Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Poisťovňa Apollo

od Janka81 » Ned Apr 25, 2010 10:52 am

danabr píše:ano madema same si to zaplatime ,pripravte si 15 €,už to mam pozisťovane,nebudem čakať 2 :? roky predsa....


No ešte že len 15€....je to aspon lacnejšie ako sono prsníkov,či hygiena u zubárky :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od danabr » Ned Apr 25, 2010 10:55 am

Ano ,nieje to až taka hrozna suma,pokial ide o zdravie a bude to čim ďalej tym drahšie,musime si zvykať na naše bezplatne :shock: zdravotnictvo...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od Ljublju » Pon Apr 26, 2010 11:08 am

ahojte,na kazdej preventivke vam gyn. berie aj krv?Teda,ak to nie je kontrolna navsteva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od Janka81 » Pon Apr 26, 2010 5:20 pm

Ljublju píše:ahojte,na kazdej preventivke vam gyn. berie aj krv?Teda,ak to nie je kontrolna navsteva.


ahojky..u nás v Trenčíne už neberú,vraj im to už poisťovňa nehradí..ale niekedy pred rokom a pol ešte tak fungovali :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pon Apr 26, 2010 5:32 pm

Ani u nas v Pezinku uz neberu,treba ist obvodnemu na krv.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od adinka33 » Sob Máj 15, 2010 2:54 pm

Ahojte kočky,,,


tak som včera bola u svojho dr - gynekológa, je to úžasný pán doktor a bavili sme sa ohľadom aj tej cytológie...

takže je to zatiaľ takto: ako tu už bolo hneď na začiatku spomenuté, je to presne tak, nový "zákon" o robení cytológie je v platnosti od 1.1.2010, cyto vyšetrenie "stačí" podľa poisťovní spraviť raz za 3.roky!!! a mamografiu po 40-tke raz za 2.roky,,, normálna preventívna prehliadka zostáva tak ako doteraz - čiže raz ročne po dátume tej poslednej /napr. ja som bola v auguste minulý rok, tak tento rok idem v septembri),,,

zákon si spravili poisťovne sebe samým na mieru, aby nemuseli toľko toho preplácať... :roll: :idea:

doktor mi však povedal aj to, že je veľmi veľa gynekolóv a gynekologičiek s týmto "múdrym zákonom" absolútne nespokojných, proste majú obrovské výhrady voči tomuto,,, atď...

v júni bude veľké "zasadnutie" gynekológov s poisťovňami, a chcú dosiahnúť to, aby sa cyto robila znova raz ročne,,, nakoľko 1 rok je príšerne dlhá doba a to sa môže hocičo stať ,, no a 3.roky,,, tak to je už podľa NO COMMENT..... šetriť na zdraví ľudí,,, :( :( :(

ak by sa to len predsa nepodarilo dosiahnúť, bude sa za to platiť - nejako 7-8€,,, nie je to veľa, len potom nechápem, na čo mi je vlastne poisťovňa a za čo potom cvakám poistenie každý mesiac... :?: :?: :?: :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Janka81 » Sob Máj 15, 2010 3:15 pm

adinka33 píše:Ahojte kočky,,,


tak som včera bola u svojho dr - gynekológa, je to úžasný pán doktor a bavili sme sa ohľadom aj tej cytológie...

takže je to zatiaľ takto: ako tu už bolo hneď na začiatku spomenuté, je to presne tak, nový "zákon" o robení cytológie je v platnosti od 1.1.2010, cyto vyšetrenie "stačí" podľa poisťovní spraviť raz za 3.roky!!! a mamografiu po 40-tke raz za 2.roky,,, normálna preventívna prehliadka zostáva tak ako doteraz - čiže raz ročne po dátume tej poslednej /napr. ja som bola v auguste minulý rok, tak tento rok idem v septembri),,,

zákon si spravili poisťovne sebe samým na mieru, aby nemuseli toľko toho preplácať... :roll: :idea:

doktor mi však povedal aj to, že je veľmi veľa gynekolóv a gynekologičiek s týmto "múdrym zákonom" absolútne nespokojných, proste majú obrovské výhrady voči tomuto,,, atď...

v júni bude veľké "zasadnutie" gynekológov s poisťovňami, a chcú dosiahnúť to, aby sa cyto robila znova raz ročne,,, nakoľko 1 rok je príšerne dlhá doba a to sa môže hocičo stať ,, no a 3.roky,,, tak to je už podľa NO COMMENT..... šetriť na zdraví ľudí,,, :( :( :(

ak by sa to len predsa nepodarilo dosiahnúť, bude sa za to platiť - nejako 7-8€,,, nie je to veľa, len potom nechápem, na čo mi je vlastne poisťovňa a za čo potom cvakám poistenie každý mesiac... :?: :?: :?: :!: :!: :!:


no adinka som dojatá :roll: :cry: :cry: ani ja to už nechápem,môžu tie poistovne kludne aj zrušiť..všade len cvakám :twisted: Tak som zvedavá,ako to dopadne,ale ja určite 3 roky čakať nebudem--fuj môžu sa hanbiť,toľká nezodpovednosť :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od danabr » Sob Máj 15, 2010 6:08 pm

Tak ahojte,prinašam čerstvu novinku...okrem platenia za cyto,ako som pisala v uvode, teda ak chcete si zaplatite,ak nie čakate ďalšie 2 roky,je tu novinka ohľadne preventivneho vyšetrenia u obvodnej lekarky,ano urobi odbery,popočuva,pomačka brucho,zmeria tlak,ale 8) ,ak by ste nebodaj chceli ešte EKG, ups...čakajte až po 40-tke,takže u mňa to robi ešte 4 roky,dufam,že sa dožijem...same novinky tento rok...hlavne,že platime poistovni mesačné odvody,škoda ,že neplati to stare zname: naš zakaznik,naš pan,v tomto pripade: naš pacient,naš pan...ha-ha.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť