Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - nike teplaky (fake)

od martinka74 » Str Máj 19, 2010 8:05 pm

Sportove veci sa podla mna lepsie oplatia kupovat na MMB,tam je zakazane predavat FAKE,ja mam obavy vzdy kupovat cez net tenisky a sportove veci,ale co som si tam objednala,tak bol vzdy original,krasny a za super cenu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od inguli » Str Máj 19, 2010 9:24 pm

Janka81 píše:ale zas podla mna nie všetci predávajú napodobneniny-našťastie..poznám mnoho báb,čo by si takúto hanbu nerobili..aby tvrdili,že je to orig. a bol to iba falz.
Problém je,že kopec babeniek tu nie je z miest,kde sú origoš obchody,ktoré si môžu dovoliť predávať za super ceny :cry: My v Trenčíne našťastie toho máme tak akurát,takže si mám z čoho vybrať :lol:


aj my tu mame oproti v mad.za dobre ceny origos veci:)
Janka ja som chodila k vam do skoly na strednu:)))pekne mesto...mala som ho rada...ale skolu uz menej :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Alenka77 » Str Jún 16, 2010 7:05 pm

No ja som tiež kúpila tričko adidas, bolo zlacnené na 3 eurá, bolo mi jasné že original, lebo vraj - spinavé od skúšania od make-upu čo aj bolo, ale po prvom vypraní opadávala aplikácia - už je v koši, som rada že som nekúpila viac vecí alebo drahšie by ma porazilo a pred. nekomunikuje-mi napísala že nech jej už nepíšem lebo jej to ide na nervy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 8:58 pm

od alex » Štv Jún 17, 2010 2:50 pm

Alenka77 píše:No ja som tiež kúpila tričko adidas, bolo zlacnené na 3 eurá, bolo mi jasné že original, lebo vraj - spinavé od skúšania od make-upu čo aj bolo, ale po prvom vypraní opadávala aplikácia - už je v koši, som rada že som nekúpila viac vecí alebo drahšie by ma porazilo a pred. nekomunikuje-mi napísala že nech jej už nepíšem lebo jej to ide na nervy.


nechcem sa tu dohadovať, ale trošku zavadzate .. uvediem to na pravu mieru. Dotyčna napisala, citujem: "prosím vás už u nás radšej ani nekupujte, nemám na to nervy"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

FAKE Nike, Puma, Adidas????

od memuska » Uto Apr 12, 2011 12:01 pm

Ahojte, tak veru, fake tovar s atu rozmaha vo velkom!!!! Predavajuce porusuju obchodny zakon, nedavaju blocky a navyse ponukaju fake tovar pod original znackami!!!! Ako k tomu pridu maminy co ledva usetria nejake to euro a pride im domov handra???? Kontaktovala som uz aj admina....ale nic sa doteraz neudialo!!!!!! Kontaktovala som aj predavajucu - zatial len jednu - prosila som ju o fotky vysaciek - povedala, ze tam visacky nie su!!!!!! Aspon, ze bola uprimna!!! Co stym???? Naco su potom pravidla????? Naco su nam zakony???? Komkretne som prosila preverit pani pod nikom "kztkzt" - preco mi admin neodpise, ze je to ok, ak to je ok??? Co si o tom mame mysliet??? A dana pani sa mi ani neohradila na moje upodozrenie - o com to svedci????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 04, 2008 1:00 am

od Ljublju » Štv Jún 16, 2011 8:44 am

baby ako viete ,ci uz na pohlad,ze je to fake??

musia mat vsetky znackove vyrobky ten taky ciernobiely stitok cca 1x1 cm velky?Aj na trickach?

viem ze adidas a puma to maju a ktore este??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od vlasticka185 » Štv Jún 16, 2011 2:33 pm

ja uz som tiez z toho mimo,urcite by som nekupila tu nove znackove topanky,nakolko v poslednom case mam zlu skusenost,ze sa mi botasky po kratkom case zacnu rozpadavat,neviem ci mam smolu,ale aspon nemam problem s reklamaciou,a este mi prosim vysvetlite ze som si na znackovom tricku co doniesol manzel z madarska vsimla vyrobcu ze cina?ved to je potom fake ci nie?nebolo kupovane v sportovom,ale v Core
este som chcela iba tolko,ze kedze sa tieto sportove znacky zacali fakovat vo velkom ,radsej presedlavam na druhe-kvalitne znacky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od alex » Štv Jún 16, 2011 5:35 pm

To, že je daná vec vyrobená v Číne, neznamená že je to fake. Teraz už sa aj značkové veci vyrábajú v Číne, nakoľko je tam lacná pracovná sila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od inguli » Štv Jún 16, 2011 6:04 pm

vlasticka185 píše:ja uz som tiez z toho mimo,urcite by som nekupila tu nove znackove topanky,nakolko v poslednom case mam zlu skusenost,ze sa mi botasky po kratkom case zacnu rozpadavat,neviem ci mam smolu,ale aspon nemam problem s reklamaciou,a este mi prosim vysvetlite ze som si na znackovom tricku co doniesol manzel z madarska vsimla vyrobcu ze cina?ved to je potom fake ci nie?nebolo kupovane v sportovom,ale v Core
este som chcela iba tolko,ze kedze sa tieto sportove znacky zacali fakovat vo velkom ,radsej presedlavam na druhe-kvalitne znacky


vlasticka ja som mala znackove topanky kupovane v obchode nike a po troch mesiacoch sli na reklamaciu ..rozparali sa..takze ci fake ci origos smola moze byt aj v origos
inak ja som adidas supravu pre syna kupovala v auchan madarsku a tiez sa mi nezda origos ta suprava ale ma to uz rok a farba presne ako pri kupovani,nepara sa nikde akurat obrovska diera lebo syn je taky zlaty ze ked ide s bicyklom na trening tak zabudne na stipec a nohavice sa zasekli :(inak by boli este stale ako nové tie teplaky :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od vlasticka185 » Štv Jún 16, 2011 9:01 pm

uprimne Vam poviem,Inguli ja velmi zacinam rozmyslat o tom,ze si pre moju rodinu zacneme objednavat cez sportsdirect.sk,maju tam uzasne zlavy a vypredaje,manzel ten si zase nasiel daky zasielkovy internetovy obchod znackovy,on si zase z tade objednava a za 2€ mu to donesie kurier do prace,synovec si kupil v Mlynoch v Nitre kopacky a po 3 tyzdnoch sa mu napredku rozderavili,predavacka zasla nad tym,ze este nemali doposial ziadnu reklamaciu a duplom na ten druh co si on kupil/boli trochu drahsie/,asi si myslim,ze problem je vo vyrobcovi,kedze uz vela znackovych veci vyraba cina ci vietnam,ved v minulosti,ked to este cina nevyrabala,nebolo tolko reklamacii a fakt,mne jedny botasky vydrzali aj 3 roky ,nehovoriac,kolko krat som ich prala v pracke ,teraz sa ich bojim dat do pracky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť