Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Mamicky po 35 tke

od chlada » Str Nov 19, 2008 10:49 pm

Ahojte opat dievcata, Kapusta co to ty pises? komu, ze sa nechce pisat? vsak piseme :) Cez den sa mi sem neda chodit pretoze nestiham v praci a za pc sadam vacsinou az vecer, ked rodinka ma svoje a su spokojni. Zuzi cesty v trolejbuse pozname aj my. nebolo nad lepsiu srandu. hlavne raz, ked som isla do mesta so svistami a jeden kocik som si nalozila do trolejbusu len akosi sofer pozabudol skontrolovat spatne zrkadlo a nevidel, ze vonku mam este jedno dieta. ina panika nastala, dostal co si zasluzi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od zuzana171717 » Str Nov 19, 2008 10:58 pm

To fakt???? Asi by som ho zaskrtila. S dvojickami som si cestovania uzila az az,vtedy sme nemali auto a slecny od 1,5 roka nechceli byt v kociku. Ruksa na chrbate a baby za ruky.Obcas sa nam stalo ze nas aj nepustili sadnut. Raz nezabudnem sa pokazil autobus,bola som na ceste k rodicom.Ja ....... velka frajerka (blba)ze nebudeme cakat na dalsi a prejdeme sa skratkou cez les.Deticky sa rychlo unavili ,spat na cestu uz bolo daleko,tak: ruksak na chrbate,jedna sedela na ruksaku,druhu som drzala v predu na rukach a z vyplazenym jazykom sme sa asi po 2 hodinach doteperili k rodicom. :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Str Nov 19, 2008 11:02 pm

Drobec sa mi budi idem mu dat cajik a pojdem spat asi bude zasa zaujimava noc. Pa dobru noc a zajtra pekny dnik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Str Nov 19, 2008 11:04 pm

no pekne, nemas este teraz svalovku? ja som sa na taketo cesty nepustala - mam sa rada :-) :-) ale tiez sme zazili plno srandy pri nasich prvych krokoch. byvali sme v panelaku kde bolo 98% mladych rodin s malymi detickami. mamicky sme sa stretavali na dvore, ktory bol uzavrety a preto sme nemali az tolko stresu ustrihnut deturence. ked sme vychadzali z vchodu my to som vzdy najprv dala vediet, ze ideme a deti z dvora na nas cakali. akonahle sa otvorili dvere adam letel na jednu stranu a lea na druhu. a kedze islo o nase krokove zaciatky vies si predstavit, ze to skor boli pady ako uteky :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od lumah1 » Pia Nov 21, 2008 9:51 am

zuzana ja mám 44 a dvojičky, takže si mladucha oproti mne. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Nov 18, 2008 10:18 am

od sysa14 » Pia Nov 21, 2008 10:16 am

cafte "staruchy"pekne ste sa rozpisali.No ja az take stresujuce zazitky z cestovania nemam kedze sme mali len jedneho dalo sa to celkom v pohode zvladnut s cestovanim.Akurat ked zacal chodit tak vzdy niekde utekal takze sme pravidelne skoncili na chirurgickej pohotovosti az nas zacali upodozrievat,ze mi ho bijeme.Tak to boli take neprijemne zazitky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od sysa14 » Pia Nov 21, 2008 10:16 am

vitaj u nas lumah1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od zuzana171717 » Pia Nov 21, 2008 10:40 am

Ahojte ,vitaj Lumah ake mas velke dvojicky?? :D :D a mas aj viacej deticiek??A mas dievcatka alebo chlapcov??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Pia Nov 21, 2008 10:51 am

Kapusticka chirurgicke ambulancie pozname doverne aj my :shock: :shock: jedna dcera bola expert na zlomeniny a druha na zasivanie,chvala bohu z toho vyrastli :D :D,boli hrozne divosky, no a Jurko sa zatial drzi,vazne padol len raz ked ho stiskala na ihrisku jeho ,,frajerka " Jaja,padli obaja len Jurko mal smolu ze bol dolu,rozbil si pusu a odlomil malinky kusok zo zubka-chudiatko moje male mamickine,uz teraz ho baby nahanaju :shock:
Chladi to je super ze ste byvali v dome kde bolo kopec deti-u nas sami dochodcovia-nervozni,stale sa stazovali ze moje deti kricia a buchocu.hruuuuuuuuza.Ked boli dve tak sa jednoducho nedali udrzat po tichu :shock: :twisted:
,,staruchy"????vsetky sme tu mlade mamicky :D :D :D ,moje dcery mi vravia ze sa musim o seba starat aby som nevyzerala ako Jurkova babka :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Pia Nov 21, 2008 10:58 am

Lumah pozerala so si tvoj albumcek,tak asi mas malinkych chlapcov,jeeeeeeej,krasne :D :D :D :D prajem vela vela vela zdravicka,ako to zvladas??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sysa14 » Pia Nov 21, 2008 7:18 pm

cafte baby, tak mame dalsi vikend pred sebou co planujete?chyti vas nakupny predvianocny osial?mna uz trosku chytil pre drobca som objednala nejake hracky cez net v draciku.takze aspon jedneho mam vybaveneho.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od zuzana171717 » Pia Nov 21, 2008 10:51 pm

Ahojte my klasika sobota jedna babka,v nedelu druha a mozno aj nejake tulacky po obchodoch.Vraj ma snezit :shock: ,som zvedava co na to povie drobec :D :D ,zatial videl sneh len v telke a na suflikoch v mrazaku.Darceky?? este nemam nic a zacinam byt z toho nervozna,lebo tusim ze to bude tak ako vzdy.Chaos 23.12
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od chlada » Pon Nov 24, 2008 5:04 pm

Ahooooooooooojte maminecky, vitam aj ja novu clenku nasho neoficialneho klubu virtualneho pismenkovania. Vitaj LUMAH1.
jaj tak zas tu mame pondelok - nastastie uz skoro po nom? nemam ho rada, je pre mna velkym sokom, po "vegeteni" zase makat :cry: my sme vyskusali prvy sniezik naplno. svahy traste sa, tesco sacky to ista, najlepsia sranda na svete spustat sa po riti na taskach z tesky, ziadne ine tak dobre nejdu :D na cestach to vsak momentalne vzdavam a auticko prenecham rada svojej polovicke, nie som tak zdatna (skor leniva?). mam rada sneh , ale na horach :lol: idem nieco pokukat do skrin a vypraznit ich, nakolko moje deticky sa rozhodli nejak velmi rychlo rast a musime podoplnat zasoby, este ze mame BBB :P vsak?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Ned Nov 04, 2007 1:00 am

od zuzana171717 » Pon Nov 24, 2008 8:22 pm

Ahojte.Vravis ze Tesco kvalita :D :D :D ,u na sto len tak trochu poprasilo a hned sa aj roztopilo :( ,ale videli sme snezik :D .Ja mam pondelky rada ,asi som protivna,ale opat klud po blaznivom vikende.Aj nam dnes prisli dva balicky.Idem chvalit,aby bolo nieco nove aj v bielej lstine :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sysa14 » Pon Nov 24, 2008 11:38 pm

Ahojte,ja mam tiez pondelok rada mame s malym nas klud :) no ale poviem vam,ze to co tu citam v diskusii som normalne zhrozena, uplne vela krat zbytocne dotahovacky.Ked sa nedokazu dohodnut dve maminy tak ako by som mohli dohodnut napr. styri?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť