Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - obciansky preukaz

obciansky preukaz

od suzika » Štv Okt 14, 2010 9:18 am

ahojte babulky, mam taku dilemu...skusila som napisat do poradne pravnika,ale vidim,ze je neaktivna. mozno mi pomozete,poradite vy,budem vdacna. jedna sa o to,ze ekonom v praci mojho manzela furt ziada,aby som prefotila svoj OP a poslala mu ho. nechcem to urobit,pretoze v mojej praci OP mojho muza nepozaduju a mam strach,ze by to tento ekonom mohol zneuzit.co si o tom myslite,vy ste daktora tiez davala kopiu op do roboty manzela? naco to mozu chciet? dakujem za kazdu odpoved,pate. suzi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am

Re: obciansky preukaz

od inguli » Štv Okt 14, 2010 9:21 am

suzika píše:ahojte babulky, mam taku dilemu...skusila som napisat do poradne pravnika,ale vidim,ze je neaktivna. mozno mi pomozete,poradite vy,budem vdacna. jedna sa o to,ze ekonom v praci mojho manzela furt ziada,aby som prefotila svoj OP a poslala mu ho. nechcem to urobit,pretoze v mojej praci OP mojho muza nepozaduju a mam strach,ze by to tento ekonom mohol zneuzit.co si o tom myslite,vy ste daktora tiez davala kopiu op do roboty manzela? naco to mozu chciet? dakujem za kazdu odpoved,pate. suzi


ja som nedavala manzelovi do prace ani neviem preco asi chcu vasu kopiu obcianskeho ale ked tam pracuje vas manzel tak hadam by to nezneuzili..no urcite by som sa spytala naco?to vlastne potrebuju :roll: ak vam to vysvetli alebo teda manzelovi tak az potom by som ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Re: obciansky preukaz

od 22Evka22 » Štv Okt 14, 2010 9:29 am

inguli píše:
suzika píše:ahojte babulky, mam taku dilemu...skusila som napisat do poradne pravnika,ale vidim,ze je neaktivna. mozno mi pomozete,poradite vy,budem vdacna. jedna sa o to,ze ekonom v praci mojho manzela furt ziada,aby som prefotila svoj OP a poslala mu ho. nechcem to urobit,pretoze v mojej praci OP mojho muza nepozaduju a mam strach,ze by to tento ekonom mohol zneuzit.co si o tom myslite,vy ste daktora tiez davala kopiu op do roboty manzela? naco to mozu chciet? dakujem za kazdu odpoved,pate. suzi


ja som nedavala manzelovi do prace ani neviem preco asi chcu vasu kopiu obcianskeho ale ked tam pracuje vas manzel tak hadam by to nezneuzili..no urcite by som sa spytala naco?to vlastne potrebuju :roll: ak vam to vysvetli alebo teda manzelovi tak az potom by som ...


Suhlasim s Inguli,,pokial ide ekonomovi o udaje z OP,,Vas manzel mu ich moze predsa nadiktovat,,nevidim ziadny dovod nato,,aby ste OP fotila.
V kazdom pripade kopiu OP nedavajte,,je to sice ekonom z firmy,,ale v dnesnej dobe je mozne vsetko.
Koniec koncov,,tieto udaje mu mozete poskytnut aj po telefone,,ci anpisat do mailu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od suzika » Štv Okt 14, 2010 9:58 am

dik za rady,presne...to som povedala aj majitelke firmy,pretoze nevedela naco to ekonom chce,ze nech mi zavola.ale ten ekonom mi nevola a skusa cez kadekoho ma napominat,ze mam prefotit a poslat.bojim sa.neposlem.to skor,ked budem mat dovolenku,tak si zajdem za nim osobne a necham si to vysvetlit priamo. co ak ma daco za lubom,ja netuzim byt ani "mrtva dusa ani biely kon"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am

od alex » Štv Okt 14, 2010 10:07 am

Nechápem načo máte dať svoj OP do práce vášho manžela :shock: to som teda ešte nepočula.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od edita22 » Štv Okt 14, 2010 10:25 am

suzika píše:dik za rady,presne...to som povedala aj majitelke firmy,pretoze nevedela naco to ekonom chce,ze nech mi zavola.ale ten ekonom mi nevola a skusa cez kadekoho ma napominat,ze mam prefotit a poslat.bojim sa.neposlem.to skor,ked budem mat dovolenku,tak si zajdem za nim osobne a necham si to vysvetlit priamo. co ak ma daco za lubom,ja netuzim byt ani "mrtva dusa ani biely kon"




nechapem,preco skusa cez kadekoho Vas napominat,preco nezavola priamo Vam,ak ho ozaj potrebuje tak nech sa ozve Vam a vysvetli naco mu je,a dovolenku by som si kvoli tomu nebrala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

od suzika » Štv Okt 14, 2010 10:34 am

budem ho ignorovat,vidim,ze nikde to nepytaju,takze to nepotrebuje a ma daco za lubom..kaslem na neho.dakujem babulky,utekam do prace,pate
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť