Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - nocne budenie

od bublinkam » Str Apr 15, 2009 10:26 pm

Júj,maminka sa nevyspí :cry: .
A nechce nič?Napr.papať,hrať sa alebo ísť len k maminke do postielky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Pia Dec 14, 2007 1:00 am

od siegena » Štv Apr 16, 2009 7:29 am

jednoducho reve. Ja si myslím , že to zo sna. On je schopný plakať v kuse aj hodinu, potom sa prebudí. Napr. aj dnes sme mali super noc. Išiel spať o pol deviatej , od desiatej do jednej v noci cirkus, potom spal do piatej, vtedy vypil mliečko a ešte spinká. Lenže ja musím vstať o šiestej ku staršiemu synovi, takže som sa moc nevyspala. Ale už mám navarené, upratané.V noci som mu dávala fenistil kvapky, lebo sa aj veľmi škrabal, možno od toho spinká teraz.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Sep 12, 2008 3:04 pm

Re: nocne budenie

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 2:36 pm

ahoj, možno je chyba, že malá papka tesne pred spaním...skús jej dať papať skôr asi 1 hod...možno sa jej zlé spinká s plným bruškom....alebo namiesto kaši jej skús dať mliečko, ak ľúbi...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť