Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Milujeme znackove oblecenie

od majercakp » Štv Sep 11, 2008 8:12 pm

Súhlasím s názorom že H@M+NEXT majú fakt super premakané oblečko rozkošné a kvalitné sú to veľmi nádherné kúsky samozrejme česť výnimkam a že Angličania o nich ani nezakopnú? Tak to je fakt kto bol v Anglicku a videl ako chodia poobliekaný no tak fakt čistý otras veď oni vôbec nemajú vkus a vačšina si na oblečenie nepotrpí... no ale zase česť výnimkam bola som a vydela som....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od ivetka1980 » Štv Sep 11, 2008 8:30 pm

AJ ja som sa zasmiala,brat mi rozpraval o tamojsich babach,vraj otras,ako sa vedia doobliekat,slanina previsajuca cez triko,kratulinke sortky,proste des...Ale zas aj na Slovensku sa mi obcas naskytne takyto pohlad...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

od sylwinka » Pia Okt 31, 2008 12:59 am

A Ja si myslím, že keď je vecička, ktorá má zloženie 100% bavlnu, na tele sedí ako uliata a človek sa v nej cíti perfektne, tak to nemusí byť ani značka. A deti vyzerajú sladunko aj v neznačkových no kvalitných veciach/nie China/ nemusím... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon Apr 07, 2008 12:00 am

od sandras » Str Nov 05, 2008 5:34 pm

Tenisky malej zasadne kupujem nové - ADIDAS, aj športove veci mam rada ADIDAS, Nike nemusím.
A ostatne oblečko, najradšej NEXT, HaM, CaA, TCM aj CHEROKEE zbaví (bodynka a spinkacie overaly), sebe objednávam v QUELLE ... no to vlasten ani nejaké velke značky nie su, take normálne bežne veci na nosenie.
A som rada že su bazariky, lebo na nove by som teda peniaze nemala, a takto si možem dovoliť obliekať deti značkovo a lacno
do čínakov už vobec nechodím
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od pekapa » Str Nov 05, 2008 6:54 pm

Dena11 píše:a čo frčí v anglicku?
:idea: :idea: vsetko co si oblecie Viktoria Backham :!: :!: 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Nov 01, 2008 8:07 pm

od Jarka29 » Uto Nov 25, 2008 1:15 am

Co frci v anglicku?no na uliciach behaju ludia v tom co najdu doma v skryni a maju to po ruke,kosela s bodkami na to karovane sako a skinny jeansy a k tomu zlate balerinky a cervene gorale....velka zelena kabelka...no fakt oblecu hoci co....znacky tu ficia NEXT HM FRED PERRY OASIS A VELA VELA inich...ja mam naj.next pre deti a pre mna ,to v com mi je fajn...ale vypredaje ked su tak to stoji za to,za par supiek plno tasiek... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 136
Registrovaný: Pon Jún 16, 2008 12:00 am

od Mrkva1976 » Štv Jan 22, 2009 2:48 pm

Ja nakupujem v Nemecku, vôbec to nemusí byť značková vec ale už na dotyk je poznať že je kvalitná a aj pri častom praní nestráca tvar a farby. A ak staršiemu kúpim niečo značkové tak tiež tam, mám skrátka istotu, že je to originál. U nich sa to berie podstatne prísnejšie ako v našich značkových obchodoch. Tiež sa mu tam snažím kúpiť aj obuv.
Dá sa tam však nakúpiť použitý tovar aj na takých trhoch alebo burzách, oni to volajú fúmark/písané píš ako počuješ/. Je to ako keby sa predávajúce na babybazare zišli na trhu .......ixix....... a výhodou je, že to človek vidí, má možnosť vyskúšať a hneď sa rozhodnúť či kúpi. Tiež mám zopár takých vecí a som spokojná.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Nov 25, 2008 2:12 pm

od NinoundKarin » Uto Feb 17, 2009 2:28 pm

Tak ja som zila skoro 2 roky v Angl. a pracovala som v office a stalo sa mi ze zrazu okrem mna 3 ostatne kolegyne mali Next koselu (nastastie inej farby) !!! Takze to hovori samo za seba ze Next je popularny v Angl. ale hlavne kvoli cenovej relacii a kvalite. Takze ti normalne zarabajuci chodia tam nakupovat.
Teraz som v Nem. a objednala som pre maleho si veci z Ang. cez kamosku (oplati platit Librami nie Eurami), lebu tu vsetky deti chodia v H&H, to mi verte!! :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned Feb 08, 2009 1:26 pm

od sandras » Uto Feb 17, 2009 3:14 pm

ja som bola nedavno v H&M v Ostrave a musím povedať, že pre chlapcov uúplne ubohy vyber, ešte miminkovske mali, ale my nosíme 98/104a to je totoálne bieda, uplny otras
A dcera nosí 140/146 a to su zasa take streleno-uletene veci, že proste nenositelne na bežny den do školy

V C&A sitácia podobná :roll: :roll: :roll:
ale pačilo sami v Marks&Spencers, len to su už zasa vyššie ceny
takže radšej objednam v Quelle alebo pojdem do TAKKO
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od alex » Uto Feb 17, 2009 3:32 pm

sandras píše:ja som bola nedavno v H&M v Ostrave a musím povedať, že pre chlapcov uúplne ubohy vyber, ešte miminkovske mali, ale my nosíme 98/104a to je totoálne bieda, uplny otras
A dcera nosí 140/146 a to su zasa take streleno-uletene veci, že proste nenositelne na bežny den do školy

V C&A sitácia podobná :roll: :roll: :roll:
ale pačilo sami v Marks&Spencers, len to su už zasa vyššie ceny
takže radšej objednam v Quelle alebo pojdem do TAKKO



Tiež si myslím to isté. V H&M som kúpila malému asi 1x nikdy sa mi tam nič nepáčilo :roll: a v C&A som taktiež malému nikdy nič nenašla...väčne majú pekné iba pre bábätká :wink:
Keď tak nakúpim ešte z Nextu ale to je už tiež bieda, máločo sa mi tam zapáči :? teraz sa "polepšilo" tesco :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sandras » Uto Feb 17, 2009 3:58 pm

ja som bola nedavno v Polsku a objavila som tam obchodík s oblečkom, niečo ako Coccodrillo ale ina značka a pviem vam, cely NEXT sa može isť niekam schovať
ceny boli maximálne do 20€ a to už boli take ako bundy, trička okolo 5€, nohavice okolo 10€
a mali cele kolekcie, teda sa dalo vybrať z viacerých druhov tričiek, nohavíc, mikín a vždy k tomu bola ja čiapka alebo šatka

sa tam chystám na velky nakup, lebo som nemala tolko penezí so sebou :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od tanusa » Uto Feb 17, 2009 5:07 pm

sandras, možem sa spytať v akom meste si bola?chodili sme často do Polska, ale v poslednej dobe tam nebolo nič moc a kedže sa tu roztiahli odbchodne centtra, nakupujem sem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Štv Feb 21, 2008 1:00 am

od sandras » Uto Feb 17, 2009 5:11 pm

my chodievame do mestečka Žywiec, aj do centra po obchodoch,a le bolis me tam aj v TESCO (ceny potravín o 30-50% lacnekšie ako u nas) a tam su tiež ešte nejaké obchodíky
alebo do Bialsko Bialej
a tieť chodievame do Ostravy do AVIONu
na trh nechodíme vobec, teda nebola som na trhu (ani tu ani v PL) minimálne 10 rokov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od majuska2002 » Str Apr 22, 2009 7:38 pm

Ak chces kvalitne znackove veci pozri si stranku www,sportsdirect.com a da sa tam velmi dobre nakupit nielen pre deti ale aj dospelych.Zo znaciek si mozes vyberat ake len chces a poznas :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Ned Mar 29, 2009 5:41 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť