Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Očkovanie - Očkovanie proti klieťovej encefalitíde

Očkovanie proti klieťovej encefalitíde

od janka97 » Pia Apr 09, 2010 7:57 pm

Babenky čaute neviete či poisťovňa apollo prepláca očkovanie proti kliešťovej encefalitíde???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od babatka » Pia Apr 09, 2010 8:34 pm

Prepláca, ale len deťom do 18 rokov. Ja som menila aj kvôli tomu poisťovňu na apollo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Štv Jún 11, 2009 2:28 pm

Re: Očkovanie proti klieťovej encefalitíde

od Janka81 » Pia Apr 09, 2010 10:03 pm

janka97 píše:Babenky čaute neviete či poisťovňa apollo prepláca očkovanie proti kliešťovej encefalitíde???


cicuška,to si mi mohla rovno napísať :wink: samozrejme,že ano..už tak fungujem s malým dlho..aj základ aj preočkovania po troch rokoch :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Sob Apr 10, 2010 10:18 am

ďakujem baby som nevedela ako to je keď tá poisťovna apollo sa presunula do dôvery či to náhodou nezrušli, syna som dávala očkovať pred dvoma rokmi a vtedy to preplácali a teraz som chcela dcérku. A ešte jedna vec teraz už keď je apríl neni neskoro na očkovanie :?: :?: :?: :?: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Sob Apr 10, 2010 10:24 am

janka97 píše:ďakujem baby som nevedela ako to je keď tá poisťovna apollo sa presunula do dôvery či to náhodou nezrušli, syna som dávala očkovať pred dvoma rokmi a vtedy to preplácali a teraz som chcela dcérku. A ešte jedna vec teraz už keď je apríl neni neskoro na očkovanie :?: :?: :?: :?: :?:



Ahojky..moja :wink: ešte stíhaš :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Sob Apr 10, 2010 10:29 am

vieš lebo lekárka mi povedala už pred dvoma týždňami že je už neskoro.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Sob Apr 10, 2010 10:44 am

janka97 píše:vieš lebo lekárka mi povedala už pred dvoma týždňami že je už neskoro.



Zapamätaj si jedno pravidlo--NIKDY nie je neskoro :lol: :lol: :lol: a každý lekár povie inak..daj ju očkovať a hotovo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Sob Apr 10, 2010 10:49 am

Janka81 píše:
janka97 píše:vieš lebo lekárka mi povedala už pred dvoma týždňami že je už neskoro.



Zapamätaj si jedno pravidlo--NIKDY nie je neskoro :lol: :lol: :lol: a každý lekár povie inak..daj ju očkovať a hotovo :wink:



Ok hneď v pondeok tam nabehnem len ešte mi daj vedieť či si vakcínu v lekárni platila a potom ti ju poisťovňa preplatila, alebo v lekárni si niečo doplácala,??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Sob Apr 10, 2010 4:52 pm

janka97 píše:
Janka81 píše:
janka97 píše:vieš lebo lekárka mi povedala už pred dvoma týždňami že je už neskoro.



Zapamätaj si jedno pravidlo--NIKDY nie je neskoro :lol: :lol: :lol: a každý lekár povie inak..daj ju očkovať a hotovo :wink:



Ok hneď v pondeok tam nabehnem len ešte mi daj vedieť či si vakcínu v lekárni platila a potom ti ju poisťovňa preplatila, alebo v lekárni si niečo doplácala,??


Išla som pediatričke,tá mi ju napísala na recept a v lekárni dali zadara :lol: Možno teraz aj bez receptu dávajú,ale pochybujem,ved to nie su žuvačky :wink:
Musíme si tu nájsť nejakú lekárničku-Mgr. :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Sob Apr 10, 2010 5:22 pm

Janka81 píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:
janka97 píše:vieš lebo lekárka mi povedala už pred dvoma týždňami že je už neskoro.



Zapamätaj si jedno pravidlo--NIKDY nie je neskoro :lol: :lol: :lol: a každý lekár povie inak..daj ju očkovať a hotovo :wink:



Ok hneď v pondeok tam nabehnem len ešte mi daj vedieť či si vakcínu v lekárni platila a potom ti ju poisťovňa preplatila, alebo v lekárni si niečo doplácala,??


Išla som pediatričke,tá mi ju napísala na recept a v lekárni dali zadara :lol: Možno teraz aj bez receptu dávajú,ale pochybujem,ved to nie su žuvačky :wink:
Musíme si tu nájsť nejakú lekárničku-Mgr. :wink: :wink: :wink:


Jani ja som to myslela tak, že keď mi ju predpíše, či niečo platím v lekárni a potom mám ísť do poisťovne kde mi to preplatia, lebo aj takto to niekde je. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Sob Apr 10, 2010 5:41 pm

No ved ja som Ta Janulík pochopila :wink: Preto som písala,že mi ju dali v lekárni na predpis zadarmo--čiže to apollo preplatilo priamo lekárni :lol: :lol: a ja som tam nemusela utekať :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť