Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - moje dieta nechce spat co s tym???

moje dieta nechce spat co s tym???

od dadulienka00 » Str Sep 17, 2008 2:09 pm

Ahojte babenky.syn ma 8 tyzdnou a uz od piatku vobec doma nespi.ukolisem ho v kociku mozno 5 minut pospi a nic viac.takto to ide cely den.nemoze byt ani chvilku sam.uz si s nim neviem rady.nestiham ziadne domace prace no proste nic.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 12:00 am

od danabr » Str Sep 17, 2008 2:24 pm

dobry deň, dadulienka,moj synáčik nespával do 3 mesiacov,koliky,potom sa to ukludnilo,ale prišli zuby ,asi som Vás nepotešila,ale buďte rada,že máte zdravé dieťatko,veď raz sa určite vyspíte!!!!čo nič nestojí,za nič nestojí. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od dadulienka00 » Štv Sep 18, 2008 6:18 pm

presne to mi dnes povedali ze mozem byt rada ze je zdravy a to hlupe obdobie prejde...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 12:00 am

od jajka117 » Štv Sep 18, 2008 6:26 pm

dobry vecer
mam 9mesacnu slecnu,ktora mi prve 3mesiace plakala 24hodin vkuse,vazne neprehanam ja som bola po cisarskom hotova katastrofa v noci nespala, cez den nespala bola som na dne po 3mesiacoch uz v noci spala ale prisla kolika tak zase nespala len plakala a k tomu vsetkemu sme pol roka boli silny refluxaci a ako je to teraz?????no teraz nam idu zuby takze co???nespime
zelam vela sil ved slnko musi raz vyjst :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto Aug 05, 2008 12:00 am

od dadulienka00 » Pia Sep 19, 2008 5:32 pm

takze asi je normalne ked dieta nespi z toho vypliva ze musime vvydrzat...no pozeram ze niektore to maju este tahsie ako ja....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 12:00 am

od danabr » Pia Sep 19, 2008 7:42 pm

ahoj dadulka treba naozaj len trpezlivosť a všetko bude fajn.vela vela zdravička vam prajeme.Ja som videla raz v nemocnici deti v takom stave,že denne ďakujem panu bohu,že moje deti sú take ake su,zdrave/klop,klop/žive a aj neposlušné,občas!!! :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od babulkaxy » Pia Okt 10, 2008 10:41 am

ahojky nic si z toho nerob ja mam 7mesacnu dcerku ktora mala koliku a uklidnilo sa to tak pred mesiacom,tiez mi vobec nespavala a da sa povedat ze este ani nespava. :( no spinka cez den tak 3x po 20minutach.ale zasa nam idu zubky tak je velmi nervozna :( a v noci je kazdu chvilku hore :( dokaze cez noc vypit aj dve flase vody.takze musis bit trpezlivaa :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od dadulienka00 » Pia Okt 10, 2008 11:15 am

dakujem zacala som si na to zvykat maly uz bol v pohode ale hoc ma len 2a pol mesiaca mam pocit ze mu idu zubky je nervozny kuse si prsty strasne slinta v noci sa vela budi cez den spi mozno vsetkeho do kopy 1 hodinku.von je to ine tam spi aj 3 hodinky v kuse..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 12:00 am

aj u nas to bolo takto

od hlody1111 » Pon Nov 10, 2008 4:02 pm

chcem ta len povzbudit aby si to vydrzala. ja mam doma dvojicky chlapcov a na prve 4 mesiace ani radsej nespominam. iba plac a minimum spanku. rodina na opacnom konci slovenska...
dnes maju 11 mesiacov, v noci sa stale budia aj 5 krat , kazdy samozrejme zvlast. ale beriem to tak ako to je , a viem ze to prejde. udajne malo spacie deti su inteligentejsie. tak to si hovorim ked zacinam chytat nervy :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Štv Sep 13, 2007 12:00 am

od naladovapeta » Pia Dec 12, 2008 11:23 am

zdravím, ja mám 10 mesačné dvojičky dievčatá a od ich narodenia som sa ešte poriadne nevyspala, pekne spinkajú iba von v kočíku a v noci sa budia každá v inú hodinu, a náš najnovší trend je chodiť spať o 22.00 a viac...takže pevné nervy všetkým nevyspatým mamičkám javascript:emoticon(':P')
PS: odporúčam sirup RELAX, je to čisto na prírodnej báze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Dec 01, 2008 11:20 am

od sisu22 » Pia Dec 12, 2008 2:40 pm

dadulienka00 píše:dakujem zacala som si na to zvykat maly uz bol v pohode ale hoc ma len 2a pol mesiaca mam pocit ze mu idu zubky je nervozny kuse si prsty strasne slinta v noci sa vela budi cez den spi mozno vsetkeho do kopy 1 hodinku.von je to ine tam spi aj 3 hodinky v kuse..


ahoj,moja suseda bola tiez zufala..maly jej vobec nespaval...kedze vonku ti spi,nemas niekoho kto by ti pomohol a drobca zobral von aby si si oddychla?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od eliza33 » Štv Jan 29, 2009 11:51 pm

Ahojte,ja som nová achcela by som vám povedať,že môj syn má 7r.a nechce večer chodiť spať.Takže ak Vaše majú pár mesiačikov tak máte ešte dlhú cestu pred sebou.Nechcem Vás baby strašiť to nie ja to prežívam nanovo mám 10mesačnú bábiku Karinku a mrnčí vnoci potroške.Ahojte Hela
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Jan 16, 2009 9:08 pm

od MajcaRia » Pia Jan 30, 2009 12:19 am

dadulienka00 píše:dakujem zacala som si na to zvykat maly uz bol v pohode ale hoc ma len 2a pol mesiaca mam pocit ze mu idu zubky je nervozny kuse si prsty strasne slinta v noci sa vela budi cez den spi mozno vsetkeho do kopy 1 hodinku.von je to ine tam spi aj 3 hodinky v kuse..

dadulienka ak ti môžem poradiť nemáš balkon??? nababuš malého do overaliku, fusaka a dečky uspinkaj ho a nechaj ho na balkone...bude citíť že je vonku a ty stihneš aspoň niečo doma...porobkať a navyše si od neho trocha oddýchneš...ja to robím dodnes tak a hlavne ked sme u svokrovcou ho nechám v kočiari pred domom...v záhradke...a malý už ma 2,5roka...a budem to takto robiť až kým sa nezmestí do kočiara...je to super nápad...dufam že ten balkon máš...držím palčeky a napíš čo nové...ako sa držíte papa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od bubufo » Pia Jan 30, 2009 11:57 am

MajcaRia píše:
dadulienka00 píše:dakujem zacala som si na to zvykat maly uz bol v pohode ale hoc ma len 2a pol mesiaca mam pocit ze mu idu zubky je nervozny kuse si prsty strasne slinta v noci sa vela budi cez den spi mozno vsetkeho do kopy 1 hodinku.von je to ine tam spi aj 3 hodinky v kuse..

dadulienka ak ti môžem poradiť nemáš balkon??? nababuš malého do overaliku, fusaka a dečky uspinkaj ho a nechaj ho na balkone...bude citíť že je vonku a ty stihneš aspoň niečo doma...porobkať a navyše si od neho trocha oddýchneš...ja to robím dodnes tak a hlavne ked sme u svokrovcou ho nechám v kočiari pred domom...v záhradke...a malý už ma 2,5roka...a budem to takto robiť až kým sa nezmestí do kočiara...je to super nápad...dufam že ten balkon máš...držím palčeky a napíš čo nové...ako sa držíte papa


no nie vzdy to funguje. aj moj krpec dobre spal iba von,chcela som ho osalit ,ze ho dam na balkon potvora asi to citil :D dlhsie som ho obliekala ako tam spal.takze ci som chcela ci nie musela som von. ale to sa po case napravi zas ti bude spavat ako pred tym dadulienka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od SimaHa » Uto Feb 17, 2009 10:43 pm

Moj maly mi tiez nechcel spavat .Spaval mi maximalne 30minut a to sme ho museli hojdat v hojdacom kresle.Ked som ho dala do postielky tak nespal vobec.Teraz ma 14mesiacov a v postielke mi spi cez den tiez 30minut a ked zaspi v kresle alebo vonku v kociku spi hodinu max.hodinu a pol.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Str Júl 04, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť