Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Plienka na noc

Plienka na noc

od astronell » Sob Feb 07, 2009 3:41 pm

Baby, ako ste odnaucili svoje deti od plienky v noci :?: Moja mala ma 3 roky. Cez den je bez plienky uz rok. S tym nebol absolutny problem. Jedneho dna sme plienku nedali a mala sa bez problemov pytala. V prvom tyzdni sa pocikala iba raz a potom uz vobec. Do dvoch tyzdnov sme prestali davat plienku aj na poobednajsi spanok. Pocikala sa iba 2-krat, ale to bola nasa chyba, lebo sme ju zabudli pred spanim dat na WC. V noci sme to skusali bez plienky viackrat, ale vzdy sa pocikala. Potom sa zase zacala kazdu chvilu budit, lebo sa bala, ze sa znova pocika a prebrala sa natolko, ze bola potom aj 3 hodidny hore. Tak sme sa vratili k plienke. Musim povedat, ze rano ju ma skoro vzdy plnnu, t.z., ze cika viackrat. Pred spanim jej uz pit nedavam. V noci nepije vobec. Neviem ako to riesit, poradte :roll: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Jan 08, 2008 1:00 am

od sandras » Sob Feb 07, 2009 4:18 pm

NO MY SME ZRUšILI PRI OBOCH NOčŃU PLIENKU DO 2 TýžDNOM PO DENNEJ ... lenže oni sa mi hned budili suchí
takže neviem, ked v noci ciká, nepomožeš si asi
maly sa nam začal v noci na cikanie budiť, väčšinou okolo 23:00 a potom už do rána vydrží, nehodu sme zatial nemali
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od dannii » Sob Feb 07, 2009 4:28 pm

no my nemame denne,,ale nocne ostali,ma 2rocky a 3mesiace.zalezi od dietatka,kamaratkin maly,bude mat 4 a na noc ma plienku,lekaka povedala ze do 5to nie je problem,tak to neries,nechaj tak,ona sa to nauci
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od astronell » Sob Feb 07, 2009 4:48 pm

Dakujem :) , snad na to sama pride :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Jan 08, 2008 1:00 am

od peetra » Sob Feb 07, 2009 5:06 pm

no moja mala bude mat za chvilku tri a tiez ma na noc plienku a tiez rano plnu a to nic nepije ani pred spanim ani v noci :? a este ide aj cikat pred spanim :? ale ties to neriesim zatial vzdy pozeram nakolko je mokra a ked uvidim ze bude menej mokra alebo viac krat po sebe sucha potom to vyskusam :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Sob Feb 07, 2009 5:08 pm

peetra píše:no moja mala bude mat za chvilku tri a tiez ma na noc plienku a tiez rano plnu a to nic nepije ani pred spanim ani v noci :? a este ide aj cikat pred spanim :? ale ties to neriesim zatial vzdy pozeram nakolko je mokra a ked uvidim ze bude menej mokra alebo viac krat po sebe sucha potom to vyskusam :D
si vazne ako ja :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Sob Feb 07, 2009 5:11 pm

dannii píše:
peetra píše:no moja mala bude mat za chvilku tri a tiez ma na noc plienku a tiez rano plnu a to nic nepije ani pred spanim ani v noci :? a este ide aj cikat pred spanim :? ale ties to neriesim zatial vzdy pozeram nakolko je mokra a ked uvidim ze bude menej mokra alebo viac krat po sebe sucha potom to vyskusam :D
si vazne ako ja :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Sob Feb 07, 2009 5:16 pm

kaslat na plienky,hlavne nech sa im dobre spinka,a prat este postelne+pyzamo kazdy den,by som nezvladla :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od alex » Sob Feb 07, 2009 5:21 pm

To sa odnaučiť nedá...dieťa musí na to prísť samé :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od astronell » Ned Feb 08, 2009 9:28 am

Tak ste ma trosku upokojili baby :wink: , ze nerobim taku strasnu chybu ked, ju silou mocou od tel plienky neodnaucam a este stale jej ju nechavam. Aspon viem, ze nie sme same s podobnym problemikom :lol: , a ze mate na to podobny nazor ako ja.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Jan 08, 2008 1:00 am

od sandras » Ned Feb 08, 2009 10:21 am

dannii píše:kaslat na plienky,hlavne nech sa im dobre spinka,a prat este postelne+pyzamo kazdy den,by som nezvladla :lol: :lol: :lol:

zabudla si ešte + sušiť matrac :roll: :lol: :lol: :lol:

ja som do postielky kupila nepremokavu podložku, taku čo prepušťa vzduch, vyše 8 € :shock: a na nete su ešte drahšie, len ta moja nie je uplne na celu postel, pod vankušikom nie je, to nevadí
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od dannii » Ned Feb 08, 2009 12:03 pm

sandras píše:
dannii píše:kaslat na plienky,hlavne nech sa im dobre spinka,a prat este postelne+pyzamo kazdy den,by som nezvladla :lol: :lol: :lol:

zabudla si ešte + sušiť matrac :roll: :lol: :lol: :lol:

ja som do postielky kupila nepremokavu podložku, taku čo prepušťa vzduch, vyše 8 € :shock: a na nete su ešte drahšie, len ta moja nie je uplne na celu postel, pod vankušikom nie je, to nevadí
no my to mame tiez,len mala to tam nechce,ani tu plachtu,ani podlozku a ani pdlozku pre mimco,jej vsetko vadi :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od sandras » Ned Feb 08, 2009 12:09 pm

dannii píše:
sandras píše:
dannii píše:kaslat na plienky,hlavne nech sa im dobre spinka,a prat este postelne+pyzamo kazdy den,by som nezvladla :lol: :lol: :lol:

zabudla si ešte + sušiť matrac :roll: :lol: :lol: :lol:

ja som do postielky kupila nepremokavu podložku, taku čo prepušťa vzduch, vyše 8 € :shock: a na nete su ešte drahšie, len ta moja nie je uplne na celu postel, pod vankušikom nie je, to nevadí
no my to mame tiez,len mala to tam nechce,ani tu plachtu,ani podlozku a ani pdlozku pre mimco,jej vsetko vadi :lol: :lol: :lol:

princeznička na hrášku :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od marosasona » Ned Feb 08, 2009 4:40 pm

Aj my sme tu už písali podobnú tému. Náš syn má 4 roky a tiež sme sa to ešte neodnaučili. Začali sme po Vianocach znova bez plienky, zo začiatku vydržal 4 dni suché,1x nehoda zas zo 4 dni sucho a potom sa dokázal pocikať aj 2x za noc. Po troch týždňoch neustáleho prania a budenia sa cez noc som to opäť vzdala. Skúsime v lete možno tiež ešte neprišiel ten správny čas. Možno do toho dozreje alebo to budeme riešiť ako zdravotný problém. No ešte nebudem predbiehať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Jún 15, 2008 12:00 am

od dannii » Ned Feb 08, 2009 5:07 pm

sandras píše:
dannii píše:
sandras píše:
dannii píše:kaslat na plienky,hlavne nech sa im dobre spinka,a prat este postelne+pyzamo kazdy den,by som nezvladla :lol: :lol: :lol:

zabudla si ešte + sušiť matrac :roll: :lol: :lol: :lol:

ja som do postielky kupila nepremokavu podložku, taku čo prepušťa vzduch, vyše 8 € :shock: a na nete su ešte drahšie, len ta moja nie je uplne na celu postel, pod vankušikom nie je, to nevadí
no my to mame tiez,len mala to tam nechce,ani tu plachtu,ani podlozku a ani pdlozku pre mimco,jej vsetko vadi :lol: :lol: :lol:

princeznička na hrášku :D
si to vystihla,fajnova je,vsetko jej vadi :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť