Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské mená - Pekne meno

Pekne meno

od snehurva » Pia Aug 28, 2009 10:18 pm

Pozna niekto meno Lusy? Nemožem ho naist na internete a neviem kedy ma toto meno meniny. Ak by ste niekto poznali tak rada budem vediet niečo nove. Neviem či s tym menom treba na matriku či ho tam maju zapisane. :D :D :D Lebo už čoskoro budem vypisovat papiere a tak sa potrebujem niečodozvediet. Dakujem :idea: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od katelara » Pia Aug 28, 2009 11:10 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Uto Jún 17, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topoľčany

od kvanka » Sob Aug 29, 2009 10:07 am

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Apr 28, 2009 7:41 pm

od snehurva » Sob Aug 29, 2009 10:53 am

Dakujem za pomoc ale to meno tam nieje. Ani Lusy ani Lusiana. Iba Lusita a to sa mi nepači. Jedna osoba z Nitri ma to meno ale už kolko krat som jej pisala email ale neodpisuje. Neviete ešte o niečom? Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od katelara » Sob Aug 29, 2009 11:32 am

snehurva píše:Dakujem za pomoc ale to meno tam nieje. Ani Lusy ani Lusiana. Iba Lusita a to sa mi nepači. Jedna osoba z Nitri ma to meno ale už kolko krat som jej pisala email ale neodpisuje. Neviete ešte o niečom? Dakujem

Ak viete, že na Slovensku už také meno je, tak nemusíte isť na matriku. V tom prípade je už zaregistrované. Ja mám Laru a tiež som nebola na matrike, keďže som vedela, že je už na matrike zapísané. A na matrike Vám aj tak nepovedia kedy má meniny, keďže nieje to meno v našom kalendári.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Uto Jún 17, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topoľčany

od snehurva » Sob Aug 29, 2009 11:56 am

Takže ked pojdem pondelok do tt hned sa pojdem spitat či ho tam maju. A neviete na ake oddelenie? Neviem či ho ma len ako nick alebo je to jej vlastne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od inguli » Sob Aug 29, 2009 12:07 pm

snehurva píše:Dakujem za pomoc ale to meno tam nieje. Ani Lusy ani Lusiana. Iba Lusita a to sa mi nepači. Jedna osoba z Nitri ma to meno ale už kolko krat som jej pisala email ale neodpisuje. Neviete ešte o niečom? Dakujem


Vobec nemam v umysle ta urazat ale mozno citala diskusiu"mladucke matky"co si zalozila a nakoniec nedokoncila :wink: ...akurat ze kazda si teraz mysli o tebe vselico no mozno preto ta pani nereaguje...ved ani ty si nezvykla....A inak ak povies v nemocnici ze chces to meno dat tam sa hned dozvies odpovede ci mozes alebo nie,treba si vybrat viac
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od snehurva » Sob Aug 29, 2009 1:16 pm

Ja viem. Ale ved viete ako to je v tehotenstve. Hormony. Nechcela som nikoho urazit. Viem že ste mi neverili a tie protivne reči ma tak vitočili že som napisala to čo som napisala. Chcela som sa ospravedlnit. Ale či by to pomohlo. Nechcela som sa dat lutovat len som chcela pomoct sestre.


Ale to je dlha doba lebo ja mam termin 27. februara. A do tedy čakat?
Ozaj neviete kedy sa da na 3D ultra... zistit pohlavie. Teraz niekedy tam pojdem volat. Dakujem. A to meno tak ako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od kvanka » Sob Aug 29, 2009 8:30 pm

Moja odpoveď obsahovala iba "linky" ,a to ostatné bolo možné vyriešiť pomocou nich.
Tak to teda zhrniem.
Databázou mien pre matriky je server :
www.babynameworld.com
ale tam "Lusy" naozaj nie je,a keď nie je tam,tak potom je možné,že je to iba nick a nie meno.
Ale aj tak ostávajú ešte ďaľšie možnosti :
1.najsť krajinu ,kde také meno je,a na jej zastupiteľskom úrade vybaviť potrebné papiere,
2.najsť ženu na Slovensku,ktorá má v Op meno "Lusy"
3.použiť "Lucy",tá v databáze je
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Apr 28, 2009 7:41 pm

od snehurva » Sob Aug 29, 2009 10:13 pm

Ale ved je herečka Lusy Liu alebo tak nejak a nejaka baba v Polsku a neviem kde. Ale neviem ako sa tam dostat. Nemaju tam email schranku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od adinka33 » Sob Aug 29, 2009 10:26 pm

snehurva píše:Ale ved je herečka Lusy Liu alebo tak nejak a nejaka baba v Polsku a neviem kde. Ale neviem ako sa tam dostat. Nemaju tam email schranku.



ta herecka sa vola Lucy,,,,Lucy Liu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od kvanka » Ned Aug 30, 2009 2:11 am

Nastav si "Google",rozšírené vyhľadávanie,a hľadaj presnú frázu "Lusy name"
A potom už je to jednoduché...
Stačí klikať na odkazy...
Ale aj tak,v mojej prvej odpovedi pre Teba,je všetko ,čo potrebuješ.
Chcelo to iba viac trpezlivosti,alebo času ...
Ak neveríš tak sa o tom môžeš presvedčiť sama,lebo to naj prekvapenie príde až teraz :

http://babynamesworld.parentsconnect.co ... _Lusy.html

alebo aj presnejšie :

http://babynamesworld.parentsconnect.co ... mes-4.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Apr 28, 2009 7:41 pm

od snehurva » Ned Aug 30, 2009 9:59 am

Takže ekzistuje. Velmi pekne dakujem velmi moc mi to pomohlo teraz ešte zistit kedy ma meniny. Ale aj tak terošku som nerozumela lebo to bolo po ang. a ja viem po nem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od sandras » Ned Aug 30, 2009 10:52 am

podla mna to tiež by malo byť Lucy a nie Lusy
hladala som na www.calendar.sk ale nenašlo to takto písanú podobu mena
a ak je to teda Lucy (v angl. vyslovovane Lusy), potom ma meniny u nás normálne na Luciu

na tej sránky, čo dali predo mnou je to vraj české meno, odvodenina od Lucie ... takže žiadne oficiálne uznané meno, domácku podobu na matrike asi nezapíšu

inak, hodila som na tu stránku aj meno mojej dcerky, ktoré normálne existuje, je aj v našom kalendári a nenašlo ho tam
takže skus ešte na www.wikipedia.sk, sekcia Meniny na Slovensku

pohlavie vidno už okolo 20.tt a v 30.tt aj na bežnom ultrazvuku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Andreake » Ned Aug 30, 2009 12:01 pm

Moja dcerka je tiez so svojim menom jedina na SK (zatial), jej meno je ale uplne bezne v severskych krajinach - nic som na ziadnom urade nemusela vybavovat - stacilo, ze to meno v nejakej krajine skutocne existuje - takze ak zistis, ze ozaj existuje, nemusis vybavovat vobec nic, len ho po porode normalne zapisat na matrike.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť