Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - obchodoval niekto zo zlatica203?

od jewerlyshop » Sob Máj 26, 2012 12:29 pm

Aj ja som jej poslala 5,80€, tiež sa mi to nezdalo, že je to moc lacné, ale šak skusila som, som jej napísala, že čakám do pondelka, aby mi vrátila peniaze, inak podám trestné oznámenie. Vôbec nevadí, že je to malá suma, veď ale koľkým to takto spravila...Toto len tak nenechám, nech sa hanbí, chuderka jakási.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Mar 21, 2012 7:52 pm

od tana6691 » Sob Máj 26, 2012 4:24 pm

dobry den aj ja som od zlatice 203 objednavala bolo to za 7 eur sice ale pekne ma to stve
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Aug 22, 2010 11:57 am

od stankadankova » Ned Máj 27, 2012 6:36 pm

da sa vobec nejako laicky zistit kto zlatica203 je?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Okt 27, 2009 1:49 pm

od Mahatta » Ned Máj 27, 2012 8:10 pm

Tento postup som citala nikde na internete:Ist do banky a povedat,ze ste si pomylili cislo uctu a poziadat o navratenie platby/v slsp to stoji 3 eura/. Banka vyzve prijemcu o vratenie penazi a ak to do 30 dni odmietne, mali by Vam povedat majitela uctu.
Z vlastnej skusenosti mozem poradit ist na policiu a podat TO. Podla cisla uctu zistia meno, adresu a mozu dalej konat. Tak zistili aj Gezovu.A mozno je to zase ona.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Jan 16, 2012 10:46 pm

od 959touareg » Pon Máj 28, 2012 9:00 am

pre Mahata

presne tak, mne to poradil admin na inom bazariku, ze je to najcistejsia praca ako sa dostat spat kpeniazom a podvodnik si urobi riadnu hanbu, bola som takto podvedena....netreba hned utekat na policiu , ale ze treba ist najskor do banky a pri okienku si vyziadat vratenie sumy s odovodnenim, ze DOTYCNA OSOBA neopravnene drzi na ucte peniaze...tvoja banka vyzve jej banku, jej banka posle dotycnej majitelke uctu vyzvu na vratenie sumy spat.....pokial tak neucini a nevrati sumu do niekolko dni,potom vam vasa banka vyda vyhlasenie, potvrdenie o tom, ze dotycna zadrziava vase peniaze a nechce ich vratit a s tym dokladom treba ist na policiu...je to super doklad , nakolko policia uz bude mat v rukach aj jej c.u. aj vierohodny doklad ze naozaj podvodnicka tie peniaze ma, ved je to potvrdene bankou, nie je to nejaky vas vymysel...takze policia lahko pride k jej menu, adrese a kona bez namahy a vynalozenia sil.

a co je najdolezitejsie...funguje to. akurat dnes idem do mesta a skocim do banky to nahlasit.urobte takvsetky, tak sa to robi.
Naposledy upravil 959touareg dňa Pon Máj 28, 2012 11:50 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Feb 26, 2008 1:00 am

od Mahatta » Pon Máj 28, 2012 9:14 am

Ja som isla rovno na policiu aj s vytlacenou konverzaciou a s vypisom z uctu. Takze vedeli, ze som si to nevymyslela a to im stacilo na zistenie totoznosti. Ked pojdete najskor do banky, musite cakat 30 dni na vybavenie reklamacie. Ja radim ist rovno na policiu. Cim viac Vas bude, tym budete uspesnejsi, aj ked ide o mensie sumy. Asi rata s tym, ze kvoli malej sume niektore nad tym len mavnu rukou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Jan 16, 2012 10:46 pm

od stankadankova » Pon Máj 28, 2012 9:24 am

Ja tomu aj tak nemozem uverit ze taketo veci robi niekto len tak, to uz nikto nema svedomie? Co je toto za svet, kde sa uz neda nikomu verit :( Keby predavala veci za vysoke sumy, ale okradat mamicky na materskej co su radi ze im 5Eur zostane to uz je fakt bomba...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Okt 27, 2009 1:49 pm

od 959touareg » Pon Máj 28, 2012 11:52 am

AKO PISES, MYSLELA SI,ZE KED OKRADNE V MALYCH SUMACH, TAK SA ZENY NA TO VYKASLU, NAKOLKO JA SOM CHCELA KUPIT VELMI VELA , SUMA BY BOLA OBROVSKA A NAPISALA MI, ZE UZ MA SKORO VSETKO CO CHCEM REZERVOVANE.....TAKZE ISLA NA TO S ROZUMOM, NO PREPOCITALA SA A MYSLIM SI,ZE AJ PORIADNE STRAPNILA, NAKOLKO JE TO A BUDE NA SMIECH AJ POLICII A KAZDEMU, ZE OKRADALA ZA SUMY 1-5€ ..TO JE RIADNE TRAPNE....
ok, VYPISY KONVERZACIE MAM OD NEJ, AKO ASI KAZDA Z NAS, TAK ODNESIEM NA POLICIU, BUDE TO SKOR AKO ASI IST DO BANKY, NO ALE PODLA MNA SA IST AJ DO BANKY OPLATI, PRETOZE UZ KED, TAK NECH JEJ NAROBIME RIADNU HANBU, NECH O NEJ VIE NIELEN POLICIA, ALE AJ ZENY A PRACOVNICKY V BANKE....
SI LEN PREDSTAVTE, KED SA DO JEJ BANKY NAHRNIE KOPA ZIADOSTI O VYMAHANI PLATBY NA JEJ MENO...SI POMYSLIA O NEJ, HVIEZDE :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Feb 26, 2008 1:00 am

od lienka2384 » Pon Máj 28, 2012 11:06 pm

Neviem či s tou bankou je to dobry napad, bola by to vedome zle udana informacia,nakolko sme tie peniaze poslaly vedome. A potom by to mohly považovat za podvod v banke, aby ešte na nas nebolo podane trestne oznamenie. Určite to radšej treba riešit cez policiu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Dec 27, 2010 11:48 am

od 959touareg » Pon Máj 28, 2012 11:48 pm

v banke treba iba povedat,ze dotycna ma na ucte moje peniaze a nechce ich vratit,cize ich neopravnene zadrziava......je to doslova napisane tak,ako to radia admini na inych strankach...maju s tym skusenosti a banka im povedala, ZE SA TO TAK ROBI.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Feb 26, 2008 1:00 am

od Mahatta » Uto Máj 29, 2012 10:11 pm

Ano, treba najskor vyzvat dotycnu, aby vratila peniaze. Ci uz v banke, alebo napisat jej vyzvu na e-mail. Na policii sa Vas tiez budu pytat, ci ste tak urobili.Mysim, ze tu je jasny umysel ludi okradnut, kedze je Vas viac
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Jan 16, 2012 10:46 pm

od vulkan » Pia Jún 01, 2012 10:09 pm

Tiež som bola oklamaná takže som za trestné oznámenie nech jej to neprejde len tak!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Jún 01, 2012 9:58 pm

od ika11123 » Sob Jún 02, 2012 11:51 am

uf ešte že som od nej nič nekupila :( mne to bolo hneď čudné že tak lacno predávala.A na dobierku nechcela ani zanič poslať tak ma presviedcala aby som jej poslala na učet :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Štv Máj 28, 2009 5:12 pm

od stankadankova » Pon Jún 04, 2012 5:28 pm

ahojte, mate uz niektora odpoved ci uz z banky, alebo od policajtov? ja este stale nic. a pozrite co som nasla, len ci to pomoze:
http://pokec.azet.sk/zlatica_203
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Okt 27, 2009 1:49 pm

od lienka2384 » Str Jún 06, 2012 6:46 pm

ja nemam ešte nič. Všimla si si ten datum registracie aj tam? aj to bolo len koly podvodu aby mala emailovu adresu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Dec 27, 2010 11:48 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť