Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Nakupne maniačky

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Str Jan 14, 2015 9:01 am

Co poviete na obliekanie stylistov? Na tie motyliky, vesticky,pletene svetre :D Paci sa Vam to?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Str Jan 14, 2015 12:35 pm

terez254 píše:nepozerala som to,ale zas na tom obrazku to nevyzera az tak zle :D


Mne sa to tiež nezdalo zle, ale tak ono sa dobre kritizuje za počítačom :D Inak tá fotka je celkovo natiahnutá a zúžená.
Včerajšok sa mi teda menej páčil :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Str Jan 14, 2015 12:39 pm

terez254 píše:Co poviete na obliekanie stylistov? Na tie motyliky, vesticky,pletene svetre :D Paci sa Vam to?


Ja ich nejako nevnímam, keďže nieje vidieť celá postava, ALE zas musím povedať, že nejaký skvelý nápad alebo inšpiráciu z ich obliekania nemám :? a ani nevidím na nich nič zaujímavé. Možno to maju chlapi ťažšie, neviem. No košelu a rifle alebo pulovar a nohavice si dokáže obliecť hocikto :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Str Jan 14, 2015 3:07 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Co poviete na obliekanie stylistov? Na tie motyliky, vesticky,pletene svetre :D Paci sa Vam to?


Ja ich nejako nevnímam, keďže nieje vidieť celá postava, ALE zas musím povedať, že nejaký skvelý nápad alebo inšpiráciu z ich obliekania nemám :? a ani nevidím na nich nič zaujímavé. Možno to maju chlapi ťažšie, neviem. No košelu a rifle alebo pulovar a nohavice si dokáže obliecť hocikto :?


mne celkovo pridu taky zzenstili :) ja si myslim,ze chlap ma vyzerat ako chlap a oni mi pridu ako take "babovky". Strikovany svetrik a k tomu motylik :D mne to pride strasne smiesne. este v tej telke sa to da,ale keby som takch chlapov videla nazivo....tak si pomyslim... :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Štv Jan 15, 2015 11:26 am

dobry den vospolok :lol: konecne nam zase zacali nase uzasne, nudne a zaroven smiesne nakupne maniacky :lol: :lol: :lol: pani stajlisti sa veru nezmenili ale co ja viem tak asi maju inu orientaciu, teda aby som nepisala bludy ked boli este traja tak ten jeden na 100% to viem a z tychto dvoch si myslim ze jeden je tiez v takom rozpolozeni :D ale tak zase pan kocisik ma tento tyzden dobre hefty, zrejme mu povedali aby trosku pritvrdil, ale tak ma spravne komenty :D skrz neho sa to oplati pozerat, lebo on viac takto poradi akoby sme si zobrali nejaky priklad z tych uzasnych maniacok, ktore sa nevedia obliekat. tento tyzden to je zase opat jedna velka katastrofa :| nechapem to, to uz mozem byt nakupna maniacka aj ja. ukazem mojich 5 teplakov, 3 bluzky a par naramkov a idem do toho :lol: a tak jednoducha je ta tema :roll: prosim vas, povedzte mi niektora co by ste si zladili s bielou bluzkou na prve rande? myslim si ze vek 30rokov neni moc a nebudeme sa preto obliekat ako 50rocne tety. ci to ze je ucitelka je nejaka diagnoza? boze ved to bolo strasne, ziadny smrnc, nic mladistve no strasne. sukna sama o sebe v pohode ale musela by to vediet nakombinovat. topanky jak pre staru babku, dobre opatok bol uzky ale aj tak. mam dost. sak toto neni normalne. by som sa prepadla pod zem, staci mi citat tie komentare v archive. ved ich vsetky zotieraju, asi by som po kanaloch chodila. boze som sa rozpisala. ale len trochu :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Jan 15, 2015 9:23 pm

Vladka ani nevieš akú pravdu máš :wink: Ja tiež len krútim hlavou. Dnes som pozerala, a konečne sa obliekla tá posledná normálne, bežne a pekne. Dúfam teda, že aj vyhrá :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Pia Jan 16, 2015 12:54 pm

keilayh píše:Vladka ani nevieš akú pravdu máš :wink: Ja tiež len krútim hlavou. Dnes som pozerala, a konečne sa obliekla tá posledná normálne, bežne a pekne. Dúfam teda, že aj vyhrá :)


v aku hodinu to teraz byva?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pia Jan 16, 2015 4:47 pm

terez254 píše: v aku hodinu to teraz byva?


Prehodili to na 18-nástu hodinu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Ned Jan 18, 2015 11:12 pm

mam dost! ta pribrzdena urehnena kata este trepne ze adriana to nevyhrala ferovo ci co to? ze si to nezasluzila? a kto potom? pani ucitelka co vyzerala v 30rokoch ze ide do dochodku alebo panicka z klipu 80tich rokov do divadla ci ona sama truuuuba? ja nepochopim ake vysoke sebavedomie maju hetake kydane. ako nic nemam proti nikomu, sama mam kamosky ktore namju velkost 36 ale su normalne. nenosia leginy a kratku bundicku, snazia sa vyzerat normalne. henta len mudre reci a co z toho? ze jak trafena sa tam furt rehoce a popri tom reve :o jeeezismaaaria davajte im preboha robit IQ testyyyyyyyyyy pokial zacnete s nimi nataaaacaaaaaat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od gombicka1 » Uto Jan 20, 2015 9:33 am

ludia su vseliaky, a myslim si ze tam dost zohrava ulohu aj trema. ta kata bola podla mna stremovana a zakryvala to tym neprirodzenym smiechom. dohovie, lebo do tvare sympaticka baba aj ked teda by som jej nepovedala nikdy ze ma iba 28rokov, mozno tak o 10viac :roll: paci sa mi tohtotyzdnova tema, ale pocitam ze nic svetoborne neuvidime :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Nakupne maniačky

od pupavicka22 » Str Jan 21, 2015 12:40 pm

milujem kočišika a jeho humor. velmi sa na ňom bavim :) škoda, že to slečny nepočuju ako ich komentuje, možno by aj lepšie nakúpili
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Pia Jan 23, 2015 11:56 am

boze ja uz si pridem jak trafena, lebo som asi este nikoho nepochvalila :lol: kukate tento tyzden? booooze tak perfektnaaaa teeema a ony telce to tak dovrzaju. :o :shock: :| vsetky si trepnu cizmy, este k tomu otrasne otrasne otrasne co su normalne? boze ja by som ich tie handry nenechala a kazala by som im to vratit. co je zaujimave na ciernych, sedych a bordovych nevyraznych topanach? preco si nedali lodicky, tenisky a farby farby farby? jedina ta jedna si dala gumaky aj ked teda farba tmava, ale aspon sa odlisila. ja sa normalne cudujem ze ta relacia furt bezi. ved ziadna sa nevie obliekat, furt si len kupuju to co potrebuju ze doma nemaju. :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Sob Jan 31, 2015 4:23 pm

Čo poviete na tento tyždeň? Mohla skôr vyhrať Nikoleta, mala určite lepší a kreatívnejší nápad ako vyherkyňa Lenka.
Tema bola opäť zaujimava, uplne volná mohli sa vybrázniť, no žiaľ ako vždy zostalo to na uplne nudnej urovni :?
Prílohy
ZZ.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Sob Jan 31, 2015 4:29 pm

keilayh píše:Čo poviete na tento tyždeň? Mohla skôr vyhrať Nikoleta, mala určite lepší a kreatívnejší nápad ako vyherkyňa Lenka.
Tema bola opäť zaujimava, uplne volná mohli sa vybrázniť, no žiaľ ako vždy zostalo to na uplne nudnej urovni :?


tiez si myslim, ze Nikoleta mohla vyhrat, lebo sa od ostatnych odlisovala. na Lenke sa mi nepacilo jej spravanie. prisla mi dost povysenecka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Str Feb 04, 2015 9:50 pm

V pondelok som nechapala preco sa ta Katarina tvarila pri pohlade na Veronikinu fotku tak ako sa tvarila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť