Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Krvacanie v tehotenstve!!

Krvacanie v tehotenstve!!

od kriskovalud » Pia Nov 12, 2010 9:16 pm

Ahojte mamicky,
nieje to tak davno co som sem pisala ze sa chystam na dalsie babo a hura je to tu som 4 tyzdne tehotna.A kedze sa asi ani to tehotenstvo nezaobide bez problemou jeden uz mam.Poradte mi moze mat tehulka pocas tehotnosti menstruaciu???
Ja totiz mam krvacanie ako pri menstruacii v stvrtok som bola pri lekarovi a potvrdil ze som tehotna dokonca som to aj ja videla na usg take male 5mm stvorenie velmi som sa potesila ale aj mam obavy.
Napiste ak mal niekto takuto skusenost.
Lekar mi predpisal duphaston no nezda sa mi to aby to zabralo!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od renatasi » Pia Nov 12, 2010 9:40 pm

Ahoj,ja som mala na začiatku tehotenstva krvácanie,ale len slabé.Tiež som dostala duphaston,zabral mi .brala som ho asi do 20 týž.,a musela som oddychovať.A okrem toho ma hneď vypísali na PN na ktorej som bola až do konca.Tak želám veľa šťastia. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pia Apr 10, 2009 6:00 pm

od sandras » Pia Nov 12, 2010 11:24 pm

tehotna žena by nemal krvácať
ale občas sa to stáva, ja som krvacala pri 2. synovi, asi 2 dni, okamžite som si lahla, šetrila sa, krvacanie prešlo a až do konca už bolo všetko OK

teda nemusí sa vždy hend stať najhoršie ... ale ak je krvacanie silnejšie, radšej by som šla na pohotovosť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od mariana74 » Sob Nov 13, 2010 9:10 am

mne lekár povedal,že krvánie nie je v tehotenstve normálne,že to nemá byť.ja som pri prvom synovi tiež krvácala v takom 6 týž.hneď mi pichali nejaké injekcie a prešlo to,ale PN do konca,4mes.v nemocnici a predčasný pôrod.plno liekov,infúzií.....ja rev či bude v poriadku,ale chvala Bohu je v poriadku a má 16.teraz máme krpca 2 roky,a tiež som krvácala v 4 týždni,dal mi nejaké lieky a po 2 dňoch to prešlo a tehotenstvo do konca bez problémov,plne som si ho užila do poslednej chvíle.takže ,nebáť sa .ale všetko by som konzultovala s lekárom ,čo je a čo nieje normálne.prajem pekné tehotenstvo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Nov 13, 2010 2:07 pm

ja som mala mens. v juli 1996 i v auguste okolo 14ho ..
na konci augusta kedze som zacala zvracat tak som sla k lekarovi..
sme cely den v nemoznej horucave s otcom kopali v zahrade :roll:
a nakoniec vysvitlo ze som tehotna a nieje to slnkom :P
a otehotnela som v juli no v auguste som mala rovnako mens. ako v juli ci hocikedy predtym /4-5 dni/a neriesila som to kedze som nevedela o tom ze som tehotna... :roll: ked som mala menses vtedy som mohla byt tak v 3-4 tyzdni :wink: i napriek mojmu krvacaniu ma syn uz 14 rokov :-)
a gratulujem drzim palce aby to vyslo... :wink: a bolo vsetko v poriadku :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kriskovalud » Sob Nov 13, 2010 9:05 pm

ahojte babenky ja som zase citala ze zena moze normalne mat menstruaciu az do konca 3 mesiaca niektore len spinia ine zase normalne krvacaju a vzdy sa to skonci presne v tom termine akoby mali menstruaciu.
Aj u mna to inguli tak bolo aj pri prvom aj pri druhom len som tolko nekrvacala ako teraz zato ked som cakala filipka druheho syna krvacala som na konci predtym to bolo len spinenie.

Tak uvidime co z toho bude beriem lieky a oddychujem aj ked sa to pri mojej povahe velmi neda musim stale so sebou nieco robit ale ten maly drobcek ktoreho som videla je uz teraz pre mna uzasny tak sa posnazime viac odychovat a mozno zase vsetko dobre dopadne.

Urcite vam napisem ake to ma pokracovanie!!Dakujem babenkam za prispevky ze ste sa troska podelili o svoje zazitky a spomienky!!Pa prajem krasny zbytok vecera!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od Janka81 » Ned Nov 14, 2010 6:50 pm

čau Ľudka--blahoželám a držím palce!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Pon Nov 15, 2010 6:32 pm

Ahojko Janka a ine babenky co ste prispeli a poradili.

Dnes som bola u 2 lekarov a zistenie nezavisle na sebe bolo ze som prisla o svoje babo v 7tt.
Takze zase budeme niekedy skusat :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od inguli » Pon Nov 15, 2010 7:12 pm

kriskovalud píše:Ahojko Janka a ine babenky co ste prispeli a poradili.

Dnes som bola u 2 lekarov a zistenie nezavisle na sebe bolo ze som prisla o svoje babo v 7tt.
Takze zase budeme niekedy skusat :cry: :cry: :cry:


:shock: v 7 tyzdni?ved si bola len v 4 tyzdni
ozaj je to tak kolko dr.ov tolko nazorov?alebo ako to je uz?
je mi to strasne luto ludka:( :(
ale ako pises.. nevzdavat sa :wink:
drzim palce :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kriskovalud » Pon Nov 15, 2010 8:53 pm

no lebo moj lekar si myslel ze som v 4 tyzdni kedze nepocul ozvy srdca ale mne to nikao od poslednej menstruacie nevychadzalo ani v prepocte na plodne dni a ta lekarka co som bola dnes u nej mi povedala ze dnes je to 8tt a kedze krvacanie zacalo v stredu minuly tyzden tak sa to mohlo stat vtedy ale skor sa priklanam teorii emryomola nastudujete ked si to vygooglite co to je

:idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od inguli » Uto Nov 16, 2010 1:01 am

kriskovalud píše:no lebo moj lekar si myslel ze som v 4 tyzdni kedze nepocul ozvy srdca ale mne to nikao od poslednej menstruacie nevychadzalo ani v prepocte na plodne dni a ta lekarka co som bola dnes u nej mi povedala ze dnes je to 8tt a kedze krvacanie zacalo v stredu minuly tyzden tak sa to mohlo stat vtedy ale skor sa priklanam teorii emryomola nastudujete ked si to vygooglite co to je

:idea:

myslite mimomaternicove tehotenstvo ze to bolo?:(
nemuselo..moja kamaratka mala 4 tehotenstva "normalne"a vzdy potratila ...v kuse nejake hormony dostava atd ma uz o 25 kil viac ako predtym a dietatko nejako sa nepodari..teda aj ale vzdy potrati myslim 2 krat hned na zaciatku asi ako vy teraz a raz v 3 mesiaci a posledny neviem uz byvam dalej tak menej sa stretavame:(((v decembri budu mat 14 vyrocie svatby :) a dietatko nemaju este :(
drzim vam palce :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Uto Nov 16, 2010 2:01 pm

kriskovalud píše:Ahojko Janka a ine babenky co ste prispeli a poradili.

Dnes som bola u 2 lekarov a zistenie nezavisle na sebe bolo ze som prisla o svoje babo v 7tt.
Takze zase budeme niekedy skusat :cry: :cry: :cry:


Tak Ľudka,ako som Ti už písala,veľmi ma to mrzí :cry: :cry: :cry: Takže si daj pauzičku a bez myšlienok typu: musí to byť...šup na to znova..ved tá činnosť je príjemná :wink:
držím palce moja a možno,ked sa hviezdy nad nami zľutujú,bude tehotná polka BB :lol: :lol: :lol: ..aj s adminom :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Uto Nov 16, 2010 2:37 pm

nie inguli mimomaternicove tehot. vylucili je tam vsetko v poriadku aj vajecniky aj vajickovody mam v maternici prazdny plodovy vak bez plodu a stale idu zo mna hrudky krvi zrazenej kedze som brala lieky na udrzanie plodu asi to sposobilo ze ten vam tam zostal ja si to neviem doteraz vysvetlit ale ked budem mat rozumne vysvetlenie urcite vam to napisem a embryomola je tehotenstvo bez plodu len z plodovym vakom ktory je prazdny a v takom pripade sa robi kyretaz cize cistenie.Nieje to potrat kedze nieje co potratit ked tam nic uz nieje :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od inguli » Uto Nov 16, 2010 5:08 pm

kriskovalud píše:nie inguli mimomaternicove tehot. vylucili je tam vsetko v poriadku aj vajecniky aj vajickovody mam v maternici prazdny plodovy vak bez plodu a stale idu zo mna hrudky krvi zrazenej kedze som brala lieky na udrzanie plodu asi to sposobilo ze ten vam tam zostal ja si to neviem doteraz vysvetlit ale ked budem mat rozumne vysvetlenie urcite vam to napisem a embryomola je tehotenstvo bez plodu len z plodovym vakom ktory je prazdny a v takom pripade sa robi kyretaz cize cistenie.Nieje to potrat kedze nieje co potratit ked tam nic uz nieje :cry:


jeej to som o tom este ani nepocula :roll: ze aj take tehotenstvo existuje :roll: :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od vedejova » Uto Nov 16, 2010 5:38 pm

Drž sa moja :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť