Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - OLGA GASPERCOVA-NASIEL SA VINNIK!!!!!!

od berunka » Ned Apr 21, 2013 9:35 pm

mne sa po dvoch rokoch ozvali z polície, aby som prišla svedčiť proti Oľge G. tak tam zajtra idem, keďže som ju nahlásila na políciu ale práve "malovali" a nemali na mňa čas a odbili ma s tým že 65€ je málo na to, aby ju nejak stíhali, tak som kašlala na to, no tak som zvedavá čo teraz poriešia... peniaze asi už nikdy neuvidím....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 4:53 pm

od misena741 » Pon Apr 22, 2013 1:38 pm

ahoj mna dostala tiez na vymenu.ja som jej poslala odrazadko,ona mne nic.Ale mala som jej telefone cislo,stale som jej volala,vyhrazala sa.nakoniec mi poslala peniaze,aj za postovne.Takze nebola som nijako poskodena.Ale nechapem to ,uz sa to tu prebera roky.keby ste sa vsetky dali dokopy,aj za male sumy,bola by uz davno potrestana.Ved uz bolo poskodenych aj viac ako 100 a stale pribudaju.Uz by sa to malo konecne zastavit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 6:45 pm

Re: OLGA GASPERCOVA-NASIEL SA VINNIK!!!!!!

od juro321 » Str Apr 24, 2013 8:52 am

1carrie1 píše:je to OLGA GASPERCOVA admin mi to zistil.Mame podat trestne oznamenie hromadne.Tyka sa to mojej temy pod nazvom TAK UZ DOST.A prave sa na nu stazuju aj v minibazare jedna pani jej poslala peniaze za bicykel a bicykel nikde. :twisted:
:evil: JE TO DCERA BEATY BENIKOVEJ Z CUNOVA MIMOCHODOM BENIKOVA MA FACTORING A PRVA SLOVENSKO CESKA ATD CEZ CO OKRADA LUDI O DOM ,BYT CITAJTE V PLUSKE POTOM VYPLAKAVA VRAJ NEMALI PENIAZE TAK CHCELA POMOCT...JAJ SVINA JE TO A VIDIM JE DCERENKA SA UCI OD MAMINY
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Apr 24, 2013 8:43 am

od ika11123 » Pia Máj 03, 2013 8:34 pm

Odkial je tá OLGA GASPERCOVA
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Štv Máj 28, 2009 5:12 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť