Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - kúpeľ

kúpeľ

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 10:30 pm

Ahojte,ako často kupete svoje deti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: kúpeľ

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 9:20 am

kamarátka má 5 ročného syn....strašne sa potí, dosť často ho musí sprchovať, aj 2 krát na deň...je to podľa vás dobre???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: kúpeľ

od keilayh » Štv Sep 04, 2014 3:16 pm

Jajus345 píše:kamarátka má 5 ročného syn....strašne sa potí, dosť často ho musí sprchovať, aj 2 krát na deň...je to podľa vás dobre???


ja by som išla asi k Dr. aby urobili nejake testy či je všetko ok
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: kúpeľ

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 6:07 pm

myslíš, že to je na lekára??? :shock: :shock: môže byť to aj tým, že malý papá pikantnejšie jedlá??? lebo na môj vkus mu kamarátka dáva dosť pikantných jedál....niekedy ja mám problém ho zjesť....napr. môj manžel sa tiež veľmi potí....nebol s tým u lekára....čítal niekde v časopise, či kde....že veľmi pomáha piť magnezium....neviem či je to pravda, ja v tom nejako zlepšenie nevidím, ale manžel áno :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: kúpeľ

od keilayh » Štv Sep 04, 2014 6:24 pm

Jajus345 píše:myslíš, že to je na lekára??? :shock: :shock: môže byť to aj tým, že malý papá pikantnejšie jedlá??? lebo na môj vkus mu kamarátka dáva dosť pikantných jedál....niekedy ja mám problém ho zjesť....napr. môj manžel sa tiež veľmi potí....nebol s tým u lekára....čítal niekde v časopise, či kde....že veľmi pomáha piť magnezium....neviem či je to pravda, ja v tom nejako zlepšenie nevidím, ale manžel áno :D :D :D


neviem, no myslim si že je rozdiel keď sa poti dospelý človek a keď dieťa. Za to nič nedá a bude mať aspoň istotou, že je všetko ok.
Inak tie pikantné jedlá neviem či je dobré rozhodnutie :? aby mu zbytočne neuškodila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: kúpeľ

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 6:31 pm

to stačí ísť len k obvodnému lekárovi? myslíš si, že je v poriadku sprchovať toľko dieťa? ten problém má cca pol roka....nemôže to byť zapričínené aj tým, že malý jej vyrástol cca 8 centimetrov??? má 5 rokov a výšku 135 cm.... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: kúpeľ

od keilayh » Štv Sep 04, 2014 9:11 pm

Jajus345 píše:to stačí ísť len k obvodnému lekárovi? myslíš si, že je v poriadku sprchovať toľko dieťa? ten problém má cca pol roka....nemôže to byť zapričínené aj tým, že malý jej vyrástol cca 8 centimetrov??? má 5 rokov a výšku 135 cm.... :wink: :wink: :wink:


tak to je dosť vysoky na 5 rokov. No neviem, ja by som sa preistotu zašla opytať doktorky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: kúpeľ

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 9:28 pm

otec má výšku 208 cm mama 187 cm, tak po kom bude to dieťa??? :wink: :wink: :wink: no len nezávidím rodičom, ak mu budú musieť kupovať šaty a topánky....lebo základ má už teraz po ocovi....malý ma č. topánky 34 a otec 16 tky :lol: :lol: :lol: :lol: to môj syn čo bude mať 9 rokov má menšiu nohu ako on a to o 2 čísla :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť