Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spoľahliví inzerenti - moje DAKUJEM patri.....

moje DAKUJEM patri.....

od natusa » Uto Feb 02, 2010 9:24 am

tonci240 ***** majkasid ***** mosinko ***** micajda ***** silviajurasova ***** bimbolino ***** hamzovak ***** barbora29 ***** robino007 **** janka97 **** viem ze su hodnotenia ale neda mi napisat a podakovat mamickam ktore su u mna velmi prolahlive.DAKUJEM
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od micajda » Uto Feb 02, 2010 1:34 pm

natusa dakujem ze patrim meczi ne :D :D :D a urcite zas rada pozriem do albumceka a nieco si vyberieme :wink: :wink: :wink: a aj vy stesuper PREDAVAJUCA tiez vas mozem len odporucat!!!!papa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am

od janka97 » Uto Feb 23, 2010 4:12 pm

Natuška aj ja ďakujem za ohodnotenie spolahlivej predávajúcej. Ďakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od robino007 » Štv Feb 25, 2010 8:23 pm

veľmi pekne ďakujem, vždy keď mám čas nkuknem čo máte nové, či tam nieje niečo čo by sa nám hodilo, ste veľmi milá maminka, radosť s Vami obchodovať, ešte raz ďakujem,želám všetko dobré celej rodinke. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 10:45 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť