Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - platené členstvo

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

platené členstvo

od sonapet » Štv Sep 23, 2010 1:26 pm

ahojte. chcem sa spýtať ako to je s plateným členstvom. mala som predplatený balík Silver a pozabudla som to teraz zaplatiť, ale už som to zaplatila včera (posledný deň zaplatenia) , ale inzeráty mi niektoré zmizli. chcem sa spýtať ako to je, ak im nabehnú na účet peniaze za členstvo, či mi tie inzeráty nahrajú naspäť alebo si to budem musieť zase všetko ponahadzovať znova? ďakujem. Soňa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 5:13 pm

Re: platené členstvo

od alex » Štv Sep 23, 2010 1:52 pm

sonapet píše:ahojte. chcem sa spýtať ako to je s plateným členstvom. mala som predplatený balík Silver a pozabudla som to teraz zaplatiť, ale už som to zaplatila včera (posledný deň zaplatenia) , ale inzeráty mi niektoré zmizli. chcem sa spýtať ako to je, ak im nabehnú na účet peniaze za členstvo, či mi tie inzeráty nahrajú naspäť alebo si to budem musieť zase všetko ponahadzovať znova? ďakujem. Soňa.


Keďže ste to nestihli, automatickym systemom vam bol prepnutý účet silver na účet štandard, v ktorom je max. počet inzerátov 150. Čiže inzeráty navyše sa Vám len presunuli. Keď sa Vám spustí účet silver, stačí dať inzeráty iba obnoviť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sonapet » Pia Sep 24, 2010 10:25 pm

ďakujem za odpoveď a aj za info, ako to vlastne funguje. ešte sa mi to nestalo, až teraz, už si budem dávať pozor na platby. účet už mám aktivovaný naspäť na SILVER a inzeráty všetky naspäť v ponuke. ešte raz ďakujem. Soňa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 5:13 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť