Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Krvácanie z nosa

od vedejova » Ned Jún 06, 2010 12:29 pm

Tak sa vraciame aspoň na týžden k askorutinu a skúsime dávať do nosa len tú kalciovú masť, lebo má taký dojem že tá eukaliptová čo mu napísala pani dokroeka, teda hojivé účinky nemá, akurát mu po nej tečú sople. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od vedejova » Pon Jún 14, 2010 6:54 pm

Maminky myslím že masť kacium panthothenicum do nosa pomohla, už vyše týždňa nekrvácame a to ani neberieme ascorutin. Uvidíme ďalej. Iva :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od Jupiter41 » Pon Jún 14, 2010 8:58 pm

Vďaka za info. Môj malý je teda teraz v poriadku, ale viem, že sa mu to zase vráti z času na čas. Tak dáme mastičku ako prevenciu :wink: Snáď sa tak vyhneme hltaniu tabletiek. Držím teda palce, nech vám to vydrží a funguje. Táto masť myslím nemá žiadne vedľajšie účinky a navyše nebolí ako chirurgický zákrok :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť