Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Mamicky po 35 tke

od zuzana171717 » Sob Nov 15, 2008 9:44 pm

ahojte,vcera vecer so musela ist vencit nasho orieska.Ako vikendujete?my sme boli u babky a zajtra ideme zasa k druhej :D ,ako dobre nemusim varit :D .Moje dievky su Simonka a Lucka a drobec je Jurko.
Vsetky 3 deti sa mi narodili normalne.Dvojicky sa narodili predcasne,tiez so zapalom pluc a skoro 2 mesiace boli v nemocnici.Potom sme cvicili vojtovku a Lucinku museli aj operovat :shock: ,bolo to dost tazke.Chvala bohu su uplne v poriadku.Keby sa mi teraz zopsuli s drogami tak ich asi zahlusim :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Sob Nov 15, 2008 9:59 pm

ahoooj zuzi, mne sa momentalne vratili domov chlapci, najprv syn - ten bol u mojich rodicov na zahrade, po nom prisiel moj priatel - ten zase makal v praci a dcera ostala u mojho brata. takze cely den som bola doma sama, a napisem to - bola som rada :-) obcas nam vsetkym urobi dobre ak sme od seba aspon na chvilku. a tak som vyuzila den pre seba, poupratovala som si v klude, navarila tak, ze obed nemusel byt na dvanastu :-) pokavickovala, povkladala inzeraty na BBB, popri tom mi isiel moj oblubeny filmik mamma mia, hodila si sprchu a prisli mi chlapci. SUPER DEN :-) zajtra ideme na turu, dufam, ze vyjde pocasie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od sysa14 » Sob Nov 15, 2008 11:01 pm

cafte,no ja som sa teda v noci moc nevyspala,maly ma obdobie,ze sa vie uz obratit na brusko ale spat nie,tak mama musi vstat a prevratit ho 8x!!!a od piatej uz bol hore:((((((((dnes ma kamoska pozvala na obed co sa mi uz nestalo veeeeeeeelmi dlho tak chlapi doma varili a ja som mala 2 hodky pre seba,super.Samozrejme potom klasika, kocikovat,cvicit(aj my mame vojtovku),kupat,jest.............a konecne je klud.hm v noci bude ale isto zurka,uvidime kolko krat.jooooj aj ja by som isla na turu a k babke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od zuzana171717 » Sob Nov 15, 2008 11:03 pm

Super,mala si krasna dnik :D .Vianoce sa blizia-velke upratovanie,nakupy,uz sa tesim :shock: .Som zvedava kolko krat nas syslik zhodi stromcek :D .A tesim sa na rozbalovanie darcekov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Sob Nov 15, 2008 11:06 pm

my tiez v noci cvicime s maminou,idu nam stolicky.Dnes som spala cca 5 hodin -prerusovane.Najprv tato chrapal tak ze som ho chcela vystahovat :shock: a potom sa zacal budit Jurko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Sob Nov 15, 2008 11:08 pm

Ja planujem ist zajtra na tulacky cez obed ked bude maly spat.Hadam ho babicka postrazi :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sysa14 » Ned Nov 16, 2008 7:57 pm

cafte,ako ste ste sa mali?noc u nas bola celkom dobra ale dnes som mala taku migrenu,ze som sa ani von nedostala a kocikovat bol tato.ja teda nemam ziedny darcek a zatial aj predstava chyba.vy ste ako na tom?ked ako sa hovori mame "vsetko"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od zuzana171717 » Ned Nov 16, 2008 9:44 pm

Ahojte,my sme dnes stravili pekny dnik u babky.Dufam ze ti migrena uz presla,aj mna to obcas chyti.S darcekmi som na to podobne.Detom nieco vymyslim ale neviem co rodicom,tvrdia ze vsetko maju a nic nepotrebuju.Tak to mi pomohli.Na nakupy som sa nedostala,pomahala som manzelovi na stavbe.Vsetko si robime tak svojpomocne :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Pon Nov 17, 2008 8:21 pm

Ahojte dievcata, pocuvajte asi si rozmyslim to dietatko :-) :D :D ak si predstavim to nocne vstavanie, auuuuu. uz o tom NEPISTE :-) :wink: ale nie samozrejme by som vstavala aj ja, len ked si spomeniem na to ako som "SPALA" ked boli moje sviste male ..... jajajajajaaaaaaj, jeden zaspal, druhy vstaval, juuuuuj to boli casy. prvy krat som sa poriadne vyspala az ked zacali chodit do skolky.
Nedelna tura nam vysla uplne perfektne co sa tyka pocasia. co sa tyka mojej kondicky to uz bolo horsie - slapali sme 4,5 hod do kopca prevysenie cca 700 m. ked sme vysli na vrchol skoro ma .... vsade dookola boli len stromy, ziadny vyhlad na okolie - moje nervy :-) Boli sme na Polane, neviem ci to poznate, je to sopka, ktora uz nejaku tu dobu spi :-) este k mojej kondicke, celu noc som vykrikovala zo sna, au au au - to mi povedal moj milacik, a verim mu pretoze ma boleli nohy, prsty na nohach, brucho, krize ...... stara tetka som ja :cry:
Vianoce? no tie este neriesim, pretoze tak ako vy tak aj u nas je situacia, ze mame vsetko (samozrejme v nasim medziach). Asi kupime korcule pretoze ich uz maju deti male. co sa tyka upratovania, cakam kym nam zateplia panelak, aby som mohla zacat oknami, nechcite vidiet co na nich je. ak si vyriadim byt a potom budem riesit okna tak moja praca vyjde uplne navnivoc.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od zuzana171717 » Pon Nov 17, 2008 8:59 pm

Ahojte,:shock: mna by nikto nedonutil slapat 4,5 hodiny :shock: :shock: .Prirodu mam rada ale radsej vodu :D :D ,v lete chodime na splavy. Je to menej unavne,hory tak mozno z okna nejakej chaty :D .Aj prechadzku no nie priliz do kopca.
Toho nocneho vstavania sa neboj,vravi sa ze cim je clovek starsi tym menej potrebuje spat :D ,nieco na tom bude lebo ovela lepsie znasam ,,ponocovanie" a ked uz nevladzem pospim si s malym cez obed :D
Dnes sme cely den lenosili doma a po obede sme boli na 2 hodky vonku.Rano sme vstavali dost skoro(nepoviem kedy aby som ta nestrasila :wink: )tak uz teraz ledva drzim oci asi zalahnem s malym
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Pon Nov 17, 2008 9:06 pm

:D ja po vcerajsom vystupe asi tiez zalahnem celkom rychlo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od sysa14 » Uto Nov 18, 2008 1:58 am

cafte kocky,tak to s tym spankom je asi pravda.aj ked maly v noci obcas robi zurku ja chodim spat okolo jednej.uz mi muz povedal,ze mam ist skor.tak som sa nechala ukecat a vcera som sla o 23hod,lenze este o 2 som mala oci ako sova.dnes som si teda povedala,ze usijem malemu deku na hranie a podarilo sa.ja tury milujem,okolie bb sa mi velmi paci a aspon raz do roka chodime do tajova,penzion slniecko a ujko hore nad dedinou ma chatu u raka.a samozrejme strasne rada lyzujem,muzicek nie ale aspon starsi synator sa chytil tak chodime spolu a muz doma strazi nasu slecnu stvornohu.som zvedava ci sa chyti aj ten druhy.zatial,pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od chlada » Uto Nov 18, 2008 9:07 pm

ahoooooj, tak to mozeme dat aj stretko kapusta, ak chodievate na Tajov, to je velmi blizko. u nas lyzuje len najstarsi clen rodiny, ja s detmi vobec, ale radi sa "sačkujeme" :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od sysa14 » Str Nov 19, 2008 9:47 pm

Ahojte dievcata,no nejako sa vam nechce uz pisat do tejto diskusie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od zuzana171717 » Str Nov 19, 2008 10:30 pm

Ahojte :D ,konecne drobec drichmoska :D :D ,rano vstaval o pol 5,uz nech mu tie stolicky vylezu. To ze malo spi nieje take hrozne,je upiskany chuda moje , zle papa a dnes ho aj prehanalo. :cry: Cely den sa ho snazim zabavat aby,nebol nervozny a obcas mu dam aj cipok od bolesti. Dnes sme sa boli vozit v trolejbuse :D :D ,to bol zazitok .Este sa neviezol,vsetko mame blizko a ked ideme prec tak autom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť