Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Nocnik- ucenie

Nocnik- ucenie

od adulka691 » Ned Apr 25, 2010 9:22 pm

Ahojte, mam malickeho drobceka ktoreho sme zacali ucit na nocnikk, teda snazime sa ale neviem ci spravne:) Teda maleho davam sadnut na nocnik, lenze problem je v tom ze sa mu stale lepi umela hmota o "sunecky" a je z toho nervozny:/ Posedel by aj dlhsie ale vkuse sa mrvi:/ Myslite ze vsetky nocniky su take ze tlacia a lpia sa na nohy?:/ Posim poradte mi, kto mal podobnu skusenost...
Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv Dec 11, 2008 8:58 pm

od livijja » Pia Máj 21, 2010 12:39 am

skuste kupiť dosku na wc a hravou formou treba mat trpezlivost no vyplaca asa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

Re: Nocnik- ucenie

od Janka81 » Pia Máj 21, 2010 9:41 am

adulka691 píše:Ahojte, mam malickeho drobceka ktoreho sme zacali ucit na nocnikk, teda snazime sa ale neviem ci spravne:) Teda maleho davam sadnut na nocnik, lenze problem je v tom ze sa mu stale lepi umela hmota o "sunecky" a je z toho nervozny:/ Posedel by aj dlhsie ale vkuse sa mrvi:/ Myslite ze vsetky nocniky su take ze tlacia a lpia sa na nohy?:/ Posim poradte mi, kto mal podobnu skusenost...
Dakujem


hmmm..aj môjmu sa to lepilo :roll: skúste to niečim nakrémovať-ja som to skúsila trošku indulonou :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť