Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Základná výbava - monitor dychu

monitor dychu

od Hanka21 » Str Máj 06, 2009 11:41 pm

Mamicky prosim poradte mi,kto ma skusenost s monitorom dychu Angel careAC401?Zda sa nam velmi dobry,len sa chceme pred kupou poradit.Dakujeme.Iva
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Nov 17, 2007 1:00 am

od nanaaa » Štv Máj 07, 2009 11:05 am

Osobnú skúsenosť nemám, ale možno ti tento link pomôže.

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php ... &vOffset=0
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od najkvetinka » Pia Máj 08, 2009 2:48 pm

Ja som mala Nanny a dokúpila som po polroku ešte jednu podložku. Používali sme to do 3 rokov. Ono totiž nieže do pol roka môže byť zástava dýchania, ale až do 3 rokov!!! Používali sme to aj v cestovnej postieľke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia Apr 04, 2008 12:00 am

od nanaaa » Pia Máj 08, 2009 4:09 pm

najkvetinka píše:Ja som mala Nanny a dokúpila som po polroku ešte jednu podložku. Používali sme to do 3 rokov. Ono totiž nieže do pol roka môže byť zástava dýchania, ale až do 3 rokov!!! Používali sme to aj v cestovnej postieľke.


Najkvetinka a nespúšťal sa vám ten alarm niekdy bezdôvodne?Kamoška sa na to stále sťažuje, že občas sa to bez príčiny spustí.Že to je stres na hovado, keď to v noci začne pípať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od sandras » Pia Máj 08, 2009 7:00 pm

my sme mali požičaný asi na prvých 8-9 mesiacov (kym maly nezačal vstávať a behať po postielke
neviem presne, aká to boal značka, ale tuším Angel care
a super vecička, alarm sa nam spustil iba raz ... a myslím že nie bezdovodne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pia Máj 08, 2009 8:08 pm

nanaaa píše:
najkvetinka píše:Ja som mala Nanny a dokúpila som po polroku ešte jednu podložku. Používali sme to do 3 rokov. Ono totiž nieže do pol roka môže byť zástava dýchania, ale až do 3 rokov!!! Používali sme to aj v cestovnej postieľke.


Najkvetinka a nespúšťal sa vám ten alarm niekdy bezdôvodne?Kamoška sa na to stále sťažuje, že občas sa to bez príčiny spustí.Že to je stres na hovado, keď to v noci začne pípať.


Ahoj,my sme mali Nanny a tiez sa nam spustal alarm bezdovodne,tiez sme mali dokupenu este jednu podlozku.Aj ked sme zazili vela planych poplachov,nedam ne neho dopustit uz len pre ten pokojny spanok,malicky hrozne slabucko dychal a spal celu noc,tak som vdaka nemu bola kludna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od najkvetinka » Sob Máj 09, 2009 7:36 pm

nanaaa píše:
najkvetinka píše:Ja som mala Nanny a dokúpila som po polroku ešte jednu podložku. Používali sme to do 3 rokov. Ono totiž nieže do pol roka môže byť zástava dýchania, ale až do 3 rokov!!! Používali sme to aj v cestovnej postieľke.


Najkvetinka a nespúšťal sa vám ten alarm niekdy bezdôvodne?Kamoška sa na to stále sťažuje, že občas sa to bez príčiny spustí.Že to je stres na hovado, keď to v noci začne pípať.


Ano, dala som aj preskúšať podložku do servisu - urobili to zdarma a povedali mi, že podložka je v poriadku..kamoška má inú značku tú drakšiu a aj tá podložka jej robí sem-tam to isté..to nieje vraj závada, vraj to len signalizuje, že dieťa pomalšie dýchalo, alebo malo zmenu frekvencie dychu, alebo dlkšiu pauzu medzi rytmami dýchania, čo sa udeje trebars počas jednotlivých prechodov fáz v spánku. To mi napísal odborník, ktorý podložku testoval a detská lekárka sa vyjadrila, že súhlasí..
Zástava dýchania vtedy dieťa nedýcha, nedá sa prebrať, prípadne sa preberie a lapne po dychu, prípadne zmodrie-čo už je teda ten horší prípad.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia Apr 04, 2008 12:00 am

od najkvetinka » Sob Máj 09, 2009 7:38 pm

sandras píše:my sme mali požičaný asi na prvých 8-9 mesiacov (kym maly nezačal vstávať a behať po postielke
neviem presne, aká to boal značka, ale tuším Angel care
a super vecička, alarm sa nam spustil iba raz ... a myslím že nie bezdovodne

Sandras mali ste zástavu dýchania? Koľko bolo vtedy dieťaťu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia Apr 04, 2008 12:00 am

od ywca222 » Str Máj 27, 2009 10:08 am

Vdaka baby,dost ste mi poradili.Chceme si totiz urcite nejaky zabezpecit.Pre pokoj v dusi.Este raz dik a peknyden vam vsetkym...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Máj 06, 2009 11:44 pm

od natusa » Str Máj 27, 2009 4:06 pm

ywca222 píše:Vdaka baby,dost ste mi poradili.Chceme si totiz urcite nejaky zabezpecit.Pre pokoj v dusi.Este raz dik a peknyden vam vsetkym...



minuly rok to bolo tak ze ked ste pri narodeni poistili dietatko v poistovni Union zapozicali vam monitor dychu na rok zdarma.na to ze dost stoji bola to dost vyhodna ponuka,ale neviem ci to plati aj pre tento rok
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť