Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - Môj otec - Dedko mojich detí

od kamka277 » Pon Aug 10, 2009 10:57 pm

ubinka1062 píše:Zlatko chcela by si mat moju svokru. To by si inak hovorila.

ako to myslíš?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od kamka277 » Pon Aug 10, 2009 11:00 pm

bubufo píše:no ono to je tym,ze proste stari rodicia ani za to nemozu,proste musia to mat v sebe. ten vztah k vnucatam tam bud je alebo nie je.to vo vseobecnosti myslim.

Úplne s tým súhlasím. Žiaľ mám smolu v tom, že ani jedna, ani druhá strana sa k našim deťom nemá. My sme si už za tie roky zvykli, len ma to principiálne štve :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

Re: Je to smutné...

od kamka277 » Pon Aug 10, 2009 11:01 pm

Kamka skôr myslela, že sa s nimi nehrá, aspoň ja som to tak pochopila :wink:[/quote]
Sonka, presne tak som to myslela, vidím, že ty to chápeš :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od kamka277 » Pon Aug 10, 2009 11:07 pm

Tarajova píše:No je to naozaj smutné. Práve teraz v starobe by si mali vychutnať tie vnúčatká, lebo svoje si veľmi neužili. Ale buď rada, že aspoň im kúpia a dajú, možno to berú ako pomoc.

Jasné, dík za názor, ale už aj v tom sa niekedy ľutujú, koľko ich to stojí námahy a času chodiť po obchodoch :roll: :roll: :roll: Ako keby sa ich človek o to prosil :!: A potom sa svokra štve, keď deti uvidí po mesiaci, že ,,a prečo nemáš oblečené tie šatôčky, alebo tričenko, čo ti babka kúpila?? No asi sa to tvojej mamke nepáči..."Vtedy ma ide šľak trafiť :evil: Tak jej vysvetľuj, že deti tie jej veci nosia, len momentálne sú v špinavom prádle :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od bubufo » Uto Aug 11, 2009 10:06 am

kamka277 píše:
bubufo píše:no ono to je tym,ze proste stari rodicia ani za to nemozu,proste musia to mat v sebe. ten vztah k vnucatam tam bud je alebo nie je.to vo vseobecnosti myslim.

Úplne s tým súhlasím. Žiaľ mám smolu v tom, že ani jedna, ani druhá strana sa k našim deťom nemá. My sme si už za tie roky zvykli, len ma to principiálne štve :(


hej nepotesi to,ale ako hovoris treba si na to nejak zvyknut. v podstate sa oni ochudobnuju o nieco pekne,a to je skoda. my uz mame len jednu staru mamu.(moju mamu) ma 9 vnucat a mohla by sa rozdat :) a to nemam na materialnu stranku, ale tu co ty postradas u tvojich starych rodicov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sonka776 » Uto Aug 11, 2009 10:54 am

kamka277 píše:
Tarajova píše:No je to naozaj smutné. Práve teraz v starobe by si mali vychutnať tie vnúčatká, lebo svoje si veľmi neužili. Ale buď rada, že aspoň im kúpia a dajú, možno to berú ako pomoc.

Jasné, dík za názor, ale už aj v tom sa niekedy ľutujú, koľko ich to stojí námahy a času chodiť po obchodoch :roll: :roll: :roll: Ako keby sa ich človek o to prosil :!: A potom sa svokra štve, keď deti uvidí po mesiaci, že ,,a prečo nemáš oblečené tie šatôčky, alebo tričenko, čo ti babka kúpila?? No asi sa to tvojej mamke nepáči..."Vtedy ma ide šľak trafiť :evil: Tak jej vysvetľuj, že deti tie jej veci nosia, len momentálne sú v špinavom prádle :roll: :roll: :roll:

Moja svokra to rieši tak, že mi pred každým sviatkom a vianocami presne povie čo a za koľko mám kúpiť, ja potom lietam po obchodoch a ona má prefektný darček :twisted: Zo začiatku ma to strašne rozčuľovalo, ale človek si zvykne na všetko a už sa nad tým ani nezamýšľam :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Pia Jan 02, 2009 3:24 pm

od dannii » Uto Aug 11, 2009 11:14 am

moja svokra vzdy kupi daco mojim malym,ale zasadne,tam nechava cedule,asi aby som videla,kolko ju to stoji,ale o vnucata teda velky zaujem nema,raz za cas,pride aj to sa u nas vyspat a odchod.tento rok zobrala starsiu na 4dni k sebe a potom mi tu hodinu rozpravala,co ju kolko stalo a jaka bola neposlusna,nabuduce si to odpustim a nedam jej ju,nepotrebujem ju,vystacim si sama so svojim drahym.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od sonka776 » Uto Aug 11, 2009 11:22 am

dannii píše:moja svokra vzdy kupi daco mojim malym,ale zasadne,tam nechava cedule,asi aby som videla,kolko ju to stoji,ale o vnucata teda velky zaujem nema,raz za cas,pride aj to sa u nas vyspat a odchod.tento rok zobrala starsiu na 4dni k sebe a potom mi tu hodinu rozpravala,co ju kolko stalo a jaka bola neposlusna,nabuduce si to odpustim a nedam jej ju,nepotrebujem ju,vystacim si sama so svojim drahym.

Svokry sú už raz také :roll: :twisted: Ja už teraz ľutujem moju budúcu nevestu :twisted: a to si stále hovorím že budem tá najlepšia svokra na svete :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Pia Jan 02, 2009 3:24 pm

od dannii » Uto Aug 11, 2009 11:41 am

no ja sa fakt posnazim aby ma moji zatkovia mali radi,lebo nech nezazivaju zimomriavky ked ma uvidia,to nedovolim :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od inguli » Uto Aug 11, 2009 12:14 pm

Moji rodicia aj peniazmy aj s laskou pomahaju Moj 13 rocny syn je stale u nich na dedine aj dva tyzdne niekedy kedze sme tam zili aj my predtym este s 1 manzelom a tak tam ma priatelov a mama je rada ked je tam kolacik,buchty,langose....vselico mu robi co ma rad a este k tomu cez sofera autobusu ktory je z dediny posle aj nam :P :P :P super babka...no otec je niekedy tazky pripad ale tiez sa vzdy zahra s mojimi chlapcami ale tak to bolo aj s nami...vzdy sa s nami hral..Zas ked beriem tu rodinu byvalych tak s nimi sme sa nestretli 3 roky maly mal 3 ked sme sa stretli oni nas tiez nehladali...No co uz zijeme stastne a spokojne aj tak a na niektore veci ci zmeny si treba zvyknut...Nie sme rovnaky
Naposledy upravil inguli dňa Uto Okt 13, 2009 7:41 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Ljublju » Uto Aug 11, 2009 1:31 pm

Kamka,ja mam to iste,akoby si pisala za mna.

Moja svokra nase deti videla naposledy vo february :roll: :oops: aj to sme sa stretli na babkinej oslave.K narodeninam to kupi,jasne,sak je "babka" :lol: :lol: :lol:

moj otec chodi tak raz za dva tyzdne ku nam,pohra sa s nimi,pojasi,ale tak no,neni to ako "dedo Jozef"....Tiez mi je to luto,ze moje deti nemaju take detstvo ako som mala ja.... :cry: ..........a co sa tyka pomahania,ked im zavolam,ze potrebujem postrazit,tak to vedia si najst cas,ale ja si radsej vzdy to dako vyriesim,aby som ich nemusela obtazovat


a teraz budu mat moje decka skoro narovnako narodeniny- 6 a 1rok :lol: a to zvazujem,ci pozvem obe strany........

a prave kutrem na MMB inspiracie na potahovane torty a tak :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od kamka277 » Uto Aug 11, 2009 5:41 pm

Ďakujem vám všetkým za názor. My sme si už s manželom zvykli, všetko si robíme sami a na starých rodičov sa vôbec nespoliehame. Aj manžel ostane s deťmi doma, keď ja potrebujem niekam ísť(úrady, lekárka) toto neriešim. Mne ide o ten vzťah, ktorý oni ako starí rodičia k našim deťom nemajú a to ma najviac mrzí. Že by to za 5 rokov, čo má staršia dcéra, nebola čo i len jedeň deň sama u dedka a babky, je fakt úbohé :? Myslím tým sobotu, alebo nedeľu. To už keby tam bola celý víkend, asi by som odpadla :o Proste ani raz u starých rodičov nespala :!: Veď keď si porovnám susedov(starých rodičov) 3x do roka zoberú svojo 6 roč. vnuka tu k nám do Prešova z ďalej Bratislavy a robia mu program, aj oni chodia často do BA, lebo ich dcéra aj syn tam žijú a pracujú. Tak asi je to fakt o prioritách a prístupe, no čo už veď sa preto nezbláznim :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od Ljublju » Uto Aug 11, 2009 5:52 pm

kamka277 píše:Ďakujem vám všetkým za názor. My sme si už s manželom zvykli, všetko si robíme sami a na starých rodičov sa vôbec nespoliehame. Aj manžel ostane s deťmi doma, keď ja potrebujem niekam ísť(úrady, lekárka) toto neriešim. Mne ide o ten vzťah, ktorý oni ako starí rodičia k našim deťom nemajú a to ma najviac mrzí. Že by to za 5 rokov, čo má staršia dcéra, nebola čo i len jedeň deň sama u dedka a babky, je fakt úbohé :? Myslím tým sobotu, alebo nedeľu. To už keby tam bola celý víkend, asi by som odpadla :o Proste ani raz u starých rodičov nespala :!: Veď keď si porovnám susedov(starých rodičov) 3x do roka zoberú svojo 6 roč. vnuka tu k nám do Prešova z ďalej Bratislavy a robia mu program, aj oni chodia často do BA, lebo ich dcéra aj syn tam žijú a pracujú. Tak asi je to fakt o prioritách a prístupe, no čo už veď sa preto nezbláznim :wink:


ani moje este u babky,dedka nespali....ale ja si doteraz pamatam vonu perin mojej babky :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od kamka277 » Uto Aug 11, 2009 8:19 pm

ani moje este u babky,dedka nespali....ale ja si doteraz pamatam vonu perin mojej babky :lol:[/quote]

Presne to, aj my s bratom sme chodievali k babke na vidiek a bolo tam stráášne super. Vždy letné, zimné, jarne prázdniny sme tam trávili. Nemali sme tam žiadne hračky, iba jeden maličký čierno-biely televízor s jedným programom, ktorý každú chvíľu skákal a strácal obraz :lol: ale to vôbec nevadilo. Óch..sladké detské bezstarostné časy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od sisu22 » Uto Aug 11, 2009 9:58 pm

alex píše:
sonka776 píše:A keď chcete ísť niekam s manželom iba vo dvojici ani vtedy nik nepomáha :roll: :?:


nie, chodíme totiž všetci spolu :wink:


ani kino s manzelom o samote.ci romanticka vecera?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť