?
motylik222 vy ste bola upozornená, no aj tak ste toto upozornenie ignorovala a nový tovar naďalej predávala pod účtom štandard! Ak všetci takto rešpektujú podmienky babybazaru, tak sa potom nečudujte, že ste našla toľko neplatičov.

Ono je to veľmi zdĺhavá robota. Niekoho upozorníme, samozrejme nechávame nejaký čas aby si premysleli a potom sa robi kontrola tych istych užívateľov nanovo.
Ak sa nič u nich neudialo (ignorovali toto upozornenie) inzeráty sa im mažú a pozastaví sa im pridávanie inzerátov.
Následne ak na to prídu nás kontaktujú a rieši sa to. Niekto to pochopí hneď, niekto až na desiaty-krát.
Ak si niekto predplatí účet silver a po 3mesiacoch mu vyprší, daná situácia sa opakuje opäť. Veď prečo by niekto rešpektoval podmienky babybazaru keď s nimi pri registrácii súhlasil. (samozrejme sa to netýka všetkých) Čiže zase to ide všetko dokola, zase môžeme kontrolovať tých istých ludí.
A ešte jeden taký bonus, sú tu aj taký špekulani, ktorý si radšej stále dokola vytvárajú nové nicky
A ešte jeden detail, na mmb to funguje rovnako, len s tým rozdielom, že tam Vám hneď prepnú členstvo ktoré musíte uhradiť a ak tak neurobíte zablokujú Vám účet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Štv Mar 10, 2011 10:04 am

no čo Ti poviem alex..ešte,že nám ostáva čas na kúpu nejakých tých pekných botičiek :lol: :lol: :lol: tak príjemné mazanie inzerátov :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Mar 10, 2011 4:55 pm

alex píše: A ešte jeden detail, na mmb to funguje rovnako, len s tým rozdielom, že tam Vám hneď prepnú členstvo ktoré musíte uhradiť a ak tak neurobíte zablokujú Vám účet

na MMB maju blokované slovo "nové", neda sa to do názvu vobec napísať ... samozrejme, da sa to obísť, ale potom už sa napr. neobjaví vo vyhladávaní

to by predsa šlo, že by neplatiaci proste ani nemohli nahodiť inzerát, kde by bolo slovo "nové", prípadne vobec by nemali ponuku "nový tovar" pri nahadzovaní

pri registrácii číta podmienky tak 10% ludí a mnohí to možno fakt nevedia, že nesmu mať žiadny novy tovar. Ani ja som to donedávna nevedela... ani neriešila, ked novy tovar nepredávam.

Navyše, registrovala som sa v čase, ked ešte žiadne účty neboli a podmienky ohladom tohto boli iné ... a po zavedení účtov som teda nešla čítať všetky zmeny zasa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od motylik222 » Štv Mar 10, 2011 6:39 pm

sandras píše:
alex píše: A ešte jeden detail, na mmb to funguje rovnako, len s tým rozdielom, že tam Vám hneď prepnú členstvo ktoré musíte uhradiť a ak tak neurobíte zablokujú Vám účet

na MMB maju blokované slovo "nové", neda sa to do názvu vobec napísať ... samozrejme, da sa to obísť, ale potom už sa napr. neobjaví vo vyhladávaní

to by predsa šlo, že by neplatiaci proste ani nemohli nahodiť inzerát, kde by bolo slovo "nové", prípadne vobec by nemali ponuku "nový tovar" pri nahadzovaní

pri registrácii číta podmienky tak 10% ludí a mnohí to možno fakt nevedia, že nesmu mať žiadny novy tovar. Ani ja som to donedávna nevedela... ani neriešila, ked novy tovar nepredávam.

Navyše, registrovala som sa v čase, ked ešte žiadne účty neboli a podmienky ohladom tohto boli iné ... a po zavedení účtov som teda nešla čítať všetky zmeny zasa.


Ano sandras to máte pravdu že podmienky číta málo inzerujucich,takže aj ja som do teraz patrila do tej kategorie.,no je pravda ALex že som všetko ako mi bolo na e-mail poslané zmazala.takže som nič neignorovala,pekne slušne som sa omluvila hned registrovala a zmazala ,takže už nič iné som nemala na Nový Tovar,jedine včera mi boli zmazané malého sandálky Adidas kde neuvádzam že su nové,len som ich nahodila do viac kategorií a to som asi zle pravda?.to tiež vidíte neviem že sa nesmie rovnaký inzerát ponukat vo viac kategorií. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

od Janka81 » Štv Mar 10, 2011 10:01 pm

prečo by sa nemohol jeden tovar ponúkať vo viacerých kategoriách????

ja mám zopár vecí,ktoré mám aj v dvoch naraz--napr. šiltovku adidas pre väčšie deti,či mladistvých a teda je normálne,že je to v deckom i v pánskom.. :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od motylik222 » Štv Mar 10, 2011 10:44 pm

Janka81 píše:prečo by sa nemohol jeden tovar ponúkať vo viacerých kategoriách????

ja mám zopár vecí,ktoré mám aj v dvoch naraz--napr. šiltovku adidas pre väčšie deti,či mladistvých a teda je normálne,že je to v deckom i v pánskom.. :idea:

no to neviem ,len malého sandálky som vložila do kategorie
sandálky
topánky(čiže ten istý inzerát
a bol mi jeden zmazaný ...tak neviem ako to funguje po novom :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 12, 2009 3:16 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť