Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - NEPREBERAJú DOBIERKY!!!!

NEPREBERAJú DOBIERKY!!!!

od najavonka » Štv Feb 07, 2013 8:58 am

upozorňujem na "kupujúce",ktoré vám nepreberú dobierku..Lenka Zakirovova-ul.Mníšanská,Jelšava a Zuzana Ferencova-ul.Družicová,Bratislava..Spôsobili mi tým stratu na poštovnom 6,70eur ..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 2:38 pm

od otrida11 » Štv Feb 07, 2013 9:39 am

PEKNEEE :wink: . NIEKTORE SU PROSTE NEPOUCITELNE... ZE VAM TO NIEKTORYM ESTE STALE STOJI ZA TO RISKOVAT NEPREBRATE DOBIERKY :roll:
JA VIEM, UZ AJ BAZARE SU O NICOM, NEJDU "OBCHODY", ALE JA SA AJ NAPRIEK TOMU NA DOBIERKU UZ DAVNO NENECHAM NAHOVORIT... :idea: RADSEJ NECH "NEZAROBIM" AKO PREROBIM...
A KED MI ESTE POVIES, ZE BOLI NEBODAJ NEREGISTROVANE, TAK URCITE ODPADNEM :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od alex » Štv Feb 07, 2013 4:11 pm

Veľa ľudi nechce platiť popredu prevodom, nakoľko majú strach že prídu o peniaze. Taktiež predajca nemá istotu, že sa mu dobierka nevráti.
Osobne odporúčam vyžiadať si od kupujúceho popredu poštovné. Takto je to lepšie pre obe strany, nakoľko predajca pri neprebratí dobierky má poštovné a kupujúci, ktorý sa bojí o svoje peniaze zaplatí v podstate iba symbolickú sumu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od otrida11 » Štv Feb 07, 2013 6:22 pm

TIEZ DOBRE RIESENIE... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

Re: NEPREBERAJú DOBIERKY!!!!

od Lenka777 » Str Feb 20, 2013 9:46 pm

Budte taká láskavá a neosočujte ma !!!! Vždy som si všetko zaplatila, čo mi prišlo, až nato Vaše!!! AAj Vám sa občas stane, že na niečo zabudnete a ešte, keď čakáte bábo a na ničom Vám hlava nestojí len čo Vám treba, ako dopadne pôrod a pod...To je akože môj prípad!!! Zato, že som nevyplatila jeden balík, s ktorým som Vám uškodila, by Ste takto nemali zverejnovať svoje tzv. jednorázové prípady !!! Ak sa somnou nechcete stretnúť na kompetentnejších miestach, budťe taká láskavá a moje meno odtiaľ zmažte !!! s pozdravom Zakirová !!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Feb 20, 2013 9:32 pm

Re: NEPREBERAJú DOBIERKY!!!!

od Lenka777 » Str Feb 20, 2013 9:52 pm

najavonka píše:upozorňujem na "kupujúce",ktoré vám nepreberú dobierku..Lenka Zakirovova-ul.Mníšanská,Jelšava a Zuzana Ferencova-ul.Družicová,Bratislava..Spôsobili mi tým stratu na poštovnom 6,70eur ..
!!!!!!!!!!!!Budte taká láskavá a neosočujte ma !!!! Vždy som si všetko zaplatila, čo mi prišlo, až nato Vaše!!! AAj Vám sa občas stane, že na niečo zabudnete a ešte, keď čakáte bábo a na ničom Vám hlava nestojí len čo Vám treba, ako dopadne pôrod a pod...To je akože môj prípad!!! Zato, že som nevyplatila jeden balík, s ktorým som Vám uškodila, by Ste takto nemali zverejnovať svoje tzv. jednorázové prípady !!! Ak sa somnou nechcete stretnúť na kompetentnejších miestach, budťe taká láskavá a moje meno odtiaľ zmažte !!! s pozdravom Zakirová !!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Feb 20, 2013 9:32 pm

od moon321 » Štv Feb 21, 2013 12:36 pm

nejaka drza.tak jej posli na ucet to postovne,co koli tebe platila!!!!!!!!!!!!!!a nabuduce daj aspon 50!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 4:22 pm

...

od najavonka » Štv Feb 21, 2013 2:01 pm

dnes som obdržala reakciu (vyššie uvedenú) od pani Zakirovej a chcem dodať iba pár slov k tomu..V prvom rade vďaka adminovi za poučenie a radu..samozrejme si musíme aj my predavajúce vždy uvedomiť naše chyby,ak pochybíme a odošleme tovar neregistrovaným zákazníkom bez možnosti overenia-je to vtedy taký "boj 50 na 50"..Toto plne uznávam. Ale v žiadnom prípade sa nenechám zastrašovať,pretože som iba právoplatne využila možnosť zverejniť ľudí,ktorí nám spôsobili ujmu..v prípade tejto pani som ju predtým písomne upozornila,na čo ona vôbec nereagovala,čím vzniká samozrejme dojem nezáujmu..Nebudem nič meniť na mojom rozhodnutí zverejňovať mená týchto zákazníkov..pani má možnosť registrácie a tým získa výhodu "kladných referencií" po spoľahlivo prebiehajúcich obchodoch..Ak sa aj niekomu stane (sme ľudia),že z akýchkoľvek dôvodov nemôže zásielku vybrať,určite by sa mal k tomu poctivo postaviť a aspoň to napr.písomne odôvodniť..v poctivých prípadoch sa dá ísť na poštu,tam požiadate o vrátenie dobierky na vlastné náklady,čím vyplatíte poštovné a nikomu nespôsobíte stratu..toto sa volá poctivé a ospravedlniteľné správanie..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 2:38 pm

Re: ...

od Lenka777 » Štv Feb 21, 2013 8:11 pm

Nehrajte sa na dobrú predávajúcu...Mňa Ste absolútne nekontaktovali !!! Keby Ste ma kontaktovali, tak to máte vyplatené !!! Prvýkrát sa mi stalo, že som zabudla, tak si to vtrepte do tej hlavičky !!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Feb 20, 2013 9:32 pm

...

od najavonka » Štv Feb 21, 2013 8:49 pm

Vážená pani Zakirová-myslím,že každý kto si prečíta vaše príspevky si urobí vlastný úsudok o vašom jednaní a vyjadrovaní..našťastie mám medzi emailami uložené všetky správy a "komunikácie" s vami,takže je od vás trocha "detinské" takto sa správať a tvrdiť,že som vás nekontaktovala..s istotou vám to viem dokázať,že som vám odosielala email s upozornením,že prešiel určitý čas a vy pravdepodobne nepreberáte tovar,čím nám môžte spôsobiť stratu na poštovnom..toto poprieť nemôžete..A čo sa týka vášho zastrašovania v email.správach,ktoré ste mi poslala mimo tohto portálu-myslím,že si dobre uvedomujete,že ani prinajmenšom "nevyhráte",pretože ja postupujem podľa platných obchodných podmienok..takže tu v tomto prípade "zastrašujete" a vyhrážate sa mi jedine vy,takže sa zamyslite nad tým,kto koná správne a podľa pravidiel..Viac sa k vášmu nepríjemnému postoju nebudem vyjadrovať-"vyjadrujete" sa dostatočne sama a nerobíte si dobré meno-tak sa nad tým zamyslite..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 2:38 pm

Re: ...

od Lenka777 » Štv Feb 21, 2013 10:12 pm

Absolutne ma nezaujima co si myslite Vy alebo ostatny.. Ku kazdemu som bola poctiva a kvoli jednemu nevyplatenemu baliku sa nebudem rozculovat a hadat..Ak Vam chybaju tie drobne o ktore Ste prisli mile rada Vam ich poslem na ucet..Nech mam pokoj..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Feb 20, 2013 9:32 pm

od Jamirka » Ned Feb 24, 2013 10:03 am

Mne stačili dve neprebraté dobierky, odvtedy neposielam. Nedám sa obmäkčiť, keď niekto chce môj tovar, tak sa mi prispôsobí, ak nie nech nechá tak :!: A na tomto si trvám.
Tiež jedna neregistrovaná chcela dobierku, vysvetlila som jej ako to tu chodí, pozrela si moje ref. a pochopila, že sa nemusí strachovať. A aj sa zaregistrovala, a teraz ako úspešná predávajúca, tiež neposiela na dobierky, odporučila som jej prečítať si diskusie...
Alebo v krajnom prípade sa dajú peniaze poslať aj šekom na adresu, to má kupujúca aspoň záruku, že má vašu adresu, nie len čú. Aj takto som už riešila predaj, trvá síce dlhšie, ale do istej miery som ústretová.
Čo sa týka návrhu Alex, že poslať poštovné dopredu a až potom poslať na dobierku. Ja by som nepristúpila ani na toto, lebo keď nepreberie zásielku, tak ja na jej doručenie musím vyše troch týždňov, zatiaľ sa balík kade tade váľa a príde v dezolátnom stave... Moja skúsenosť, a ešte aj to spomína Alex minimálne náklady, treba zaplatiť poštovné, lebo sa balík vráti späť a to poštovné je teraz pomerne šťavnaté. Takže ja by som sa nedala ukecať ani na toto.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Pia Jan 04, 2008 1:00 am

od Jamirka » Ned Feb 24, 2013 10:07 am

A čo sa týka konkrétneho prípadu, som skôr na strane predávajúcej, ktorá sa právom hnevá za neprebratie dobierky, a nepáči sa mi tiež spôsob vyjadrovania pani čo neprebrala dobierku. Tiež som bola pred nejedným pôrodom, ale nikdy som takto nejednala. Ale sme rôzni. Nikoho nesúdim, napísala som svoj názor, a viem, že teraz sa spustí lavína... :idea: Alebo nie :!: :?: :!: Uvidíme :shock: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Pia Jan 04, 2008 1:00 am

od Jupiter41 » Uto Feb 26, 2013 1:18 am

Ach jooo.... Neviem, či očakávaný pôrod je skutočnosťou na neprebratie dobierky. To by tento portál potom mohol rovno zrušiť stránku. Ak niečo objednávam, musím brať na vedomie aj práva predávajúcej, veď ona na mňa nevidí :) Navyše, ak človek chce, vždy sa dá všetko vykomunikovať, samozrejme v medziach slušnosti...mám však dojem, že tu čosi chýba.
Tiež stojím na strane predávajúcej....žiaľ....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od cocacola3 » Str Feb 27, 2013 12:25 pm

upozorňujem na pani Lalikovu mail: vajsowa@zoznam.sk
Erika Lalikova ,Pivnicka 649,Hriňová 962 05
neprebratá dobierka zla komunikácia ani na telefonovanie nereagovala, u mna stop úplne nespoľahlivá POZOR!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Apr 23, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť