Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bábätko - opalovak pre babatko

opalovak pre babatko

od Ljublju » Str Jún 17, 2009 7:53 pm

prosim,poradte,mame 10 mesiacov a potrebujem mlieko na opalovanie s minerlanymi filtrami,alebo kombinaciu mineral+chemia.K moru nejdeme,tak nam staci nieco "obycajnejsie",vraj daylong nie je vhodny,ale ze veleda je dobra,tak teraz neviem.Nie zase za cca 20eur
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od sandras » Str Jún 17, 2009 8:00 pm

ja mam dobru skúsenosť z Eucerin a Bioderma
natierame sa tým celá rodina

a male babo asi radšej chrániť celotelovými plavkami (alebo na súši aj dlhšie biele triko) ako krémikmi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od NinoundKarin » Pia Jún 19, 2009 3:03 pm

Do roka by sa nemalo natierat, ale vyhnut sa slnku, ved jeho koza je 4 krat tensia ako nasa.
100% mineralne mlieko mas napr. od Avene za 15 Euro a vydrzi aj 2 roky, ziadna chemia, ziedne hormony ako ine lacne mlieka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned Feb 08, 2009 1:26 pm

od Ljublju » Pia Jún 19, 2009 10:36 pm

v tejto nasej lekarni mali len Sebamed a Daylong,vzala som radsej ten Sebamed 30-ku,tak narychlo som nemala ako ist zhanat do mesta
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť