Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - pohovka na kazdodenne spanie

od sandras » Uto Aug 10, 2010 9:49 am

alex, to robí DOMESTAV, aj to, čo som davala, aj ten typ, čo ty píšeš... ale oni su dosť drahí

inguli, my sme kupovali postel + matrac pre syna v Merkury Markete ... nie je to bohviekaá kvalita, ale postel stála 42€ (borovicový masív, je stabilná ale nie nejako vyčačkaná) a pružinový matrac nejakých 80€. Syn ma teraz 19 kíl a novy matrac už stihol pooblievať čajom ... takže podla mna je zbytočné malemu dieťaťu do tohto investovať, radšej mu ho ešte vymením, ked bude mať 10 rokov a potom už dostane kvalitnejší.
Matrac treba kupovať podla roštu ... na pavný rošt sa kupuje pružibnový matrac a na lamelový zasa taký len z peny.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od adinka33 » Uto Aug 10, 2010 12:58 pm

inguli, my máme niečo podobné:


http://www.sconto.sk/sk/produkty/valand ... 1036-00-01


tú našu rozkladaciu posteľ som nenašla, ale táto je taká podobná...

my máme dole vyťahovací šuflík, to je vlastne úložný priestor a na to sa dá preklopiť vrch tej postele a je to taká menšia dvojposteľ,,, a k tomu nemusíš dokupovať matrace, lebo tie sú vnútri...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od inguli » Uto Aug 10, 2010 4:38 pm

diky maminky za tipy:)nakoniec som po dlhsom merani izby objednala podobnu postel ako je tatomasiv drevo ale cenovo je za 80 eur tu u nas
http://www.sconto.sk/sk/produkty/postel ... 5687007-00

a dvakrat ...prerobila som izbu :roll: a tak sa zmestia vedla seba...chcela som tak do L ka ale nejako to nevychadza..
vyslo to na 400 eur dva postele rosty a matrace a dala som este zafarbit na jelsu kedze nabytok je jelsa s modrou
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Uto Aug 10, 2010 4:54 pm

inguli, tak potom hod foto do galerky :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Uto Aug 10, 2010 8:03 pm

sandras píše:inguli, tak potom hod foto do galerky :wink:

oki:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Uto Sep 07, 2010 6:24 pm

inguli píše:
sandras píše:inguli, tak potom hod foto do galerky :wink:

oki:)



sandras foto v galerke :wink: sice izba neni este dokoncena uplne ..
chyba tapeta k druhej posteli ale na oko sa mi zdalo ze ta postel sa tam nezmesti na tu stenu tak sme zatial nedavali a dnes dosli postele a supeeeer na cm a mmeter sa zmestila :lol: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Uto Sep 07, 2010 8:39 pm

vyzerá to super :D Mame podobný vkus ... my mame tiež drevené postele, podobný nábytok a farebné zladenie tiež rovnaké, len opačne - modré steny a zelené doplnky :D tapetu mi moj manžel zamietol, takže mame na stenách polepených len McQueenov ... tiež to musím pofotiť a dam vam to do galerky - ked to bude (raz) upratané :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť