Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Kto má skusenosť so chipolino POOKY

od veronci89 » Uto Mar 31, 2009 6:59 pm

natusa píše:
veronci89 píše:
dajanal píše:ahoj natusa, no mas pravdu, najlepsie je kocik vidiet. no uz sa mi skor paci pokky,len som citala, ze chipolina su dost kazove. ale momentalne som asi na 100%zalubena do golfiek ramatti, len tie uz vobec nemam sancu vidiet


to sa hovorí aj o chicco kočíkoch a patria medzi najdrahsie

mám chipolino pooky od natusy a som max spokojná nemusíš sa bat je fajn a nie je ani drahý



mojim len laickym odhadom som zistila ze vsetky chipolina su napodobeniny nejakeho znackoveho kocika.napr.pokky je na vlas róvnaky ako peg perego.videla som jeden aj druhy a ja som nenasla ziadny rozdiel iba v cene a to dost podstatny!myslim ze sa ako vo vsetkom velmi vela preplaca len koli znacke a to je aspom podla mna hovadina :wink:


hej dizajny kočíkov si výrobcia kradnu navzájom :D

napr CAm a neo nato obe firmy maju akoby navlas rovnaké kočíky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť