Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - nechty

Re: nechty

od keilayh » Ned Sep 07, 2014 10:33 am

Jajus345 píše:keilayh...dnes mi sestra požičala sadu na nechty :wink: :wink: :wink: :wink: tak so si ich urobila sama,lebo všetky nechty mi odpadli....ak nájdem kábel od pc...hodím foto :D :D :D som prekvapená ako mi vyšli :wink: :wink: :wink: asi mám talent :lol: :lol: :lol:


ja by som na tvojom mieste pytala peniaze od tamtej späť.
A ake si si robila?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: nechty

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 11:04 am

milé rada by som si opýtala peniaze späť, kedy mi bola zodvihla mobil :x :x :x :x nereaguje na sms, na hovory na nič.....robila som si gélové nechty, pokúsim sa hodiť foto...nič extra jednofárebné ružové a na 3 prstoch kvietinky......chcela som, aby to pôsobilo ako keby to boli moje nechty a nie umelo :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: nechty

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 12:27 pm

stiahla som si foto, do pc....ale akosi nemôžem pripojiť do prílohy....nechce mi to načítať...čo mám robiť??? :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť