Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Objednávate z aliexpress.com

Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Pia Dec 26, 2014 8:42 pm

Objednávate z tejto stránky?
Aké máte skúsenosti? Prípadne viete dať reálne foto vecí, môžete uviesť aj odporúčaný/neodporúčaný tovar alebo predajcu.

Ja som objednala dnes pár vecí, spolu asi za 30 eur, tak ked to príde, dám info :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od keilayh » Pia Dec 26, 2014 9:40 pm

Poznám túto stránku, no zatiaľ som neobjednávala. Neviem, nejako ma odrádza, že to je všetko čína. Inak čo viem, tak sú baby spokojné, sem-tam sa nájde aj nepodarok, ale to asi všade.
Skôr by mi vadilo dlhá doba dodania.
Objednávala si prvýkrát?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Pia Dec 26, 2014 11:00 pm

áno, konečne som mala čas to celé pozrieť

objednala som hodinky, kus za nejakých 3,70€, http://www.aliexpress.com/item/9-colors ... 17858.html dcére som kupovala pred vianocami velmi podobný náramok (bez hodiniek) vo Viedni a vyšiel 10 eur, takže ak by aj hodinky boli o ničom, stále je to super cena

a ešte som si vzala 2 kabelky, ale vyslovene na skúšku, také lacné do 10 eur a jeden USB klúč
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od melindi » Sob Dec 27, 2014 4:07 pm

Aj ja poznám túto stránku, ale som od nich neobjednala nič. Sú tam dobré veci.
Pozri tie stránky, tam píšu ľudia, ktoré už objednali od nich niečo.
https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q= ... -uTNZu2yeA

https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q= ... nhGk2RsBWg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od melindi » Sob Dec 27, 2014 4:10 pm

Aj ja poznám túto stránku, ale som od nich neobjednala nič. Sú tam dobré veci.
Pozri tie stránky, tam píšu ľudia, ktoré už objednali od nich niečo.
https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q= ... -uTNZu2yeA

https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q= ... nhGk2RsBWg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od vladkaPD » Ned Dec 28, 2014 10:42 pm

nemozem prist na chut tymto strankam. vsetko pekne pofotene a domov ti pride brak :| dohovie jake materialy pouzivaju, ci to aj skodlive neni a hlavne kolko to vydrzi. videla som par fotiek na nete, ale to skor saty spolocenske ako sa snazili napodobit nejake originaly a to bola jedna velka katastrofa :roll: predstav si na fotke krasne vypasovane saty na mieru a domov ti pride vrece :lol: ale tak bizuteria a take by hadam mohlo byt normalne. ked ti to pride sak pridaj fotky na porovnanie, co bolo odfotene a co prislo :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Pon Dec 29, 2014 10:07 am

som sa pridala aj do jednej skupiny na FB, kam píšu ludia, čo odtial objednali (aj preto, že som neiktorým veciam nerozumela, čo to znamená)
väčšinou tam píšu mladé baby, tak do 25 rokov, ale práve bižutériu si chvália, oblečenie píšu, že je často primalé, alebo aj krátke.

Tu na Babybazar sa predávajú tiež veci odtial, akurát že ceny raz také ... napr. tie kriedy na vlasy, detské spoločenské šaty...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od anitac » Pon Dec 29, 2014 10:38 am

Mne dnes prišiel balíček.Veľkosť nezodpovedala,otrasné šitie.Objednávala som červený kabátik-dufflecoat pre osemročné dievčatko.Cena s poštovným bola 14,89 toho poštovné 3,30.Ak by som to poslala späť tak platím poštovné cca 7 Eur.Neviem čo s tým kabátikom urobím.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned Júl 19, 2009 1:24 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od keilayh » Pon Dec 29, 2014 12:06 pm

anitac píše:Mne dnes prišiel balíček.Veľkosť nezodpovedala,otrasné šitie.Objednávala som červený kabátik-dufflecoat pre osemročné dievčatko.Cena s poštovným bola 14,89 toho poštovné 3,30.Ak by som to poslala späť tak platím poštovné cca 7 Eur.Neviem čo s tým kabátikom urobím.


Veď nafoť a skús predať. Treba to brať aj tak, že každý človek je inak náročný, má iné kritériá na veci. Napr. ja vidim na všetkom chybu :oops: veľmi rychlo si všimnem napr. na topánkach krivo idúci opätok, alebo lepie a mladé baby su velice spokojné aj s takými topánkami :roll: A oblečenie sa dá opraviť, prešiť atď. tak je možné, že niekto s tou vecou bude spokojný :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Pon Dec 29, 2014 12:33 pm

na oblečenie som zatial odvahu nenabrala
možno jedna bundička koženková pre syna sa mi páči a ešte jedno tričko, ale dalšie objednám až ked mi táto objednávka príde ...

chcem ešte obal na tablet s klávesnicou, dcéra to ma z Mall.sk, tak by som si eše zadovážila na svoj. Na mall to vyšlo 12 eur, z ali okolo 5-6.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od anitac » Uto Dec 30, 2014 5:20 pm

Asi ten kabátik nafotím a uvidím.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned Júl 19, 2009 1:24 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od anitac » Pia Jan 09, 2015 11:30 am

Pridala som inzerát na ten flaušový kabátik.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned Júl 19, 2009 1:24 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Pia Jan 09, 2015 6:40 pm

no ja zatial sledujem, ako mi veci cestujú :-) Už mam 2 veci na Slovensku, zatial na colnici, tak som zvedavá, ako rýchlo to odbavia a čo mi príde
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Objednávate z aliexpress.com

od silva3006 » Ned Jan 11, 2015 6:17 pm

ahoj, ano, objednavam a dost casto, chces nejako pomoct!?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Aug 15, 2008 8:40 pm

Re: Objednávate z aliexpress.com

od sandras » Ned Jan 11, 2015 8:42 pm

no ja viem obstojne po anglicky, tak som si čo to prečítala a hádam aj dobre objednala
otázky budú, ak by mi niečo neprišlo, alebo by to nebolo OK :wink: tak čo potom s tým...
už si niečo reklamovala/vracala? A kolko v priemere trvá dodávka? Ja som objednávala 29.12. a ešte doma nemám nič, čo je asi ešte v norme...

čo najviac objednávaš? Aj oblečenie, kozmetiku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť