Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - letna dovolenka s detmi....................

letna dovolenka s detmi....................

od tanusa » Str Jan 21, 2009 10:19 am

ahojte, chceli by sme isť tento rok na dovolenku k moru, najskor do chorvatska, mate skusenosti?ako si hľadate ubytovanie?poradite nejake miesta, budem rada, dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Štv Feb 21, 2008 1:00 am

od sandras » Str Jan 21, 2009 2:56 pm

Ahoj, pokial maš male deti, možem odporučiť hotel Corinthia v mestečku Baška na ostrove KRK
je to relatívne blízko, cesta autom nam trvala zo Žiliny cca 11-12 hodín. Pláže su tam s pozvolným vstupom do mora, štrkové, teda vhodne aj pre maličké deti (my sme boli so 14-mesačným synom a 6 ročnou dcerkou) aj telesne postihnutých. Pristup uplne v pohode až na pláž aj s kočíkom, nikde nie je problem sa dostsť. Na pláži su drobne kamienky, avšak v mori je hned hrubší piesok, netreba ani žiadnu obuv do vody
Hotel ponuka aj rodinne izby pre 2 dospelých a 2-3 deti, pričom prístelka je vyborná, normálna posteľ, teda žiadne rozkladacie lehátko! Na požiadanie maju aj detske postieľky, ale my sme mali vlastnu cestovnú. Až 2 deti do 7 rokov su ZDARMA, teda platíli sme len za dospelých, dcerka na prístelky a j syn neplatili.
Strava formou švedskych stolov, zranajky aj večere, super aj pre deti, fakt sme nehladovali :wink: Samozrejmosť su detské stoličky v jedálni :D
Pre deti mali celodenne animácie, a večer každy den detske disco a potom program pre dospelých. Kedže to prebiehalo na bazenoch, kusok od hotela, v izbe sme mali absolutne ticho, teda večer sme sa v klude vyspali, žiadne diskoteky či hluk do 02:00 rano pod oknom :D
Ku hotelu patrí kompelx bazenov - vonkajších aj vnutorných, otvorene od 09:00 - 21:00 a vstup pre hotelových hostí ZDARMA!
Niekto si povie, načo bazeny, ale ja som ocenila, že sme sa aj neskor poobede mohli isť ešte nachvílku vykupať, alebo aj ešte večer po večeri, a tiež tam boli 2 jakuzzi vírivky zdarma, takže to sme využívali tiež.

link : www.hotelibaska.hr

Cešle vrátane stravy a poistenia nas to vyšlo 24.000 na týžden + ešte doprava autom - čo je podla mna super cena. Boli sme cez SATUR a povedali sme si, že už inam ani nejdeme, kym su deti malé :wink: V meste je aj vela ubytovaní a hotelíkov, ale cenovo to nie je zaujímavé, pretože ak by sme mali doplatiť ešte stravu a služby, vstupy na bazeny, tak sa to neoplatí. Ale pekne je villa Cicibella, priamo na pláži.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od tanusa » Str Jan 21, 2009 3:04 pm

jeeeeeeeeeeeej, pekne :P , ešte by ma zaujimalo, kam ste chodili s detmi, okrem kupania , tie moje nevydržia len tak polihovať pri vodem, alebo sa len kupať, aj ked su male, ale aktitvne :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Štv Feb 21, 2008 1:00 am

od sandras » Str Jan 21, 2009 3:56 pm

my sme to tak striedali - do mora - na bazeny
su tam aj detske bazeny, aj šmyklavka, tak sa zabavili

boli sme aj na vylete loďou v meste Lopar na Rabe, ale aj ked je to vychvalovaná pláž, piesková, mne sa tam zdalo špinavo a od veci, nebol tam ani poriadny tieň, voda hlboká do 30 cm a teplá ako čaj ... to tak dobre pre miminko, ale my sme sa tam nudili ... Pošlem ti osobný odkaz s linkom na fotky :wink:

Tiež sa da previezť po ostrove, do Starej Bašky na prírodnú pláž, do hl. mesta Krk ... ale my sme velmi nechodili, lebo maly nam ešte cez obed spával, a dcera chodila aj na tie hotelove animácie. V meste bolo aj akési akvárium, ale tam sme neboli. Večer sme chodili na minidisco, a potom bol bud v hotelový program, alebo v živá hudba bare, alebo aj po pláži všeliaké atrakcie.
No a v blízkom kempe je aj zábavný park - trampolíny, kolotoče, minigolf a podobne, a tiež tobogány ... a tiež to nebolo až take drahé :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od natusa » Str Jan 21, 2009 4:07 pm

babenky mi sme tiez chceli ist do chorvatska ale preto ze nes tretorodeny bude mat v lete este len rok tak sme sa rozhodli zostat na slovensku.chceli by sme ist do Sturova,boli sme tam aj minuli rok a to mal drobec len tri mesiace a bolo uzasne.vsade teplucka vodicka super pristup s kocikom k bazenom velmi vela aktivit pre deti a proste bolo tam živo cez den aj vecer .drobcek vecer v kociku zaspal a chodily sme vselikade.aj do polnoci je tam vsetko v meste otvorene naozaj to tam žije.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Str Jan 21, 2009 4:10 pm

to Šturovo zvažujeme tento rok :wink: , lebo na more asi nevyjdu bubačiky :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od tanusa » Str Jan 21, 2009 6:01 pm

sandras, dakujem, uplne ma to uchvatilo :lol: , určite budem zvažovať, my sme tiež boli minuly rok na slovensku, na zempl.širave, je tam veľky bazen, a plno kolotočov, tak bolo vyborne, až na to že polovicu dovolenky pršalo :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Štv Feb 21, 2008 1:00 am

od sandras » Str Jan 21, 2009 7:26 pm

nam lialo v Liptovskom Jáne celú :roll: teda celý predlžený víkend, ešte že bol v hoteli kutik pre deti aj bazen, vírivky ... inak sa tam asi zbláznime s krpcami :lol: :lol: :lol:
Tiež dobre miesto www.avena.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od maladada » Str Jan 28, 2009 3:26 pm

Ahoj,no my sme sa chystali tiez uz 2x do Chorvatska,ale nejako nam to nevyslo.Tak mozno tento rok,ale stale sme nenasli nieco co by uplne vyhovovalo pre deticky.pocula som ze su nikékde aj pieskove plaze dokonca aj v Chorvatsku,neviete o tom niekto?inak aj ta kamienkova ked je pozvolny vstup do mora je tiez celkom zaujimava.hlavne nemam rada velke a este aj ostre kamienky.
AK niekto viete este o nejakych tipoch pripadne skusenostiach,tiez ocenim ked napisete a poradite.Vdaka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 1:00 am

od sandras » Str Jan 28, 2009 5:17 pm

maladada - pieskjove pláže su na ostrove RAB, ale boli sme sa pozrieť a nič-moc teda
piesok čierny, nikde tieň, v mori taka mala voda, že sa plávať vobec nedalo, kalná a teplá ako čaj - vhodne len pre maličké deti, tak do roka ... nejaké vybavenie ta plaž vobec nemala ... a mestečko LOPAR je cele do kopca :? hned sme si povedali, že dobre že sme nešli tam (lebo sme to zvažovali, odporučali nam to v CK)

v tej Baške su kamienky drobne a okruhle, chodili sme bez topánok a v mori je potom už na dne piesok :wink:

a potom je piesočna plaž v areáli Solaris pri Šibeníku, a tiež tuším v Meduline
ale čítala som na to recenzie - akože fajn, ale za tu cenu, by to mohlo byť aj lepšie

dalej v Omiš-Duče je tiež pieskova plaž - ale osobne neodporučam - špinavé (črepy, špaky :roll: ) a preplnené

tie velke ostre kamene su na Istrii, tam je to take - nie moc pre deti
ak chcete okruhliačiky, tak treba isť od Zadaru na juh, čo je však ďalej
my sme boli už aj vo Vodiciach aj v Trogire, a aj tam sa dali najsť pláže celkom vhodne aj pre menšie deti
hotely postupne už pláže upravuju, lebo mnohí ludia tam nechcu chodiť kvoli tým betonovým plátam pri mori a velkým kamenom
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od zuzulina » Str Jan 28, 2009 11:38 pm

Ahojte.No tak kolko Ludí tolko názorov.My sme boli minulý rok v Omiši-Duče a velmi sa nám páčilo.Malá mala tesne pred rokom a fakt som si nemyslela že to bude také super.Syn mal8 a tiež bol spokojný.Je tam piesok aj keď nie úplne jemný ako napr.v Taliansku,ale aj tá hĺbka nám super vyhovovala.No vravím kolko ludí tolko názorov.Aj Omiš je krásne mestečko no a to že sme boli auto je nenahraditelné.Vela známych nás odhováralo ale už by sme inak ani nešli.Boli sme pozrieť aj na Makarskéj a tam sa nám osobne moc nepáčilo,Boli tam kamene a malý mi ani do vody nechcel,mne to tiež nič moc nehovorilo.Takže také skúsenosti máme my.Ahojte a veľa šťastia pri výbere.Zuzana
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Feb 11, 2008 1:00 am

od danabr » Štv Jún 18, 2009 7:52 am

ahoj natuska,vy ste boli min.rok v Šturove?napiš prosim ako bolo,počula som,že je tam super ,mam na mysli to kupalisko,tento rok ideme do chorvatska,ale zaujalo ma to Šturovo,počula som same chvaly,tak si to ov
erujem,ďakujem.A ešte ake su tam ceny? :roll:

a druha otazka ohladom chorvatska: treba zobrat repelent do zastrčky? su tam už teraz komare?mate niekto skusenosť?diky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od kvietok686 » Štv Jún 18, 2009 1:14 pm

Sandra,dik za tip na to chorvacko,som bludila po nete,ale ten satur mi vysiel najlacnejsie,tak snad sa zmozeme na buduce leto. Ale mna by zaujimalo ako ste riesili s detmi tu stravu? Polpenzia -ranajky a vecera a ako obed, neboli deti hladne? alebo ste to riesili formou nejakeho bufetu v letovisku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Štv Aug 09, 2007 12:00 am

od mariana74 » Štv Jún 18, 2009 3:25 pm

aj TIP TOUR je lacný a plná penzia ,ubytko penziónoch.dajte si na mail zasielať last minute ,super ceny.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od natusa » Štv Jún 18, 2009 10:32 pm

[quote="danabr"]ahoj natuska,vy ste boli min.rok v Šturove?napiš prosim ako bolo,počula som,že je tam super ,mam na mysli to kupalisko,tento rok ideme do chorvatska,ale zaujalo ma to Šturovo,počula som same chvaly,tak si to ov
erujem,ďakujem.A ešte ake su tam ceny? :roll:

a druha otazka ohladom chorvatska: treba zobrat repelent do zastrčky? su tam už teraz komare?mate niekto skusenosť?diky.[/quot



nam sa v Sturove velmi pacilo,preto ideme aj tento rok.bude to sice trosku zivsie,nas ,maly ma rok a svagrov drobec 4mesiace +moje dve pubertacky uz som cela happy :roll:
ale ozaj,bazeny boli velmi ciste a je ich tam dost vela,dokonca ze je tam od tohto roku aj nuda plaz :wink: mne sa velmi ratalo ze tam vsade,vratane zachodov bazenov aj sprch bolo velmi cisto.a ja osobne mam rada zivot a ruch tak sa tam citim skvele.chcela som chatku bez telky,pocitaca a radia,aj koli nasim pubertackam a to bola dovolenka!hlavne nieco uplne ine ako mame doma.a fakt aj bez tychto veci sme sa vobec nenudili a o to nam islo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť