Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Neprebrata dobierka

Neprebrata dobierka

od zuzanitta1 » Pon Mar 25, 2013 1:48 pm

Chcela by som upozorniť na neregistrovanú pani Moniku SZolosiovú, Rákocziho 1ú4, želiezovce, neprebrala dobierku napriek tomu že to slubila na 100% a nereaguje na emaily, neskutočne ma nasrala :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Jan 13, 2012 6:14 pm

od moon321 » Uto Mar 26, 2013 12:41 pm

Zuzana,ked nekdo má záujem o nejakú tvoju vec ,tak nech tí zaplatí cez postu alebo účet.nenechaj sa nahovárať.skoro každý deň sú tu písané neprebrate dobierky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 4:22 pm

od RONINA » Uto Mar 26, 2013 2:22 pm

je to tak isto riziko zaplatiť dopredu na učet,preto že už teraz predávaju svoj tovar aj podvodníci, už sa mi stalo pár krát že som zaplatila a tovar mi neposlali.A potom už len bojovať za svoje peniaze...mňa podviedla predávajuca ktorá aj tu predáva, prišla som o 33€ a nemám ani supravu ani peniaze len klame a podvádza dalej.už ju blokli na bazoši aj na bazar.sk a predáva veselo nadalej pod iným menom
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 11:54 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť