Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Odplienkovanie

Odplienkovanie

od Tasija » Uto Sep 16, 2014 12:43 pm

Nekonečná téma týkajúca sa každej z nás. Maminky poraďme si nejaké tipy, triky, čo sme vyskúšali, čo nám funguje. Malého sme spolu s mamou odplienkovali za jediný deň presne v 2 rokoch, nemal takmer žiadnu nehodu. Pri malej sa mi nedarí vôbec ... :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Odplienkovanie

od vladkaPD » Uto Sep 16, 2014 4:01 pm

a kolkoze ma rokov?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Odplienkovanie

od melindi » Ned Sep 28, 2014 7:07 am

Aj ja mám také problémy. Už sadne na nočník. Ale cikať nechce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Odplienkovanie

od Tasija » Pon Nov 10, 2014 2:04 pm

vladkaPD píše:a kolkoze ma rokov?


2 roky 3 mesiace ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Odplienkovanie

od Tasija » Pon Nov 10, 2014 2:05 pm

melindi píše:Aj ja mám také problémy. Už sadne na nočník. Ale cikať nechce.


Ona sa mi do nočníka vyciká vždy, keď ju tam posadím ... ale nikdy sa nevypýta ... nechávam ju bez plienky doma, nočník má pod nosom, ale aj tak sa vyciká do nohavíc a je jej to úplne jedno, ju to vôbec netrápi ... donekonečna si to vysvetľujeme, ale k ničomu to nevedie ... ja neviem, či ju nejako mierne trestať, ke´d sa vyciká do tých gatí alebo čo robiť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Odplienkovanie

od keilayh » Pon Nov 10, 2014 2:46 pm

Tasija píše:
melindi píše:Aj ja mám také problémy. Už sadne na nočník. Ale cikať nechce.


Ona sa mi do nočníka vyciká vždy, keď ju tam posadím ... ale nikdy sa nevypýta ... nechávam ju bez plienky doma, nočník má pod nosom, ale aj tak sa vyciká do nohavíc a je jej to úplne jedno, ju to vôbec netrápi ... donekonečna si to vysvetľujeme, ale k ničomu to nevedie ... ja neviem, či ju nejako mierne trestať, ke´d sa vyciká do tých gatí alebo čo robiť



Asi nieje ešte pripravená. Deti netreba porovnávať, každé je iné. Môj sa odučul takmer v 3rokoch. Samozrejme pre niekoho to je velmi neskoro, pre mňa bolo zas nezmyselné stále sa pýtanie ideš cikať, ideš cikať :roll: Takže sme to neriešili a keď prišiel jeho čas, išlo to velmi rýchlo. A dokonca asi po týždni sme aj na noc plienky nemali.
Kamošky malá zas napr. bola bez plienky už v 1,5roku ale ešte v 4rokoch mala plienky na noc. Takže čo je lepšie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Odplienkovanie

od Tasija » Pon Nov 10, 2014 3:02 pm

keilayh píše:
Tasija píše:
melindi píše:Aj ja mám také problémy. Už sadne na nočník. Ale cikať nechce.


Ona sa mi do nočníka vyciká vždy, keď ju tam posadím ... ale nikdy sa nevypýta ... nechávam ju bez plienky doma, nočník má pod nosom, ale aj tak sa vyciká do nohavíc a je jej to úplne jedno, ju to vôbec netrápi ... donekonečna si to vysvetľujeme, ale k ničomu to nevedie ... ja neviem, či ju nejako mierne trestať, ke´d sa vyciká do tých gatí alebo čo robiť



Asi nieje ešte pripravená. Deti netreba porovnávať, každé je iné. Môj sa odučul takmer v 3rokoch. Samozrejme pre niekoho to je velmi neskoro, pre mňa bolo zas nezmyselné stále sa pýtanie ideš cikať, ideš cikať :roll: Takže sme to neriešili a keď prišiel jeho čas, išlo to velmi rýchlo. A dokonca asi po týždni sme aj na noc plienky nemali.
Kamošky malá zas napr. bola bez plienky už v 1,5roku ale ešte v 4rokoch mala plienky na noc. Takže čo je lepšie?



Áno, to ja všetko viem, že netreba porovnávať a každý má svoj čas ... ale čakáme ďalšie a mať doma dve plienkované deti je skutočne záber pre rodinný rozpočet, tak sa ju snažím k tomu nejako naviesť ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Odplienkovanie

od keilayh » Pon Nov 10, 2014 3:39 pm

Tasija píše:Áno, to ja všetko viem, že netreba porovnávať a každý má svoj čas ... ale čakáme ďalšie a mať doma dve plienkované deti je skutočne záber pre rodinný rozpočet, tak sa ju snažím k tomu nejako naviesť ...


Ach táák. A dávaš ju na šerblík či na záchod? Alebo sú pre deti aj také schodíky, možno by sa jej to páčilo.

http://www.babybazar.sk/ostatne/schodik ... 11512.html
http://www.babybazar.sk/ostatne/schodik ... 51894.html
Prílohy
5311512_1.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Odplienkovanie

od Tasija » Pon Nov 10, 2014 4:10 pm

keilayh píše:
Tasija píše:Áno, to ja všetko viem, že netreba porovnávať a každý má svoj čas ... ale čakáme ďalšie a mať doma dve plienkované deti je skutočne záber pre rodinný rozpočet, tak sa ju snažím k tomu nejako naviesť ...


Ach táák. A dávaš ju na šerblík či na záchod? Alebo sú pre deti aj také schodíky, možno by sa jej to páčilo.

http://www.babybazar.sk/ostatne/schodik ... 11512.html
http://www.babybazar.sk/ostatne/schodik ... 51894.html


hej, to by sa jej možno páčilo, len sa nám to nezmestí na vécko :D :lol: Dávam ju na šerblík ... ona to nijako neodmieta, ohromne tlieska, ked´sa jej to podarí, ale vôbec ju to nemotivuje k tomu, aby tam šla znova ... :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Odplienkovanie

od keilayh » Pia Nov 14, 2014 11:24 am

Tasija píše:hej, to by sa jej možno páčilo, len sa nám to nezmestí na vécko :D :lol: Dávam ju na šerblík ... ona to nijako neodmieta, ohromne tlieska, ked´sa jej to podarí, ale vôbec ju to nemotivuje k tomu, aby tam šla znova ... :?


Ono sa to dá zložiť na placku, nemusi to byť na wc-ku stále. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Odplienkovanie

od Tasija » Pia Nov 14, 2014 9:31 pm

keilayh píše:
Tasija píše:hej, to by sa jej možno páčilo, len sa nám to nezmestí na vécko :D :lol: Dávam ju na šerblík ... ona to nijako neodmieta, ohromne tlieska, ked´sa jej to podarí, ale vôbec ju to nemotivuje k tomu, aby tam šla znova ... :?


Ono sa to dá zložiť na placku, nemusi to byť na wc-ku stále. :wink:


:lol: :lol: :lol: to som pochopila, sa rehocem, keď som si tam muža predstavila na tom :lol: :lol: :lol: :lol: ja som myslela, že na dĺžku dopredu sa nám to tam asi nezmestí :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť