Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - MOJE kategorie

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

od KITTYshop » Sob Jún 26, 2010 7:49 pm

janka97 píše:
KITTYshop píše:Luci,nepatas si nick kto to ma?Chcela by som vidiet.Ja mam urobenu jednu kategoriu,ale ju nevidim ked sa kliknem na svoj album:/



Kattika ja síce nemám vlastné kategórie podľa veľkosti ale mám napr. čiapočky pre chlapca a pre dievča a aj súpravy a mám to rozdelené do kategórii. Skúste si to pozrieť u mňa. Janka


Som asi natvrdla :? ja nikde nic nevidim.Uz som nasla u seba kde to mam,ale napr. u Vas Jani ja to nevidim :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

od LuPe33 » Sob Jún 26, 2010 7:49 pm

to áno ale mala účet SILVER to viem ked nájdem dám ti vediet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od KITTYshop » Sob Jún 26, 2010 7:58 pm

LuPe33 píše:to áno ale mala účet SILVER to viem ked nájdem dám ti vediet


ze by to bolo v tom??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

od LuPe33 » Sob Jún 26, 2010 8:02 pm

jáj myslíš že je to len u tých čo majú zaplatené ? :shock:
neviem...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od KITTYshop » Sob Jún 26, 2010 8:04 pm

Ty Luci,ale nieco na tom bude.Pozrela som kamosku co ma silver a tam ako su kategorie tak nad tym su vlastne kategorie:)ale to bude fungovat len pri silver a gold:/ ja nemam plateny ucet.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

od mimuscha » Sob Jún 26, 2010 8:27 pm

KITTYshop píše:Ty Luci,ale nieco na tom bude.Pozrela som kamosku co ma silver a tam ako su kategorie tak nad tym su vlastne kategorie:)ale to bude fungovat len pri silver a gold:/ ja nemam plateny ucet.
to rozdelenie je iba u platených účtov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

od KITTYshop » Sob Jún 26, 2010 8:51 pm

mimuscha píše:
KITTYshop píše:Ty Luci,ale nieco na tom bude.Pozrela som kamosku co ma silver a tam ako su kategorie tak nad tym su vlastne kategorie:)ale to bude fungovat len pri silver a gold:/ ja nemam plateny ucet.
to rozdelenie je iba u platených účtov


dik :D aj som si to myslela :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

od Janka81 » Sob Jún 26, 2010 8:56 pm

Babenky..kategorie má aj účet štandard--môžete si ich spraviť 5 :lol: ja mám v silver 20 možnosť :wink: je to rozpísané v FAQ úplne hore v pravo ,takže ked si môže každý vytvoriť kategorie,mali by aj každému byť vidieť..či alex???? :lol:

je to myslím v bodoch 20 až 24 :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od mimuscha » Sob Jún 26, 2010 9:08 pm

Janka81 píše:Babenky..kategorie má aj účet štandard--môžete si ich spraviť 5 :lol: ja mám v silver 20 možnosť :wink: je to rozpísané v FAQ úplne hore v pravo ,takže ked si môže každý vytvoriť kategorie,mali by aj každému byť vidieť..či alex???? :lol:

je to myslím v bodoch 20 až 24 :wink:
jejda ano,štandard má 5 kateg.,som bola v tom,že štandard má len tie základné čo boli doteraz:predám,kúpim,darujem..... :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

od Janka81 » Sob Jún 26, 2010 9:12 pm

mimuscha píše:
Janka81 píše:Babenky..kategorie má aj účet štandard--môžete si ich spraviť 5 :lol: ja mám v silver 20 možnosť :wink: je to rozpísané v FAQ úplne hore v pravo ,takže ked si môže každý vytvoriť kategorie,mali by aj každému byť vidieť..či alex???? :lol:

je to myslím v bodoch 20 až 24 :wink:
jejda ano,štandard má 5 kateg.,som bola v tom,že štandard má len tie základné čo boli doteraz:predám,kúpim,darujem..... :oops: :oops: :oops:


Ja som to omrkla hned na začiatku :wink: tak aj 5 vlastných kategorii je dosť :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od LuPe33 » Sob Jún 26, 2010 9:27 pm

Janka81 píše:
mimuscha píše:
Janka81 píše:Babenky..kategorie má aj účet štandard--môžete si ich spraviť 5 :lol: ja mám v silver 20 možnosť :wink: je to rozpísané v FAQ úplne hore v pravo ,takže ked si môže každý vytvoriť kategorie,mali by aj každému byť vidieť..či alex???? :lol:

je to myslím v bodoch 20 až 24 :wink:
jejda ano,štandard má 5 kateg.,som bola v tom,že štandard má len tie základné čo boli doteraz:predám,kúpim,darujem..... :oops: :oops: :oops:


Ja som to omrkla hned na začiatku :wink: tak aj 5 vlastných kategorii je dosť :lol: :lol: :lol:



to je dobre že majú aj ty čo majú štandard...
ja mám 20 ani tolko nevyužijem...heh :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od Janka81 » Sob Jún 26, 2010 9:31 pm

LuPe33 píše:
Janka81 píše:
mimuscha píše:
Janka81 píše:Babenky..kategorie má aj účet štandard--môžete si ich spraviť 5 :lol: ja mám v silver 20 možnosť :wink: je to rozpísané v FAQ úplne hore v pravo ,takže ked si môže každý vytvoriť kategorie,mali by aj každému byť vidieť..či alex???? :lol:

je to myslím v bodoch 20 až 24 :wink:
jejda ano,štandard má 5 kateg.,som bola v tom,že štandard má len tie základné čo boli doteraz:predám,kúpim,darujem..... :oops: :oops: :oops:


Ja som to omrkla hned na začiatku :wink: tak aj 5 vlastných kategorii je dosť :lol: :lol: :lol:



to je dobre že majú aj ty čo majú štandard...
ja mám 20 ani tolko nevyužijem...heh :P


no ved ani ja..ale to bude lenivosťou :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od LuPe33 » Sob Jún 26, 2010 9:43 pm

ale tak to len časom snád po nejakom čase to bude podla mna používat každý...heheh :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od Janka81 » Sob Jún 26, 2010 9:52 pm

LuPe33 píše:ale tak to len časom snád po nejakom čase to bude podla mna používat každý...heheh :D


Tak ja už som si vytvorila asi 12 kategorii,ale len dve sú s inzerátmi :wink:snád dostanem chuť do dať do poriadku :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od alex » Sob Jún 26, 2010 10:36 pm

Janka81 píše:Babenky..kategorie má aj účet štandard--môžete si ich spraviť 5 :lol: ja mám v silver 20 možnosť :wink: je to rozpísané v FAQ úplne hore v pravo ,takže ked si môže každý vytvoriť kategorie,mali by aj každému byť vidieť..či alex???? :lol:

je to myslím v bodoch 20 až 24 :wink:


Ano, vlastne kategorie maju všetci. Keď si na ne u seba v bazariku kliknete tak dole je "Nastavenie zobrazenia kategórií" musia tam byť odfajknute tie ramiky. Hlavne ten prvy, ak mate aj druhy tak si môžete ešte dodatočne zvoliť aj treti :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť