Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky pre dvojčatá a súrodencov - Kocik pre dvojicky

Kocik pre dvojicky

od 101monika101 » Štv Aug 21, 2014 5:02 pm

Ahojte maminy, cakam dve babatka sice som este na zaciatku, ale uz teraz sa obzeram aky by bol najlepsi, najvhodnejsi, lebo zrejme bude treba na kociarik aj nasetrit. Som rozhodnuta, ze racej kupim drahsi a kvalitnejsi ako nejaky lacny a tazky polsky. Ak mate nejake skusenosti sem s nimi :) budem len rada. Rozmyslam tiez ci je lepsi kocik za sebou alebo vedla seba.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am

Re: Kocik pre dvojicky

od pupavicka22 » Štv Aug 21, 2014 9:29 pm

Ahoj, nemam sice dvojičky, ale kamaratka ma a ma kočík baby jogger city select a je spokojná.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Kocik pre dvojicky

od keilayh » Pia Aug 22, 2014 10:06 am

Ja som mala možnosť voziť dvojkočík aj vedla seba aj za sebou. Osobne by som vybrala vedla seba. Deti tam maju väčši komfort, a hlavne sa ľahšie ovláda. Dobrý je bumbleride indie twin, ten som aj vozila, je aj odruženy a celkovo ľahký. Potom si chvália aj easywolker len tam sa nepolohuju nožičky. Dávam fotky pre predstavu :wink:
Vela ludi sa inak rozhoduje aj podla toho, či má kde kočík uskladniť, či budu musieť s nim chodiť do obchodu a pod.
Ak by som si musela kúpiť kočík za sebou tak jedine baby jogger city select, ako je písané vyššie. Je super, že sa dá kombinovať, dá sa z neho spraviť aj kočík pre jedno dieťa (ak by bolo druhe napr. chore), je ľahko ovladateľný aj skladný. Využíva sa aj ako súrodenecký kočík.
Prílohy
BabyGizmoBestTwin2012.jpg
Bumbleride indie twin
BabyGizmoBestTwin2012.jpg (37.45 KiB) Zobrazené 1847 krát
Easywalker_DUO_flexibility.jpg
Easywalker
index.jpg
Baby jogger city select
index.jpg (15.29 KiB) Zobrazené 1847 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Kocik pre dvojicky

od 101monika101 » Sob Aug 23, 2014 10:05 pm

Jezis, dakujem za fotky, ten prvy je krasny, ta farba je uzasna. Ten by sa mi pacil veru. My byvame v dome, tak nemusim kukat ze ci sa mesti, do obchodu tiez nebudem asi chodit s kocikom, neviem si to teda predstavit aj s babatkami chodit, ale tak keby cosi mame babky tak pomozu, postrazia :) len ešte vediet ci budu chlapci alebo dievcatka, alebo parik a mozem kupovat. joj ale sa tesim. Idem to popozerat. Dakujem este raz
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am

Re: Kocik pre dvojicky

od pupavicka22 » Ned Sep 07, 2014 12:10 pm

inak tych baby jogger u nas chodi viac, aj ako dvojičkovske aj ako surodenecke, tak asi je to fakt dobry kočik :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Kocik pre dvojicky

od 101monika101 » Str Sep 10, 2014 7:15 pm

dakujem, bola som pozerat, pacia sa mi oba aj ten bumbleride aj ten baby jogger. teraz len porozmyslat ze ktory bude lepsi. kocikuju sa dobre obidva, ale asi bude rozdiel ked tam budu sediet deticky :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 10:42 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť