Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - nábytok do izbičky poraďte

nábytok do izbičky poraďte

od mariana74 » Str Jan 26, 2011 7:17 pm

chceme kúpiť malému do izbičky nábytok,poraďte kde kupovať.som od Zvolena,tak nech to nie je blava alebo KE,bolo by to trošku ďaleko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od sandras » Str Jan 26, 2011 9:21 pm

my mame nábytok od polského výrobcu BRW typ Malgosia (niekde píšu Malgoška) a mali ho vo viacerých obchodoch s nábytkom bežne v okolí. Prešli sme ich viac, porovnali ceny a vybrali. Je to sektor, takže vyhoda je, že si vyberieš časti, ktoré sa hodia, da sa lubovolne prestavovať každy kus zvlášť, prípadne aj neskor dokúpiť nejakú časť a je relatívne lacný. V pomere cena-kvalita však velmi dobrý, dcerka ho má už 4 roky, nemáme žiaden problem (len čo ona otlkla a popísala stolík :roll: ... aspon ma to neštve, ked bude fakt hrozný, vyhodíme ho a kupim novy)
Synovi sme kupovali minulý rok, bez problemov aj po 4 rokoch sme dokupili dalšie časti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od mariana74 » Štv Jan 27, 2011 9:50 am

presne o to mi ide,keď niečo vymastí ,alebo poškodí,vyhodím a pokoj,nebude ma to štvať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: nábytok do izbičky poraďte

od Julianazadon » Str Apr 18, 2012 6:50 pm

mariana74 píše:chceme kúpiť malému do izbičky nábytok,poraďte kde kupovať.som od Zvolena,tak nech to nie je blava alebo KE,bolo by to trošku ďaleko



Skús dopytové systémy, nedávno o nich bola reportáž v televízii. Môžeš si tam zdarma dať požiadavku a oni ju zašlú firmám, ktoré ten výrobok majú a tie už ti potom sami napíšu. No uvidíš je ich viac, o tomto bola tá reportáž. http://www.aaadopyt.sk/dopyty/9-nabytok.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Apr 18, 2012 6:46 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť