Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hobby a zábava - neslušný vtip

od adinka33 » Uto Júl 14, 2009 10:06 am

Na liste je červík a rozmýšľa: Zjem ten list teraz, alebo ho zjem, až keď bude väčší. Na konári nad červíkom sedí vrabec a rozmýšľa: Zjem toho červíka teraz, alebo počkám, kým ten červík počká, kým ten list narastie. Na ďalšom konári sedí mačka a rozmýšľa: Zjem toho vrabca teraz, alebo počkám, kým ten vrabec počká, kým ten červík počká, kým ten list narastie. Ako tak mačka rozmýšľa, šmykne sa jej noha a spadne do vody. Aké z toho plynie ponaučenie? Čím dlhšia predohra, tým je mačička mokrejšia..."


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od swedulka » Uto Júl 14, 2009 1:31 pm

adinka33 píše:Na liste je červík a rozmýšľa: Zjem ten list teraz, alebo ho zjem, až keď bude väčší. Na konári nad červíkom sedí vrabec a rozmýšľa: Zjem toho červíka teraz, alebo počkám, kým ten červík počká, kým ten list narastie. Na ďalšom konári sedí mačka a rozmýšľa: Zjem toho vrabca teraz, alebo počkám, kým ten vrabec počká, kým ten červík počká, kým ten list narastie. Ako tak mačka rozmýšľa, šmykne sa jej noha a spadne do vody. Aké z toho plynie ponaučenie? Čím dlhšia predohra, tým je mačička mokrejšia..."


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ahoj Adinka... :wink: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od natalias » Uto Júl 14, 2009 1:52 pm

na maskarny ples pride zena - uplne naha a cela namalovana bielou farbou od hlavy az po paty a jeden pan na nu zamyslene hladi , tuho rozmysla a nakoniec sa jej spyta :

"Prosim Vas, a vy predsatvujete aku masku?"
Zena zdvihne do vysky jednu nohu a povie:
"Zubny kaz..."
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Júl 04, 2009 9:16 pm

od bubufo » Str Júl 15, 2009 7:43 pm

Malý chlapec prišiel do spálne rodicov a vidí ako mamicka sedí ockovina brusku a poskakuje hore a dolu. Rodicia okamzite prestanú a mamickacez seba rýchlo prehodí paplón."Co si to robila ockovi mamicka?" pýta sa chlapcek s naivne vyvalenýmiocami.Mamicka celá cervená sa snazí zachránit situáciu a vysvetluje:"Vies Janko tvoj ocko má velké brusko a ja sem tam musím na nomposkakovat aby mu splasklo.""To strácas cas mamka," odpovedá chlapec. "Hned ako odídes na nákup,príde susedka, klakne si na kolená a nafúkne ho zase naspät
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natalias » Str Júl 15, 2009 9:38 pm

bubufo.....si majsterka dobrych vtipov, rada sa priucim, fakt dufam ze sa niekedy stretneme :D :lol: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Júl 04, 2009 9:16 pm

od natalias » Str Júl 15, 2009 9:45 pm

Idu 3 sestry vo vytahu domov, jedna 15-rocna, jedna 13-rocna a 11-rocna. Ta 15-rocna zbada na dlazke vytahu bielu skvrnu a povie ostatnym: "Aha, jogurt!" Ta 13-rocna na nu pohorsene pozrie a povie: "To nie je jogurt, to su spermie!" Ta 11-rocna si klakne,,namoci do toho palec , ochutna a povie:"Hmhmh, nikto z nasho vchodu" :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Júl 04, 2009 9:16 pm

od bubufo » Štv Júl 16, 2009 10:11 am

natalias píše:bubufo.....si majsterka dobrych vtipov, rada sa priucim, fakt dufam ze sa niekedy stretneme :D :lol: :shock:
:wink: jasne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť