Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - nechtíky

od lucifukball » Sob Nov 22, 2008 7:06 pm

mna išlo poraziť ked som sa trápila na prírodných nechtoch s francúzku manikúru a do dvoch dní sa mi začal odlupovať lak :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Str Mar 19, 2008 1:00 am

od jarula25 » Sob Nov 22, 2008 7:09 pm

luci to sa stava :cry: aj mne doteraz a je jedno ci mam lak za 50korun alebo za 200korun ....a neviem preco ale len pri francuzkej manikure tak si ju uz ani nerobim a ak hej tak nie s bielim lakom ale s farebnym a tak mi dlhsie vydrzi...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Apr 18, 2008 12:00 am

od lucifukball » Sob Nov 22, 2008 7:21 pm

no na akrilových, nevem teda ako je to s gelovými, sa vobec nezošucháva :lol: len problém je že ked sa do toho zažerem tak sa hrám s nechtami aj dve hodiny :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Str Mar 19, 2008 1:00 am

od jarula25 » Sob Nov 22, 2008 8:01 pm

tak to ja neviem ja mam svoje...a o tom case to mi hovor niekedy su aj dve hodiny malo :D :D ked sa mi nepaci co som vytvorila tak odlakujem a idem od znova je to niekedy o nervy ale ten vysledok a dobry pocit stoji za to :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Apr 18, 2008 12:00 am

od sarlotka23 » Uto Nov 25, 2008 9:49 am

skuste si kupit laky s tenkym stetcom ide to super :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon Okt 20, 2008 6:36 pm

od jarula25 » Uto Nov 25, 2008 3:56 pm

sarlotka mam ich doma si 15 a je to fakt dobre :D :D len na to malovanie treba trpezlivost a hlavne cas :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Apr 18, 2008 12:00 am

od lucifukball » Uto Nov 25, 2008 4:13 pm

jarulka a hlavne fantáziu, ja mám teraz výpadok, vôbec nič ma nenapadá. Namalujem a kolko krát aj 3razi odlakujem čo sa mi to nepáči :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Str Mar 19, 2008 1:00 am

od jarula25 » Uto Nov 25, 2008 4:28 pm

luci tak o tom mi hovor vcera som si 3krat nalkovala a odlakovala a aj tak to nebollo bohvie co...a dnes som umyla riady a lak je fuc :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: skoro ma porazilo..mozem aj dnes lakovat....ale ako to neviem uz mi fakt dochadtza fantazia.... :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Apr 18, 2008 12:00 am

od bobo102 » Uto Okt 19, 2010 1:30 pm

lucifukball píše:dík, poznám tu stránku,ale vieš skôr som mala na mysli povymienať si skúsenosti s druhými :)


ako mnoho dalsich aj ja si robim nechtiky sama doma. zdobim si ich casto vodolepkami a glitrami, kedze nejaku techniku malovania lavou rukou nezvladam :). Krasne vodolepky a siroky vyber som objavila na http://www.top-nechty.sk/vodolepky-nail-art/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 7:53 pm

od kriskovalud » Sob Okt 23, 2010 12:36 pm

Ahojte babenky aj ja sa pridam mala som najprv gelove nechtiky a potom som skusila akryl ,lepsie sa mi zdali gelove vydrzali dlhsie kedze som sestricka ruky macam stale vo vode ale drzali potom som si dala este raz gelove ale dotycna maminka mi ich odflakla a obabrala ma velmi gelom musela som si ich doma opravovat .....a teraz mam svoje nechtiky a mam na nich francuzku a sem-tam si na nich nieco namalujem alebo prilem nieco zaujimave takto mi to aspon teraz na md staci no ked je nejaka akcia vycancam sa tiez :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

akrylove nechty

od romanelka » Pon Feb 14, 2011 1:37 pm

Ahojte baby pridavam sa ja by som vas chcela poprosit o postup modelazi akryloych nechtou budem vam velmi velmi vdacna :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Dec 22, 2009 4:03 pm

od bobo102 » Uto Apr 26, 2011 1:55 pm

celkom fajn o zdobeni nechtov je aj stranka www.nanechty.sk
Skus sa tam mrknut mozno ti nieco sadne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 7:53 pm

Najlacnejší nechtový obchod na Slovensku !

od kabko01 » Štv Sep 01, 2011 11:46 pm

Konečne som našiel najlacnejší nechtový obchod na Slovensku !
http://www.nechtymichelle.sk :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Sep 01, 2011 11:10 pm

od natusa » Pia Sep 02, 2011 3:03 pm

ja som chodila velmi dlho na gelove nechty niekomu inemu a ked uz chceli aj moje baby to uz by bola riadna paka dala som sa na to aj ja a mozem povedat ze mna bavi prave malovanie nalepky ma vobec nebavia .nie som ziadny prosik ale co sa mi paci to si pravim a pre mna veru francuzka neni ja mam rada nieco okate ale malovanie je fakt super len to treba skusit a hlavne treba pevnu ruku :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Pia Sep 02, 2011 3:06 pm

kočky este vam mozem povedat ze vela veci co predavaju na nete su u kazdeho vietnamca za par drobnych .samozrejme su aj kvalitne vecicky ale je vela ludi co chu prist rychlo k peniazom ja som si napr kupila stetce na malovanie u cinana a som s nimi zatial spokojna a tie iste som nasla na nete tri krat take drahe :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť