Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Kocik od narodenia...

Kocik od narodenia...

od adrykaa » Ned Máj 03, 2009 1:38 pm

Chcela by som vediet Vase skusenosti,nakolko cakame babenko a neviem aky kocik si vybrat. :( Zaujimaju ma Vase nazory na kombinacie hlboky,sportovy sedacka,pripadne znacky.Do porodu mame sice este dost casu ale manzel stresuje,ze treba mat aspon prehlad a tak. :roll: Dopredu dakujem :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 10:26 pm

od adrykaa » Ned Máj 03, 2009 1:47 pm

Aeste by ma zaujimali Vase nazory na pouzity kocik nakolko urcite ho uz nebudem potrebovat nakolko uz toto tehotenstvo je rizikove :cry: a mam urcite komplikacie.Neviem ci sa mi oplati kupovat novy a tak :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 10:26 pm

od sandras » Ned Máj 03, 2009 2:04 pm

my sme mali od narodenia kočík GRACO tour de Luxe, využívali sme ho až kým sa malý potreboval voziť (teda cca. do 2. narodenín)
Je to v podstate pohodlný športový kočík s prenosnou taškou do vnútra, takže posluži od narodenia až do 3 rokov (do 15 kg). da sa kupiť dokonca aj s naklikávacou autosedačkou - vajíčkom
mam ho v albume, sa možeš pozrieť

ja som mala vždy kočík nový ... tento som chcela kúpiť použitý, ale v čase, ked sme ho kupovali, ešte to nebola najeká známa značka (na SK, inak je to americká značka a tam dosť známa) a použité sa velmi nepredávali
ja by som do použitého značkového kočíka kludne šla, ale s podmienkou osobného odberu, aby som ho vopred videla
radšej použitý značkový, ako nejakú opachu z polskeho trhoviska :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nanaaa » Ned Máj 03, 2009 7:34 pm

Ja mám Concord Fusion, je to kombinovaný kočík -hlboký, športový a autosedačka.Som s ním maximálne spokojná.Výhodou je, že je aj pre väčšie dieťatko, je veľmi priestranný, najmä športová časť.Nevýhoda je dosť vysoká cena.Použitý značkový kočík určite áno, ale ako písala Sandras, len po osobnom dohovore.Ako prvý kočík som mala Inglesina Zippy, už použitý po jednom dieťatku.Bol neskutočne premakaný a super skladný.Keby som mala ešte raz kupovať, určite by som volila Inglesinu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od sandras » Ned Máj 03, 2009 8:04 pm

no Concord je fakt dosť drahý
400 € len za športiak bez prísušenstva (nový) sa mi to zdalo vela

teraz už existuje na trhu vela kočíkov toho typu - športový s vloženou vaničkou / fusakotaškou

podla mna to je praktickejšie (aj lacnejšie) ako tie podvozok + vanička + športová časť
len si treba dať pozor na rozmery tej vloženej tašky, naš syn bol dlháň a do tašky sa mi vošiel asi len 4 mesiace (priemerné bábo tak o mesiac dlhšie)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Ned Máj 03, 2009 10:13 pm

Ahoj,tiez suhlasim s nazorom Sandras,ze radsej kvalitnu ojazdenku ako kocik z Polska.My mame PEG PEREGO GT3-trojkolku,mali sme k nej vanicku Navetta a autosedacku Primo VIAGGO a bola som maximalne spokojna .Kocik je velky,priestranny,pohodlny.Je vsak pravda,ze k nemu treba vacsie auto,inak sa nezmesti do kufra a aj cena je dost vysoka ale myslim si ,ze to bola dobra volba.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od sandras » Ned Máj 03, 2009 10:18 pm

inak, my sme paradoxne náš kupovali v Polsku, ale nie na trhu
značkové kočíky a autosedačky tam v obchodoch vyjdu ovela lacnejšie
my sme na našom ušetrili 4000 korun oproti vtedajším slovenským cenám
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Ned Máj 03, 2009 10:27 pm

sandras píše:inak, my sme paradoxne náš kupovali v Polsku, ale nie na trhu
značkové kočíky a autosedačky tam v obchodoch vyjdu ovela lacnejšie
my sme na našom ušetrili 4000 korun oproti vtedajším slovenským cenám


Samozrejme to je nieco ine, myslela som tie stolkilove smejdy z trhu.Znacka Graco je naozaj kvalitna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Ljublju » Uto Máj 05, 2009 9:43 pm

Ja nedam dopustit na Inglesina magnum,je trosku drahsi,ale oplati sa kupit aj pouzity,malo pouzivany,alebo vo velmi dobrom stave.Ja som ten nas kupila pouzivany-len na dvore,kam davali babo spinkat.Krasne sa da hojdat,co ja dost vyuzivam pri malej,ked zaspava-nie ako tie hypermoderne,ktore su napevno.Pri nozickach sa da uzavriet nanoznikom-a vyzera to ako hlboka vanicka.Ma vela priestoru,aj s fusakom sa vojde,prakticky aj pri refluxe,chrbatik sa da polohovat,a vyuzivam ho aj teraz,ked sme zacali sediet.Vyborny do snehu-ma nafukovacie kolesa,ale nie zase moc velke,take akurat.No proste pre mna super,skoda,ze som ho nemala pri prvom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od nanaaa » Uto Máj 05, 2009 9:45 pm

Ljublju píše:Ja nedam dopustit na Inglesina magnum,je trosku drahsi,ale oplati sa kupit aj pouzity,malo pouzivany,alebo vo velmi dobrom stave.Ja som ten nas kupila pouzivany-len na dvore,kam davali babo spinkat.Krasne sa da hojdat,co ja dost vyuzivam pri malej,ked zaspava-nie ako tie hypermoderne,ktore su napevno.Pri nozickach sa da uzavriet nanoznikom-a vyzera to ako hlboka vanicka.Ma vela priestoru,aj s fusakom sa vojde,prakticky aj pri refluxe,chrbatik sa da polohovat,a vyuzivam ho aj teraz,ked sme zacali sediet.Vyborny do snehu-ma nafukovacie kolesa,ale nie zase moc velke,take akurat.No proste pre mna super,skoda,ze som ho nemala pri prvom.


Súhlasím, Inglesina je perfektná značka.Trochu drahšia, ale stojí za to.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od sandras » Uto Máj 05, 2009 9:53 pm

my sme Inglesinu aj obzerali, ale namala natačacie kolieska a to bola jedna z mojich podmienok ... a tiež bola nad naš finančný limit ... ale inak fakt super kočík, počuť nan len chvály
pre mna zasa nebolo doležité, aby sa kočík húpal, lebo dieťa som nechcela na to naučiť a ani som nemienila dieťa v kočíku uspávať - dcerku sme na to naučili a potom nevedela inak zaspať, ako pri húpaní :roll:

treba si vybrať podla vlastných nárokov, a tiež podla terenu, v akom bývate - či v meste, na vidieku, ake mate cesty, či mate do kopca, kolko snehu mávate, a tiež či ho budete skladať do auta, potrebujete s ním jazdiť vo výťahu .... a určite jednu z dobrých, overených značiek :wink:

ja som napr chcela, aby bol kočík lahký, použitelný od narodenia do minimálne 2 rokov (neplanovala som kupovať viacero kočíkov), aby sa lahko skladal do auta, aké rozmery ma po poskladaní, aby mal väčšie kolesá a predne natáčacie

nebolo pre mna doležité, aby sa húpal a aby mal prehadzovaciu rúčku - moj kočík je robený tak, že ako hlboký je babo oproti mame a ako športiak pozerá doperdu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Ljublju » Str Máj 06, 2009 9:18 am

sandras píše:my sme Inglesinu aj obzerali, ale namala natačacie kolieska a to bola jedna z mojich podmienok ... a tiež bola nad naš finančný limit ... ale inak fakt super kočík, počuť nan len chvály
pre mna zasa nebolo doležité, aby sa kočík húpal, lebo dieťa som nechcela na to naučiť a ani som nemienila dieťa v kočíku uspávať - dcerku sme na to naučili a potom nevedela inak zaspať, ako pri húpaní :roll:

treba si vybrať podla vlastných nárokov, a tiež podla terenu, v akom bývate - či v meste, na vidieku, ake mate cesty, či mate do kopca, kolko snehu mávate, a tiež či ho budete skladať do auta, potrebujete s ním jazdiť vo výťahu .... a určite jednu z dobrých, overených značiek :wink:

ja som napr chcela, aby bol kočík lahký, použitelný od narodenia do minimálne 2 rokov (neplanovala som kupovať viacero kočíkov), aby sa lahko skladal do auta, aké rozmery ma po poskladaní, aby mal väčšie kolesá a predne natáčacie

nebolo pre mna doležité, aby sa húpal a aby mal prehadzovaciu rúčku - moj kočík je robený tak, že ako hlboký je babo oproti mame a ako športiak pozerá doperdu



vanicka na tom mojom sa da otocit aj chrbtom k mame,ale tiez chcem kupit sportak na leto.Mne sa aj lepsie manipuluje s tym kt. sa kolise,mala nema problem pri zaspavani,a hupanie je prijemne aj dospelym :D ,mala v nom spava len poobede,ked idem do skolky a vadi jej ten hluk aut naokolo a niekedy sa nevie proste ulozit,tak pohojdame a aj syn ju niekedy tym zabavi,ked strazi kocik,kym ja nakupujem.Zase je pravda,ze v aute zaplni cely kufor,ale tak casto zase necestujeme a viem sa s placom v aute aj uskromnit,ked si chcem uzit pohodlne kocikovanie....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od adrykaa » Str Máj 06, 2009 12:16 pm

Dakujem Vam velmi pekne,za vase skusenosti a nazory a som rada,ze je tu diskusia kde si maminy mozu poradit.Este raz velmi pekne dakujem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 10:26 pm

od lacnykocik » Uto Dec 08, 2009 2:51 pm

adrykaa píše:Dakujem Vam velmi pekne,za vase skusenosti a nazory a som rada,ze je tu diskusia kde si maminy mozu poradit.Este raz velmi pekne dakujem :wink:
pozri stránku www.ppluxbazar.sk, tam si určite vyberieš a poradia ti super a výber ++++ceny!!!!!!! BOMBOVÉ,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Nov 13, 2009 9:15 pm

od vedejova » Uto Dec 08, 2009 3:02 pm

sandras píše:inak, my sme paradoxne náš kupovali v Polsku, ale nie na trhu
značkové kočíky a autosedačky tam v obchodoch vyjdu ovela lacnejšie
my sme na našom ušetrili 4000 korun oproti vtedajším slovenským cenám



Veru aj my, pre Dominika má 4,5roka a teraz budeme ďalší a znova pojdeme do Polska, už by som inde kočiar nekúpila, tu keď som chcela kočiar podľa mojho vkusu, zaplatila by som 11 000, iba som pozerala,a keď som išla tam tak ma vyšiel 4000korún, ináč som si všimla aj tu na internete dostupné kočiare, ale najlepšie je keď ho vidíte, aj vyskúšate ako sa tlačí, ako péruje na hrboloch a podobne. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť