Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - PN-ka a vypoved

od janka97 » Pon Apr 19, 2010 10:07 am

Janka81 píše:
22Evka22 píše:
Janka81 píše:Ja som to pochopila tak,že Evka chce dať výpoved..ano Evy :?: :?:


Ano Jani,,presne tak,,asi som myslela,,zabudla som napisat,,ze ja som Ta co chce dat vypoved,,preto som sa pytala.Ale takyto tach mi neodporucili,,mohli by to pouzit proti mne


Evka a ako by to použili proti Tebe???ved to je jedno,kedy dáš výpoved,či hned po PN,alebo o mesiac,nie :?: :idea: :wink:



Evka ja som robila v jednom podniku, kde sa mi v kuse presilovali ruky, tak som marodila a hneď po marodke som doniesla výpoveĎ neodrobila som ani jeden deň po PN a v pohode mi to podpísali preplatili dovču a mala som klud a a hlavne pokoj čo sa týka nervovej stránky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od 22Evka22 » Pon Apr 19, 2010 11:00 am

janka97 píše:
Janka81 píše:
22Evka22 píše:
Janka81 píše:Ja som to pochopila tak,že Evka chce dať výpoved..ano Evy :?: :?:


Ano Jani,,presne tak,,asi som myslela,,zabudla som napisat,,ze ja som Ta co chce dat vypoved,,preto som sa pytala.Ale takyto tach mi neodporucili,,mohli by to pouzit proti mne


Evka a ako by to použili proti Tebe???ved to je jedno,kedy dáš výpoved,či hned po PN,alebo o mesiac,nie :?: :idea: :wink:



Evka ja som robila v jednom podniku, kde sa mi v kuse presilovali ruky, tak som marodila a hneď po marodke som doniesla výpoveĎ neodrobila som ani jeden deň po PN a v pohode mi to podpísali preplatili dovču a mala som klud a a hlavne pokoj čo sa týka nervovej stránky


To mas dobre,,nam okrem 10 dni dovolenky na ktore ma narok zamestnavatel,,urcuje aj kedy mozeme a kedy nemozeme k lekarovi.Skoro vzdy s a musim preobjednat ,,lebo ma nechcu uvolnit.Uz mam toho dost,,dnes sme doma na 60%,,v piatok som tam posledy den len do 12h.to ma drzi nad vodou,,ze to mam vazne len za par.Potom uz budem bez nervou aj ja,,nato sa tesim.A hlavne,,viac si uzijem mojho slniecka a budem sa s nou po vonku prechadzat v parade od teba :!: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od inguli » Pon Apr 19, 2010 11:09 am

janka97 píše:
gonica píše:
inguli píše:
22Evka22 píše:
Janka81 píše:kašli na nich vydriduchov,nech ti preplatia aj dovo :wink: :wink: :wink:


Ved to chcem,,urobit za touto pracou hrubu ciaru,,mat pokoj a klud :lol:


super vy mate problem ako odist:))))
a ja o rok/ po mat.dov./budem mat problem ako tam ostat :roll: :(



inguli...aj ja o rok nastupujem.....a uz teraz ma boli zaludok....... 8)




Inguli a gonica pripájam sa do vašej skupiny návrat do práce po MD už om si niečo zisťovala v bývalej robote, ale nevyzerá to ružovo pretož sme naraz odchádzali dve na MD a jedna sa už vrátila a pracovné miesta riedili,tak mi povedaôli, že by som musela ísť robotu, ktorú robiť nechcem nebudem a ani tam nenastúpim :wink: :wink: :wink: :wink:

Našťastie manžel má známeho tak si prácu istím ešte v jedenej inej firme, len to tiež nie je istota na 100% :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:



to mas ok potom no a kde som ja pracovala odtial teraz v maji idu prepustat dalsich 600 ludi tak asi voooobec sancu nemam kedze som tam odrobila len 7 mesiacov a ostala som tehotna :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť