Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Mladučke matky

od veronci89 » Ned Aug 30, 2009 10:02 pm

natusa píše:
alex píše:
veronci89 píše:mal uz skoro 7 mesiacov a cukrik sa smikne je klzky a nebudem ti to tu vysvetlovat teba radsej ignorovat


je jedno či mal 6 alebo 7 mesiacov...
a máš pravdu, je klzký, šmykne sa ... ani nespozoruješ kam ... prehltne ho? alebo v horšom prípade vdýchne



a naco si dala malemu ten cukrik?nevidim v tom zmysel,ved ked ho len prehltol nic s neho nemal tak naco?s tym vdychnutim ma alex pravdu,citala som pred nedavnom o drobcovi co jedol pukance,vdychol šupku s nich a uviazol mu az v plucach .bola s toho velmi vazna operacia.

ja mam tretie dietatko a ma 15mesiacou,jedava vsetko ale sladke mu moc nedavam.nie striktne,ked vidi ze maju starsie segri tak si da aj on ale ked nemusim nedam.najstarsia dcera mala ako skolkarka velmi pokazene az cierne zuby.to jej kazdy daval nieco mnam,no malemu radsej do misky ocistim jablcko.ono kazde dieta vyzaduje to na co ho naucite :wink:


natus ani ja mu nedávam často sladke aj som to uz niekde písala

a tie zubky sa jej mohli pokazit aj od liekov .

malemu pravidelne zubky čistíme a staráme sa mu o chrup ako vieme

ziadne sladké malinovky ani čaje

čaje výhradne bylinkové alebo lucku minerálku. a slakde ma občas . jednoducho mi s manzelom sladke milujeme a ked si malý pýta dáme mu trochu to je celé
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od eminga » Ned Aug 30, 2009 10:03 pm

veronci89 píše:
eminga píše:prsník je prsník , kojit neprestanem az kým malý sam neodmietne

veronci, tu som sa pobavila :lol: :lol: toto boli moje slová pri 3-tom dietati, chcela som mu dať to najlepšie...malý nemal fľašu, cumeľ a keď som chcela prestať kojiť, tak muž ho musel zobrať k svokre a mal 4 roky :wink:



ano ja viem deti si tazko odvykaju ale je to individualne.

ale nemozem si pomoct milujem jeho vyraz na tvari ked si ho pýta.

a ma zaručenu imunitu chápes?? ja to robím hlavne koli imunite


ti poviem, krásne okamihy pri kojení, len pokým sa mne upokojili hormony (stále sa tvorilo mlieko) a išla som brať antikoncepciu, tak som bola v tom...a dnes máme štvrté :wink:

chcem zacat brat antikoncepciu ale nemozem koli kojeniu.

a azalia mi nerobí dobre

mozno prestanem kojet skor práve koli antikoncepcii no teraz to neriesim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od veronci89 » Ned Aug 30, 2009 10:04 pm

natusa píše:
veronci89 píše:
eminga píše:prsník je prsník , kojit neprestanem az kým malý sam neodmietne

veronci, tu som sa pobavila :lol: :lol: toto boli moje slová pri 3-tom dietati, chcela som mu dať to najlepšie...malý nemal fľašu, cumeľ a keď som chcela prestať kojiť, tak muž ho musel zobrať k svokre a mal 4 roky :wink:



ano ja viem deti si tazko odvykaju ale je to individualne.

ale nemozem si pomoct milujem jeho vyraz na tvari ked si ho pýta.

a ma zaručenu imunitu chápes?? ja to robím hlavne koli imunite

chcem zacat brat antikoncepciu ale nemozem koli kojeniu.

a azalia mi nerobí dobre

mozno prestanem kojet skor práve koli antikoncepcii no teraz to neriesim



ja maleho som kojila az do minuleho tyzdna,kedy sam od seba prestal chciet ani som to este nepochopila ked mu ukazem cecik ci chce papat normalne sklopi oci a zahambi sa.ale uz je dost velky tak to beriem z rezervou :wink:


inak ano väčšina detí takto prestane papat ze ho zacne odmieta

na to sa spolieham i ja ale malý moze byt výnimka

uvidíme momentálne je z neho riadny závislák
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od inguli » Ned Aug 30, 2009 10:06 pm

veronci89 píše:
peetra píše:chapem len nemozes mat nervy ked s niekym nezdielas rovnaky nazor a kazdemu oponovat.....lebo to mozes prist o nervy....kazdy si napisal svoj nazor a ten nezmenis takze sa nerozculuj za kazdym prispevkom :lol: neprospieva to pleti :lol:



mojej pleti nepomoze uz ano svetená voda :D :D :D

mám ju mastnú a plnu porov.

ale vázne ja viem ze sa nemozem rozculovat.

ale mna ani tak nerozculilo ze so mnou nesuhlasite ako to ze jedna dotyčná prekrutila vsetko čo som napísala ako s tou flaskou chápes??

jednoducho to hnala do extremu označila ma za drzu a neviem čo este

pritom som normálne diskutovala. jednoducho povedaná vsetko čo som napísala si brala osobne a pritom som to myslela vseobecne .

uz je to jedno nebudem to tu rozmazávať.


moja napis inguli je to otvorena diskusia ...len za drzu a za tym stojim este...ak to je u teba normalne ako tu pises so mnou a s alex...tak si 1.a este mi povedz ako som to mala brat osobne ked ja kojim a z flasky pije zriedka a len nedavno a citaj pozorne aj ty...ale nebavy ma ta diskusia s tebou uz si este mlada a neskusena ale velmi mudra ....podobna ako ja som bola noo vzdy som nooormalne komunikovala s ludmi nie ako ty.

Alebo to len mne to tak pripada ze si dost tvrda s tymi slovami?hm tak asoi vo mne je problem...maj sa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Ned Aug 30, 2009 10:09 pm

veronci89 píše:natus ani ja mu nedávam často sladke aj som to uz niekde písala

a tie zubky sa jej mohli pokazit aj od liekov .

malemu pravidelne zubky čistíme a staráme sa mu o chrup ako vieme

ziadne sladké malinovky ani čaje

čaje výhradne bylinkové alebo lucku minerálku. a slakde ma občas . jednoducho mi s manzelom sladke milujeme a ked si malý pýta dáme mu trochu to je celé



Natalka lieky nemala a snazila som sa jej davat vela ovocia a zeleniny babky to vtedy pokazili ale aj u mna vyhravaju sladkosti :cry: a poviem ti ze nech robis cokolvek aj tak sa deti zacnu stravovat presne tak ako to vidia v rodine ,ake su navyky doma.ked su male znazis sa dat detom vsetko co najlepsie ale ked zacnu papat podla svojich chuti budu mat take iste navyky ako ti a skorimi ziju :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od veronci89 » Ned Aug 30, 2009 10:10 pm

eminga píše:
veronci89 píše:
eminga píše:prsník je prsník , kojit neprestanem az kým malý sam neodmietne

veronci, tu som sa pobavila :lol: :lol: toto boli moje slová pri 3-tom dietati, chcela som mu dať to najlepšie...malý nemal fľašu, cumeľ a keď som chcela prestať kojiť, tak muž ho musel zobrať k svokre a mal 4 roky :wink:



ano ja viem deti si tazko odvykaju ale je to individualne.

ale nemozem si pomoct milujem jeho vyraz na tvari ked si ho pýta.

a ma zaručenu imunitu chápes?? ja to robím hlavne koli imunite


ti poviem, krásne okamihy pri kojení, len pokým sa mne upokojili hormony (stále sa tvorilo mlieko) a išla som brať antikoncepciu, tak som bola v tom...a dnes máme štvrté :wink:

chcem zacat brat antikoncepciu ale nemozem koli kojeniu.

a azalia mi nerobí dobre

mozno prestanem kojet skor práve koli antikoncepcii no teraz to neriesim


ty si otehotnela pri branií antiky??

ako si vlastne otehotnela neplas ma??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od natusa » Ned Aug 30, 2009 10:10 pm

veronci89 píše:inak ano väčšina detí takto prestane papat ze ho zacne odmieta

na to sa spolieham i ja ale malý moze byt výnimka

uvidíme momentálne je z neho riadny závislák




s tohoto som bola aj ja v soku,on bol jeden den zavyslak a na druhy sklopil hlavu a nechcel
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od veronci89 » Ned Aug 30, 2009 10:13 pm

natusa píše:Natalka lieky nemala a snazila som sa jej davat vela ovocia a zeleniny babky to vtedy pokazili ale aj u mna vyhravaju sladkosti :cry: a poviem ti ze nech robis cokolvek aj tak sa deti zacnu stravovat presne tak ako to vidia v rodine ,ake su navyky doma.ked su male znazis sa dat detom vsetko co najlepsie ale ked zacnu papat podla svojich chuti budu mat take iste navyky ako ti a skorimi ziju :wink:


ja viem ale este mám čas

malý zboznuje ovocie tak to teraz vyuzívam :))

kazde dieta lubi sladke teda skoro kazde . ale podla mna este na sladké nikto nezomrel :)

ak sa budu po pri sladkom stravovat pesto a zdravo nemal by to byt az taký problem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Ned Aug 30, 2009 10:16 pm

natusa píše:s tohoto som bola aj ja v soku,on bol jeden den zavyslak a na druhy sklopil hlavu a nechcel


tak to je sila

toto nepochopím

moj od rána do večera visí na prsníku. koniec mi je niekedy .

mám 100 chutí seknut s kojením ale nemozem jednoducho mi to vnutorne presvedcenie nedovoli
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od eminga » Ned Aug 30, 2009 10:19 pm

natusa píše:s tohoto som bola aj ja v soku,on bol jeden den zavyslak a na druhy sklopil hlavu a nechcel



natuska, presne mne malá tak isto keď mala 8 mesiacov, akoby uťal a viac nechcela :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od inguli » Ned Aug 30, 2009 10:20 pm

natusa píše:ja maleho som kojila az do minuleho tyzdna,kedy sam od seba prestal chciet ani som to este nepochopila ked mu ukazem cecik ci chce papat normalne sklopi oci a zahambi sa.ale uz je dost velky tak to beriem z rezervou :wink:


natusa a zaspaval vecer na prsniku?Ja by som uz pomaly zacala riesit ,aj pred chvilou sa zobudil na cicik a spravii to do rana este parkrat..aj moj zacal teraz 16 mesiac
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Ned Aug 30, 2009 10:22 pm

vyzera to ze manzel strati pracu od januara tak sa musim vratit ja do prace ak on hned nenajde nemam na vyber ale maly je bez cici ako strateny uz mi aj na ulici taha tricko ked chce trosilinku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Pon Aug 31, 2009 9:58 pm

inguli píše:
natusa píše:ja maleho som kojila az do minuleho tyzdna,kedy sam od seba prestal chciet ani som to este nepochopila ked mu ukazem cecik ci chce papat normalne sklopi oci a zahambi sa.ale uz je dost velky tak to beriem z rezervou :wink:


natusa a zaspaval vecer na prsniku?Ja by som uz pomaly zacala riesit ,aj pred chvilou sa zobudil na cicik a spravii to do rana este parkrat..aj moj zacal teraz 16 mesiac


ano zaspaval na prsniku,bol fakt zavisli uz mi to niekedy pripadalo ze ani nepotrebuje mna len ten cecok :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Pon Aug 31, 2009 10:11 pm

a ako sa to stalo ze uz nechcel?ako zaspava teraz?bez cicika? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Uto Sep 01, 2009 8:40 am

inguli píše:a ako sa to stalo ze uz nechcel?ako zaspava teraz?bez cicika? :)



on ma odmalicka aj flasu s cajom lebo mal vazne problemi s oblickami.teraz zaspava s flasou.koli tym zdravotnym problemom spava so mnou.(muz chodi na tyzdnovky)vobec nespaval v postielke.a ako sa to stalo?proste len nechcel on sa az zahambil ked som mu dala ze ci chce papat,bolo to az smiesne :lol: a tym ze ma 15mes som to nechala tak.ja som chcela kojit co najdlksie len koli tomu lebo maly vobec nechce mlieko ziadne ani v ziadnom stave.no ale ked to takto dopadlo....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť