Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Označenie "Nový tovar"

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Označenie "Nový tovar"

od andrea0075 » Sob Jún 11, 2011 1:19 pm

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako to funguje s označením "nový tovar". Ďakujem za odpoveď
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 12, 2011 8:47 am

od lubiva » Sob Jún 11, 2011 4:41 pm

Oznacenie "NOVY TOVAR" maju iba ucty GOLD a SILVER. Vy mate STANDART ucet, takze NOVY TOVAR nemozete predavat. Ked si aj nahodite inzerat s novym tovarom a admin to uvidi, tak Vam ho vymaze. Ak chcete predavat novy tovar, musite si zakupit ucet GOLD alebo SILVER.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Feb 21, 2010 6:15 pm

od otrida11 » Sob Jún 11, 2011 8:27 pm

PODLA MNA TO NIE JE TAKE JEDNOZNACNE. :roll:
ISTE JE, ZE OZNACIT INZERAT "NOVY TOVAR" MAJU MOZNOST LEN UZIVATELIA S PREDPLATENYM UCTOM. (SILVER, GOLD).
ALE AJ OSTATNI MOZU KLUDNE PREDAVAT, TEDA POSUNUT DALEJ NOVE, NEPOUZITE VECI (NEVHODNY DAR, NEVYHOVUJUCA VELKOST ATD...) :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od alex » Pon Jún 13, 2011 8:56 am

otrida11 píše:PODLA MNA TO NIE JE TAKE JEDNOZNACNE. :roll:
ISTE JE, ZE OZNACIT INZERAT "NOVY TOVAR" MAJU MOZNOST LEN UZIVATELIA S PREDPLATENYM UCTOM. (SILVER, GOLD).
ALE AJ OSTATNI MOZU KLUDNE PREDAVAT, TEDA POSUNUT DALEJ NOVE, NEPOUZITE VECI (NEVHODNY DAR, NEVYHOVUJUCA VELKOST ATD...) :lol: :lol:


nie, nikto pod účtom štandard nemôže predávať nový ani nenosený tovar (čo samozrjeme, veľa ludí nerešpektuje). Na takýto predaj je potrebný aspoň účet silver.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od otrida11 » Uto Jún 14, 2011 2:31 pm

...ALE TO SNAD NIE... :roll:
AK NIEKOMU STOJI V SKRINI NEJAKA KABELKA, PARFEM, ALEBO TRICKO (NEVHODNY DARCEK) NEMOZE SA TOHO "ZBAVIT" TAKYM SPOSOBOM, ZE BY TO TU PREDAL? :?
VSAK BAZAR JE O KUPE A PREDAJI NEPOTREBNYCH VECI. A TO VOBEC NIE JE NA SKODU, KED SU AJ NEPOUZITE... :wink:

ALEX, NEMYSLELA SI TU SKOR NA KONKRETNOSTI, AKO NAPRIKLAD "ZIVNOSTNIKOU" ALEBO "TIEZ ZIVNOSTNOKOU", KTORY PREDAVAJU VO VELKOM?????
VTEDY ANO. NECH SI PREDPLATI...
JE SICE PRAVDA, ZE VTEDY TO UZ S BAZAROM NEMA NIC SPOLOCNE, ALE NECH...
ALE ZE NIEKOMU, CO MA CAKOMPAK 9 INZERATOU, NEJAKA NEPOUZITA VEC ZAPADA PRACHOM TAK TO POSUVA, TEDA BY TO PREDAL...

NECHAPEM, PRECO TO NEMOZE REALIZOVAT V STANDARD UCTE... :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od alex » Str Jún 15, 2011 8:12 am

Pretože štandard účet je len na predaj použitých vecí.
Vždy sa totiž nájde niekto, kto si ponahadzuje nové veci a bude tvrdiť že ich dostal a pod. a pritom to nieje pravda.
To by mohli potom napísať všetci a účty by tu nemuseli vôbec byť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od otrida11 » Str Jún 15, 2011 9:41 am

KED TAK, TAK TAK... :wink:
CHAPEM O COM HOVORIS A TY URCITE TIEZ O COM HOVORIM JA. :wink:
MEDZI PREDAJOM A PREDAJOM NOVEHO, NEPOUZITEHO TOVARU JE PRIEPASTNY ROZDIEL, VIEM, TAZKO BY SA TO DALO USTRAZIT...
LEN MI TO PRIPADA NEFER VOCI TYM, KTORI LEN SEM-TAM NIECO VLASTNé, NEPOTREBNé........
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od andrea0075 » Str Jún 15, 2011 10:46 am

Mám tam jedno tričko, ktorého veľkosť mi bohužiaľ nesedí, tak som ho dala na bazar aby som ho posunula ďaléj niekomu komu bude sedieť veľkosť. Neoznačila som ho ako nový tovar za tým učelom, aby som dosiahla nejaký bočný zisk, jednoducho je škoda ho nechať len tak položené. Označila som ho ako nový tovar len preto, lebo je nové nepoužité s vysačkami a jednoducho mi nesedí!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 12, 2011 8:47 am

od alex » Str Jún 15, 2011 10:55 am

andrea0075 píše:Mám tam jedno tričko, ktorého veľkosť mi bohužiaľ nesedí, tak som ho dala na bazar aby som ho posunula ďaléj niekomu komu bude sedieť veľkosť. Neoznačila som ho ako nový tovar za tým učelom, aby som dosiahla nejaký bočný zisk, jednoducho je škoda ho nechať len tak položené. Označila som ho ako nový tovar len preto, lebo je nové nepoužité s vysačkami a jednoducho mi nesedí!


http://www.babybazar.sk/podmienky.php

Všeobecné podmienky používania
V. POVINNOSTI POUŽÍVATEĽA
9. Užívatelia, ktorí nemajú predplatený účet Silver alebo Gold, nemôžu predávať nový tovar, ani ponúkať služby za účelom zisku!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od andrea0075 » Str Jún 15, 2011 11:06 am

Ale ja nie som jediný používateľ, ktorý predáva vec, ktorá je nová ale nesedí, tak ju posúva ďaléj. Nie som používateľ, ktorý ma na stránke 10 nových vecí a ma štandartný účet a robí to za účelom zisku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 12, 2011 8:47 am

od alex » Str Jún 15, 2011 12:01 pm

andrea0075 píše:Ale ja nie som jediný používateľ, ktorý predáva vec, ktorá je nová ale nesedí, tak ju posúva ďaléj. Nie som používateľ, ktorý ma na stránke 10 nových vecí a ma štandartný účet a robí to za účelom zisku.


Raz su stanovené podmienky babybazaru, tak sa nimi treba riadiť.
Tak ako sa vy vyhovárate na druhých užívateľov, iní sa môžu vyhovoárať zrova na Vás. Účet štandard je len na predaj použitých vecí. Ak máte na predaj nový či nenosený tovar je potrebný aspoň účet silver

http://www.babybazar.sk/ucty.php
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Str Jún 15, 2011 1:28 pm

Tiez si myslim ,ze je to za vlasy pritiahnute.Urcite by nikomu nevadilo,ked si niekto preda jednu dve nove veci,nie za ucelom zisku,ale len preto lebo nesadli alebo nestihli ponosit.Skor mi vadia,takí co tu predavaju Fake a je ich tu neurekom a robia to vo velkom pod uctami Gold a Silver a tym porusuju zakon.S tym by ste mali nieco robit,nie nutit ludi ,aby si kvoli jednemu novemu tricku co im nesadlo platili Silver.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od alex » Str Jún 15, 2011 1:43 pm

martinka74 píše:Tiez si myslim ,ze je to za vlasy pritiahnute.Urcite by nikomu nevadilo,ked si niekto preda jednu dve nove veci,nie za ucelom zisku,ale len preto lebo nesadli alebo nestihli ponosit.Skor mi vadia,takí co tu predavaju Fake a je ich tu neurekom a robia to vo velkom pod uctami Gold a Silver a tym porusuju zakon.S tym by ste mali nieco robit,nie nutit ludi ,aby si kvoli jednemu novemu tricku co im nesadlo platili Silver.


Práveže to ľuďom vadí, preto kontaktujeme rad-radom všetkých užívateľov, ktorí majú v bazariku nové či nenosené veci.
Vždy sa totiž nájde niekto, kto sa bude na dané inzeráty odvolávať "ona môže prečo ja nie"
Taktiež je pri inzerátoch "oznámiť adminovi" chodia nám dokonca upozornenia ak je v popise napísané AKO nové, aj keď takéto inzeráty sú v poriadku.

Alebo príklad: dotyčná predáva nový tovar, je jej odstránený a má zablokované pridávanie inzerátov (keďže nerešpektovala naše upozornenie). Namiesto toho aby danu vec poriešila, vytvorí si nový nick kde má opäť nový tovar. Opäť je kontaktovaná, kde mi odpíše dobre predplatím si silver a na druhý deň mi príde správa ale ja som to všetko mala darované.
A takto by som mohla pokračovať.
Takže vďaka takýmto "špekulantom" kontaktujeme rad-radom všetkých
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Str Jún 15, 2011 2:40 pm

No tak to je veru smiešne,niektorí sa musia velmi nudit,ked maju cas sledovat a bonzovat.A co s tymi Fake ,bude sa nieco robit?Lebo keby sa do toho niekto pustil,stacilo by to aj na zrusenie celeho bazaru.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od admin » Str Jún 15, 2011 3:01 pm

Nikdy nie je mozne dokonale odhalit fake tovar. Aj v kamennych obchodch je vela spekulantov ktori ponukaju znackovy tovar a popri tom aj fake dovezeny z tretich krajin, toto je zalazitost SOI, my nie sme tovaro znalci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť