Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Plienky - koš na plienky-naplne do košov

koš na plienky-naplne do košov

od Domika25 » Pon Máj 18, 2015 10:47 am

Ahojte,
chcem sa opýtať, má niekto skúsenosť s košom na plienky? Je to dobrá vec? Čakám bábatko a rozmýšľam že si takýto kôš kúpim, no na druhej strane stále rozmýšľam, či to nie je nepotrebnosť. Veľa žien mi potvrdilo, že je to dobrá vec.
Ďalšia otázka, používate originál kazety do košov alebo len dopĺňate fóliu?

Vopred ďakujem za odpoveď :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Máj 18, 2015 10:42 am

Re: koš na plienky-naplne do košov

od keilayh » Pon Máj 18, 2015 9:59 pm

Ahoj :) Pokiaľ plánuješ mať smetný kôš vo vnútri, tak je to určite dobrá vec. Kamarátka tak mala a bola spokojná. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: koš na plienky-naplne do košov

od sandras » Uto Máj 19, 2015 5:48 am

podla mna je to len drahý chyták na peniaze ... ked budeš každú plienku baliť extra do igelitového sáčku, ešte sa zvýši hromada odpadu, ktoré bábo vyprodukuje. Ja som dávala použité plienky na balkón a vždy, ked niekto šiel von, zobral ich do smetiaka.
Nemusíš to kúpiť vopred, počkaj, ked sa bábo narodí, ako to zvládnete prvý mesiac a ak bude problém, kúpiš aj potom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť