Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - podhajska

od inguli » Uto Jún 15, 2010 10:30 pm

....aj som ta sem chcela napisat ze ty vies o tom viac :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od otrida11 » Uto Jún 15, 2010 10:58 pm

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

PRAVDA JE TAKA, ZE VOBEC NAS TO TAM NETAHA. :? :? :? UZ TO NIE JE TO, CO BEJVAVALO. :cry: :cry: :cry:

ALE TAKY VELKY MEDER (čALOVO). :lol: TO UZ JE INE KAFE. URCITE ODPORUCAM. CI UZ V ZIME, ALEBO V LETE. TAM JE FAJN. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od natusa » Uto Jún 15, 2010 11:31 pm

ingu zlatko co vy hladate ???pod nosom mate vadas nauzasnejsie tepmalne kupko u nas:)a ty furt vymyslas:)ja uzsa tam taaak tesim:D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Ned Jún 20, 2010 10:15 pm

natusa píše:ingu zlatko co vy hladate ???pod nosom mate vadas nauzasnejsie tepmalne kupko u nas:)a ty furt vymyslas:)ja uzsa tam taaak tesim:D


jasne jasne ale ved vy zas v piestanoch nieco a predsa chcete sem.. :lol: :lol: :lol: to je tak vies:)))toto tu mame doma a ja chcem z domu vypadnut:)))
a ked uz sme pri teme kedy pridete?
aby sme si dali stretko aby som bola doma:))))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Ned Jún 20, 2010 10:43 pm

otrida11 píše::P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

PRAVDA JE TAKA, ZE VOBEC NAS TO TAM NETAHA. :? :? :? UZ TO NIE JE TO, CO BEJVAVALO. :cry: :cry: :cry:

ALE TAKY VELKY MEDER (čALOVO). :lol: TO UZ JE INE KAFE. URCITE ODPORUCAM. CI UZ V ZIME, ALEBO V LETE. TAM JE FAJN. :lol:


fihaa to sa mi tam paci...kedy ste boli ?penzion gyory ..noo pekny a aj cenovo dobre :roll: zajtra dam manzelovi pozriet co nato povie
bola by to 1,5 hodinova cesta..hmm no uvidime :wink:
vy ste tam boli aj ubytovany?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť