Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - nike teplaky (fake)

nike teplaky (fake)

od sisu22 » Ned Mar 07, 2010 8:41 pm

Maminy len vas chcem upozornit,kupila som tu teplaky,za par eur,vedela som ze niesu originaly,ale su to totalne smejdy,po prvom oprani su cele zmolkove. TAk si radsej priplatte a kupte kvalitnejsie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Re: nike teplaky (fake)

od lindda » Str Máj 05, 2010 1:46 pm

sisu22 píše:Maminy len vas chcem upozornit,kupila som tu teplaky,za par eur,vedela som ze niesu originaly,ale su to totalne smejdy,po prvom oprani su cele zmolkove. TAk si radsej priplatte a kupte kvalitnejsie :wink:


je to tu zaplavene fake vecami a pise sa ze original uz to vedia napodobit na 90% co je velka skoda pre zakaznika ktori je oklamany . Dnes sa idem na jedny osobne kuknut vecer napisem co boli fake
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od sisu22 » Štv Máj 06, 2010 9:57 pm

no pocuj,mna skoro slak trafil,ako boli lacne,za 9e,jasne ze som necakala original,ale oprala som ich,a mohla vyhodit,lebo toto by som odzmolkovala dva dni :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Sob Máj 08, 2010 2:26 pm

Do kelu babeny,ž aj tie tenisky vedia dobre napodobniť :twisted: A naviac ma štve,že do inzerátu na drzovku napíšu značku--ktorá to vlastne ani nie je!!Mali by sa tu na to nejak pozrieť,ved je to čisté zavádzanie :roll: Len niektoré píšu vopred,že nie je originál...smutné Nie je toto nejak inde ošetrené??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od natusa » Ned Máj 09, 2010 8:56 am

ja som prave v blave kupila v obchode krasne adidasy botasky za 26eur zlacnene z 52ečok .teraz su take vypredaje ze sa len oplati ist mrknut do obchodu lebo tu je cestna aj ta co napise ze to nie je orginal ale ked pri takych botaskach vidim cenu 25-30eur je mi s toho
nanic.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Ned Máj 09, 2010 11:37 am

sisu, ja by som to bud vrátila a nech vráti cele peniaze aj s poštovným, alebo dala negatko dotyčnej ... ved aj 9€ je vela za vec vhodnú do koša :(

mali by to poriešiť - napr nech píšu miesto znyčky "neoriginál" alebo niečo také ... a nie tam hodiť ADIDAS a je to číňak :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sisu22 » Ned Máj 09, 2010 9:21 pm

sandras píše:sisu, ja by som to bud vrátila a nech vráti cele peniaze aj s poštovným, alebo dala negatko dotyčnej ... ved aj 9€ je vela za vec vhodnú do koša :(

mali by to poriešiť - napr nech píšu miesto znyčky "neoriginál" alebo niečo také ... a nie tam hodiť ADIDAS a je to číňak :roll:


kaslem uz na nu,aspon viem,ze od nej nekupim.A to som chcela este aj malemu supravku kupit,dobre ze som nekupila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Pon Máj 10, 2010 8:24 am

sisu ja so prenedavnom predala supravicku nike a pani mi pisala ze jej kamaratka povedala ze to neni orginal ze dost vysoka cena za falzifikat ale mi sme ju kupili normalne v sportovom obchode a o cene ani nehovorim .moc sa v tom nevyznam ale tam nemozú predsa predavat fake ci ano?napisala mi nakoniec ze ona si ju necha ale aj tak som sa citila ako debil.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od gonica » Pon Máj 10, 2010 9:11 am

natusa píše:sisu ja so prenedavnom predala supravicku nike a pani mi pisala ze jej kamaratka povedala ze to neni orginal ze dost vysoka cena za falzifikat ale mi sme ju kupili normalne v sportovom obchode a o cene ani nehovorim .moc sa v tom nevyznam ale tam nemozú predsa predavat fake ci ano?napisala mi nakoniec ze ona si ju necha ale aj tak som sa citila ako debil.

v sportovom obchode si nemozu dovolit predavat fake....podla mna nieco skusala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Máj 10, 2010 1:08 pm

natusa píše:sisu ja so prenedavnom predala supravicku nike a pani mi pisala ze jej kamaratka povedala ze to neni orginal ze dost vysoka cena za falzifikat ale mi sme ju kupili normalne v sportovom obchode a o cene ani nehovorim .moc sa v tom nevyznam ale tam nemozú predsa predavat fake ci ano?napisala mi nakoniec ze ona si ju necha ale aj tak som sa citila ako debil.


urcite nemozu predavat v znackovom fake. Ale toto bolo hned na prvy pohlad vidno,na stitku bola akasi hatlanina,ale hovorim,kupovala som z vedomim ze bude smejd,ale ze sa to nebude dat ani raz obliect,to ma nenapadlo.Nenavidim zmolky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od gonica » Pon Máj 10, 2010 2:04 pm

sisu22 píše:
natusa píše:sisu ja so prenedavnom predala supravicku nike a pani mi pisala ze jej kamaratka povedala ze to neni orginal ze dost vysoka cena za falzifikat ale mi sme ju kupili normalne v sportovom obchode a o cene ani nehovorim .moc sa v tom nevyznam ale tam nemozú predsa predavat fake ci ano?napisala mi nakoniec ze ona si ju necha ale aj tak som sa citila ako debil.


urcite nemozu predavat v znackovom fake. Ale toto bolo hned na prvy pohlad vidno,na stitku bola akasi hatlanina,ale hovorim,kupovala som z vedomim ze bude smejd,ale ze sa to nebude dat ani raz obliect,to ma nenapadlo.Nenavidim zmolky.

:D :D :D kup si odzmolkovac :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Máj 10, 2010 9:36 pm

gonica píše:
sisu22 píše:
natusa píše:sisu ja so prenedavnom predala supravicku nike a pani mi pisala ze jej kamaratka povedala ze to neni orginal ze dost vysoka cena za falzifikat ale mi sme ju kupili normalne v sportovom obchode a o cene ani nehovorim .moc sa v tom nevyznam ale tam nemozú predsa predavat fake ci ano?napisala mi nakoniec ze ona si ju necha ale aj tak som sa citila ako debil.


urcite nemozu predavat v znackovom fake. Ale toto bolo hned na prvy pohlad vidno,na stitku bola akasi hatlanina,ale hovorim,kupovala som z vedomim ze bude smejd,ale ze sa to nebude dat ani raz obliect,to ma nenapadlo.Nenavidim zmolky.

:D :D :D kup si odzmolkovac :D :D


aka si mudra :wink: ale to by som pol dna odzmolkovavala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od lindda » Str Máj 19, 2010 10:32 am

cafte v normalnom sportovom obchode nekupite Fake 100% je to fakt prisne kontrolovane a vysoke pokuty su zato a hlavne oni to nepotrebuju.
Ale uz fakt vedia napodobit skoro original aby nosenim a to staci tyzdennym zistite ze su fake ja som raz od znamej kupila dvoje teplaky za nejakych 300 sk uz si nepametam vyzerali pekne vedela som ze su fake ale ludia po jedno dnovom neseni som mmyslela ze skapem pisu ze 100 coton ale je to umelina svrbel ma zadok ako sa to tam, potilo pd polkami :-D normalne zapareniny ako v pliekne nikdy viac ,,,
Muz si chcel kupit cez inz tenisky nosi iba origos a isli sme ich kuk cena okolo 50eu a boli fake ja som si kupila v pandorfe v zime take kusky za 25 eu a su origos a krasne.
Vsetky nove veci co su tu na bazare ako nike adidas a pod su 1000000% Fake fuj .
Znicite si nohy a nie za malo penazi uz pytaju viac ako za original a to aj tvrdia ze su ori ale niesu svinstvo najvacsie fuj
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od Janka81 » Str Máj 19, 2010 11:19 am

ale zas podla mna nie všetci predávajú napodobneniny-našťastie..poznám mnoho báb,čo by si takúto hanbu nerobili..aby tvrdili,že je to orig. a bol to iba falz.
Problém je,že kopec babeniek tu nie je z miest,kde sú origoš obchody,ktoré si môžu dovoliť predávať za super ceny :cry: My v Trenčíne našťastie toho máme tak akurát,takže si mám z čoho vybrať :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lindda » Str Máj 19, 2010 11:58 am

Janka81 píše:ale zas podla mna nie všetci predávajú napodobneniny-našťastie..poznám mnoho báb,čo by si takúto hanbu nerobili..aby tvrdili,že je to orig. a bol to iba falz.
Problém je,že kopec babeniek tu nie je z miest,kde sú origoš obchody,ktoré si môžu dovoliť predávať za super ceny :cry: My v Trenčíne našťastie toho máme tak akurát,takže si mám z čoho vybrať :lol:


tei co predavaju jedny a maju ich po sebe tak ano to verim ale tie co tu maju plny bazar niek a tak su fake
A ved to tie co neisu z mesta maju chudence smolu vela penazi sa fake a ani o ten netusia :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť