Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - Láska na prvý pohľad

Láska na prvý pohľad

od LadySS » Štv Sep 04, 2014 9:46 pm

Myslite si, že niečo také existuje. Ja osobne si myslím, že nie. Na začiatku je nejaká tá chémia, ale láska to nie je. Skôr príťažlivosť. Ako ste na tom vy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Láska na prvý pohľad

od terez254 » Pia Sep 05, 2014 7:49 am

Tiez si myslim,ze je to skor pritazlivost, ale z nej moze vzniknut nieco viac. :D :) :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Láska na prvý pohľad

od veverka1 » Pia Sep 05, 2014 10:01 am

Poprosila by som definiciu lasky, potom sa môžem vyjadriť :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Láska na prvý pohľad

od LadySS » Pia Sep 05, 2014 10:53 am

Fúúúha.Lásku si definovať netrúfam. Mohla by som to vytiahnuť z nejakého výkladového slovníka, ale to nechcem. Pre mňa láska znamená istú mieru príťažlivosti, dôveru, pocit, že sa mám na koho obrátiť, keď mi je ťažko ale aj to, že sa s ním môžem deliť o svoju radosť. Že mi niekto rozumie a cítim, že ma má rád aj keď nie som úplne dokonalá. Preto si myslím, že láska na prvý pohľad neexistuje. Tá definícia nie je presná a niekomu možno vôbec nevyhovuje, ale ja to vidím nejako takto. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Láska na prvý pohľad

od keilayh » Pia Sep 05, 2014 11:20 am

Ja by som to skôr premenovala z lasky na prvy pohlad, na zalubenie na prvy pohlad :lol:

LadySS píše:Fúúúha.Lásku si definovať netrúfam. Mohla by som to vytiahnuť z nejakého výkladového slovníka, ale to nechcem. Pre mňa láska znamená istú mieru príťažlivosti, dôveru, pocit, že sa mám na koho obrátiť, keď mi je ťažko ale aj to, že sa s ním môžem deliť o svoju radosť. Že mi niekto rozumie a cítim, že ma má rád aj keď nie som úplne dokonalá. Preto si myslím, že láska na prvý pohľad neexistuje. Tá definícia nie je presná a niekomu možno vôbec nevyhovuje, ale ja to vidím nejako takto. :)


toto čo si napísala sa z toho prveho pohladu ani nedá. Ale v podstate by som povedala, že verim na lasku na prvy pohlad :oops: keď sa ti niekto zapáči na prvy pohlad, rozumiete si, je vam spolu dobre to sa dá tak definovať, nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Láska na prvý pohľad

od LadySS » Pia Sep 05, 2014 11:24 am

No jasné, to je podľa mňa veľmi individuálne. Preto práve hovorím, že neverím na lásku na prvý pohľad. Asi to závisí od situácie. Ja si myslím, že tam nejaká tá iskra určite je, a je vám spolu dobre a tak, len neviem povedať , či je to láska. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm


Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť