Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Pohodlný kočík i pre väčšie dietatko-poradte...

Pohodlný kočík i pre väčšie dietatko-poradte...

od renuskacool » Pon Jan 26, 2009 12:06 pm

Ahojte maminy.Chcem vás poprosit o radu...Chcem si kúpit dáke golfky pre moju malú,ktora je taka gulka....Nechce sa velmi vozit ale kedže je to niekedy nevyhnutne-ešte má neistú chôdzu musíme sa vybavit dákym lahkym ale zároven priestrannym kočíkom.Môžete mi prosím poradit kde sa mám orientovat pri hladaní-aku značku a typ mi doporučíte?Veeeelmi pekne dakujem! :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od alex » Pon Jan 26, 2009 12:31 pm

A koľko má tvoja malá? Ja som prestriedala viacero kočíkov :wink: ak chceš iba na sem tam a malá ti už nespáva, tak veľmi ľahký aj skladný je quinny zapp ale ten sa nedá polohovať. Dobrý je aj moon buggy fit, ten mám aj ja, je super odpružený, ľahký aj skladný, dá sa polohovať chrbátik. No mne sa aj tak chodí najlepšie so šporťákom :) mám quinny speedi, super sa ovláda a je veľmi priestranný. Môj malý má 2r.9mes. a 14,5kg a ešte sa tam aj v pohode vyspí. Samozrejem tam má fusak a niekedy ešte aj deku.
Záleží aké máš predstavy, poprípade či sa musíš riadiť aj cenou :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sandras » Pon Jan 26, 2009 1:42 pm

my sme po hlbokom pri dcere kupovali CAM APOLLO, mala 8. mes. a ešte v nom aj spávala a vozili sme ju do 2,5 roka
nie su to klasicke golfky, skor menšia bugina, ale lahká, šikovná, a vyhodna cena, kupovali sme v CAREFOURE
ak to chceš len na par mesiacov, možno by som kukla nejaku takuto jazdenku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od renuskacool » Pon Jan 26, 2009 1:45 pm

alex píše:A koľko má tvoja malá? Ja som prestriedala viacero kočíkov :wink: ak chceš iba na sem tam a malá ti už nespáva, tak veľmi ľahký aj skladný je quinny zapp ale ten sa nedá polohovať. Dobrý je aj moon buggy fit, ten mám aj ja, je super odpružený, ľahký aj skladný, dá sa polohovať chrbátik. No mne sa aj tak chodí najlepšie so šporťákom :) mám quinny speedi, super sa ovláda a je veľmi priestranný. Môj malý má 2r.9mes. a 14,5kg a ešte sa tam aj v pohode vyspí. Samozrejem tam má fusak a niekedy ešte aj deku.
Záleží aké máš predstavy, poprípade či sa musíš riadiť aj cenou :wink:
Malá má 14 mesiacov a necelých 12kg.Momentálne mám trojkolku Graco ale chcem dačo lahšie,je to také nemotorné...V jednej ruke malú a v druhej koordinovat tento kočík.Takže dačo lahké,skladné.Na cene velmi nezáleží..Pozriem tie čo si napísala zatial.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od renuskacool » Pon Jan 26, 2009 1:49 pm

sandras píše:my sme po hlbokom pri dcere kupovali CAM APOLLO, mala 8. mes. a ešte v nom aj spávala a vozili sme ju do 2,5 roka
nie su to klasicke golfky, skor menšia bugina, ale lahká, šikovná, a vyhodna cena, kupovali sme v CAREFOURE
ak to chceš len na par mesiacov, možno by som kukla nejaku takuto jazdenku
Neviem,myslím že vzhladom na vek by sme ho ešte mohli využit.Chodíme všade autobusom,i na nákupy taže ešte by sa mohla povozit.... :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od adinka33 » Pon Jan 26, 2009 2:32 pm

AHOJ, MY SME TIEZ MALI CAM APOLLO, JE TO SKUTOCNE SUPER KOCIK A TEN TI MOZEM ODPORUCAT, AJ CENOVO JE VYHODNY, AJ SA VELMI DOBRE SOFERUJE 1 RUKOU, LEBO MA CELU RUCKU /NIE AKO GOLFACE 2 RUCKY/ A MAS TAM AJ VELA MIESTA NA ULOZENIE VECI A JE VELMI DOBRY NA SPINKANIE, DA SA TOTIZ TROSICKU HOJDAT....URCITE TI HO ODPORUCAM...:wink: :wink: :wink:

A AK BY SI NAHODOU CHCELA GOLFACE, TAK JA SOM BOLA VELMI SPOKOJNA S CHICCO C4, TERAZ JE TO CHICCO MULTIWAY...TIEZ JE VELMI PRIESTRANNY.... AJ TEN TI ODPORUCAM... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od renuskacool » Pon Jan 26, 2009 2:39 pm

adinka33 píše:AHOJ, MY SME TIEZ MALI CAM APOLLO, JE TO SKUTOCNE SUPER KOCIK A TEN TI MOZEM ODPORUCAT, AJ CENOVO JE VYHODNY, AJ SA VELMI DOBRE SOFERUJE 1 RUKOU, LEBO MA CELU RUCKU /NIE AKO GOLFACE 2 RUCKY/ A MAS TAM AJ VELA MIESTA NA ULOZENIE VECI A JE VELMI DOBRY NA SPINKANIE, DA SA TOTIZ TROSICKU HOJDAT....URCITE TI HO ODPORUCAM...:wink: :wink: :wink:

A AK BY SI NAHODOU CHCELA GOLFACE, TAK JA SOM BOLA VELMI SPOKOJNA S CHICCO C4, TERAZ JE TO CHICCO MULTIWAY...TIEZ JE VELMI PRIESTRANNY.... AJ TEN TI ODPORUCAM... :wink: :wink: :wink:
noooo,musím si pozriet tieto značky niekde na nete a uvidím.Zatial pekne dakujem za ochotu.... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od alex » Pon Jan 26, 2009 2:45 pm

adinka33 píše:AHOJ, MY SME TIEZ MALI CAM APOLLO, JE TO SKUTOCNE SUPER KOCIK A TEN TI MOZEM ODPORUCAT, AJ CENOVO JE VYHODNY, AJ SA VELMI DOBRE SOFERUJE 1 RUKOU, LEBO MA CELU RUCKU /NIE AKO GOLFACE 2 RUCKY/ A MAS TAM AJ VELA MIESTA NA ULOZENIE VECI A JE VELMI DOBRY NA SPINKANIE, DA SA TOTIZ TROSICKU HOJDAT....URCITE TI HO ODPORUCAM...:wink: :wink: :wink:

A AK BY SI NAHODOU CHCELA GOLFACE, TAK JA SOM BOLA VELMI SPOKOJNA S CHICCO C4, TERAZ JE TO CHICCO MULTIWAY...TIEZ JE VELMI PRIESTRANNY.... AJ TEN TI ODPORUCAM... :wink: :wink: :wink:


Ja som mala chicco golfky tiež, ale rýchlo letel :lol: síce má široké koliečka a tým je lepší, ale zas o skladnosti sa nedá ano hovoriť. A čím bol malý ťažší tým sa mi s nimi horšie chodilo. Ale hlavne čo mi najviac vadilo bolo, že mi v nich malý vôbec dobre nesedel, stále sa šmýkal dole do takého pololežma a musela som ho stále naprávať aby rovno sedel. A to sa mi pri žiadnom inom kočíku teda nestalo. :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od swedulka » Pon Jan 26, 2009 2:51 pm

Ja mam kočik Graco,som s ním velmi spokojna,je priestranny,ale dost velky.V lete pouzivam kočik Chicco,ten je šikovny,ak sa poskladá super vojde do kufra auta.Je aj polohovateľný.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od renuskacool » Pon Jan 26, 2009 2:52 pm

alex píše:
adinka33 píše:AHOJ, MY SME TIEZ MALI CAM APOLLO, JE TO SKUTOCNE SUPER KOCIK A TEN TI MOZEM ODPORUCAT, AJ CENOVO JE VYHODNY, AJ SA VELMI DOBRE SOFERUJE 1 RUKOU, LEBO MA CELU RUCKU /NIE AKO GOLFACE 2 RUCKY/ A MAS TAM AJ VELA MIESTA NA ULOZENIE VECI A JE VELMI DOBRY NA SPINKANIE, DA SA TOTIZ TROSICKU HOJDAT....URCITE TI HO ODPORUCAM...:wink: :wink: :wink:

A AK BY SI NAHODOU CHCELA GOLFACE, TAK JA SOM BOLA VELMI SPOKOJNA S CHICCO C4, TERAZ JE TO CHICCO MULTIWAY...TIEZ JE VELMI PRIESTRANNY.... AJ TEN TI ODPORUCAM... :wink: :wink: :wink:


Ja som mala chicco golfky tiež, ale rýchlo letel :lol: síce má široké koliečka a tým je lepší, ale zas o skladnosti sa nedá ano hovoriť. A čím bol malý ťažší tým sa mi s nimi horšie chodilo. Ale hlavne čo mi najviac vadilo bolo, že mi v nich malý vôbec dobre nesedel, stále sa šmýkal dole do takého pololežma a musela som ho stále naprávať aby rovno sedel. A to sa mi pri žiadnom inom kočíku teda nestalo. :?
no,takémuto niečomu sa chcem práve vyhnút a uz konečne mat tiptop kočík....To uz budem mat tretí toto......
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od renuskacool » Pon Jan 26, 2009 2:54 pm

paradajka píše:Ja mam kočik Graco,som s ním velmi spokojna,je priestranny,ale dost velky.V lete pouzivam kočik Chicco,ten je šikovny,ak sa poskladá super vojde do kufra auta.Je aj polohovateľný.
ja mám trojkolku Graco Treeko,je super len ked sa mi nechce mala vozit je nemotorny do jednej ruky :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od alex » Pon Jan 26, 2009 2:55 pm

tip-top kočík neexistuje :lol: ale naozaj, vždy sa niečo nájde čo nám nevyhovuje :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od swedulka » Pon Jan 26, 2009 2:59 pm

alex píše:tip-top kočík neexistuje :lol: ale naozaj, vždy sa niečo nájde čo nám nevyhovuje :wink:

Presne tak,pri starsej som vystriedala 3 kočíky,pri mladšej mam 2.Ale na ten Graco nedam dopustiť,v tom sa kludne vyspi aj teraz ked ma skoro 15kg.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od alex » Pon Jan 26, 2009 3:05 pm

ja som mala 7 :lol: z toho dva mám doteraz :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od swedulka » Pon Jan 26, 2009 3:12 pm

alex píše:ja som mala 7 :lol: z toho dva mám doteraz :)
:lol: :wink: :lol: To keby som mala na to,tak aj ja ich vystriedam viac! :lol: Ja som zaťažena na kočiare,všade obzerám... :lol: Dnes su také užasné kočiare :roll: .Ako chlapi obzeraju auta mi mamičky kočiare,no nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť